Отговори
# 120
  • Мнения: 142
 rummi_pl, ще ми се да вярвам, че изразът "разглезени малки идиотчета" е причинен от ПМС и не го използваш в реалния свят на глас срещу деца.

# 121
  • Мнения: 11 703
Да, не го използвам на всеослушание.
Но това не променя мнението ми за тях.
Просто гледам да не са част от заобикалящата ме обстановка.
И да, те са разглезени, но не са виновни децата, а техните родители, което пак не оневинява постъпките им в една по-разумна възраст.

Ти виждала ли си дете, което целенасочено хваща други деца и им блъска главите в стената?
При което не получава никаква забележка, а само повдигане на рамене от страна на родителя с обяснението - ми то е дете, не му правя забележка, защото е много чувствително.

И ми казвате, че тези деца са специални. Не го вярвам.

Съжалявам, но тези "специални" деца, които аз съм виждала, просто са нормални деца с кофти родители.
 

# 122
  • Мнения: 1 479
Дали има или няма индиго деца не споря защото не познавам проблема.

1. Почти всичките характерни черти на индиго ги имат и много от децата с висок IQ.
Ако прочетете специализирана л-ра ще видите че тези характеристики са препокриват.

2. Един мой близък от Варна преди около 8-9 години попадна в някаква "секта" и техните едва го измъкнаха.  Детето беше изключително умно, завърши английската и бе прието с пълна стипендия в САЩ.  Не знам подробностите, но с оглед на рафинираният способ на представяне на нещата, мисля че това може да бъде и въпросната "секта". 

# 123
  • Мнения: 14 478
Пламене-ти откри топлата вода. Разбира се, че всяко интелигентно дете ще пасне на тези описания. Нали тези описания са измислени именно за зарибяване и са написани от интелигентни мошеници. А и всеки мошеник знае, че основно правило за успех е гладене на егото на жертвата. В случая с индиго схемата особено много се набляга на Егото, защото това най-много се харесва от хората, особено в съвременния свят, където всеки гледа да успее на всяка цена, където всичко се измерва с пари. То кога ли не се е измервало с пари, но сега хората са като обезумели и една от причините е тази отвратителна анонимност в мегаполисите и това наблъскване на хората като сардели в тези сиви панелки. И мошеника каже ли на някой колко е умен и специален той направо фръква в облаците и веднага се разделя с някой лев в негова полза, което според мен говори зле за неговата интелигентност. И почваме спора-как еди кой си бил индиго и бил много специален....бла  бла бла. А индигото купува книги за това как е индиго и чете, ходи на медитации и плаща ли плаща. Ми плащайте като нямате акъл. Има една чудесна българска поговорка-малко акъл да имаш, ама навреме да ти дойде. Та така с индигото-язък им за IQ-то

Последна редакция: вт, 03 апр 2012, 10:42 от Герри

# 124
  • Мнения: 10
Ами хубаво де..... Лаете като улични кучета по бензиновоз по индиговите деца без причина и без посока.....

ДА СЕ СРЕЩНЕМ ЛИ, ИЛИ НЕ!!!!? А!?

# 125
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Крясъците характерни ли са?
Ако някому там в групата ви му е необходим такъв шрифт, за да привлечеш внимание, не означава, че същото ще важи и тук при нас.
Мен поне ме отблъсква и настройва срещу пишещия.

# 126
  • Мнения: 1 849
Не караме никого да вярва в каквото и да е било - той вярва в каквото му харесва и му е удобно - това е най-страшната черта на нашата идея е, че нямаме нито една догма, та нашите критици и противници, ако могат така да се нарекат, така че няма по какво толкова да ни ударят...

А колкото до твърдението на Грета Ей, че искам да печеля нещо на ваш гръб... Не мога да разбера какво толкова иска да каже - пари ли - че аз не я знам къде живее (може да живее на другия край на Галактиката) - или кой знае какво? За ученика не съм ученик - сега съм на самостоятелна форма на обучение, защото една групичка говеда от моя клас се опитаха да ми влязат в личния живот прекалено надълбоко, та изядоха шамара - цялата компютърна зала под формата на компютри, монитори с ЕЛТ и разни периферии полетя към тях. Но ако не ми се бяха врели в живота, изобщо нямаше да им обърна внимание, камо ли да троша каквото и да е било по тях.
Но някои хора очевидно не обичат покрай тях всички да са спокойни, винаги трябва да има някой, дето да вика. Ама вече си дадох сметката, че хич не ми е мястото аз да съм въпросния пискун. Нека друг е пискуна.

Нещо не хващам логиката, от една страна искате децата да се възпитават без шамари и овикване и в същото време вие се държите така с другите хора, а и по-лошо... После това било духовност!?
Нямали сте догми и сте мнооо кул...

Момче, най-сериозния проблем е липсата на ценностна система и двойните стандарти на поведение. Това което виждам от писаниците тук, че изобщо не можеш да схванеш какво е любов (може би защото никой не те е обичал), какво е себеотрицание и търпимост към другите. За какво ново общество говорим и за каква духовност!?
Не ми отговаряй, ще се радвам ако си размърдаш сивото вещество

# 127
  • Мнения: 10
Абе ако под духовност все още разбирате блъскане с бабичките всяка неделя за свещи, целуване на ръка на митрополита на Цветница, обикалянето на църквата във великденската нощ със скоростта на еднокрак човек с патерици, комуто на крака са изтървали фотьойл или лакомията за блудкави нафори... Поздравления! Току-що ме разсмяхте и ми оправихте калпавото настроение... Хиляди-хиляди благодарности! Не съм социопат, както ме нарекохте по-горе, защото ви обикнах заради този жест с развеселяването. Дадох ви извадена наготово информация от книги, ама тази ваша подкрепа за кампанията за даряване на книги за детските домове е формална - да кажат: вижте - браво - пука им за децата... Ама, за жалост, повечето от вас гледат на книгите като част интериора, която го поразчупва и събира много прахоляци... Жалко за вас! Sad

Общи условия

Активация на акаунт