Великденска трапеза 2012!

  • 75 239
  • 513
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3
Искам да споделя с вас рецептата за курабии от прабаба ми! http://iliannas.blogspot.com/2012/04/blog-post_12.html   

# 376
  • Sofia
  • Мнения: 4 123
Много пукнати яйца имам, продължавам с варенето - да видим.

# 377
  • Мнения: 1
Ето и моите яйца са готови. Нито едно не се спука. Доволна съм от резултата.

# 378
  • Мнения: 176
Ние тази година за пръв път ще сме си сами в къщи, защото малкия е под карантина.
Мъжът ми не обича агнешко и искам да попитам дали може да сготвя свинско или не е хубаво на Великден?

# 379
  • Мнения: 22 867

Да използвам днешните ми шаренийки да се запиша, че все търся темата. Правих ги с лук и зеленка. И аз нямам ни едно спукано. Laughing

# 380
  • Мнения: 22 867
Мъжът ми не обича агнешко и искам да попитам дали може да сготвя свинско или не е хубаво на Великден?

EmiliT, разбира се, че можеш, няма да го караш насила човека да яде агнешко. Дълги години не можех да го понасям, нито месото, нито миризмата му. Нашите печаха с приятели цяло агне, ходехме на вилата, всички хапваха и го хвалеха, а аз карах на шпек салам и яйца. Що подигравки отнасях......... Grinning Сега вече хапвам и ми харесва, тогава не знам какво ме беше прихванало. Та, не тормози човека, щом обичате свинско, свинско направи. Peace

# 381
  • Мнения: 14
Labrex, Poli555, Katerina R, страхотни са яйцата! Аз тепърва ще боядисвам, но тази година не мисля много да си играя.
Някой назад питаше за курабийки. Ето ги моите от вчера.

Курабийките на баба Норче

# 382
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
От моите половината се спукаха.Сега хапнахме за обяд и довечера  и така ще продължава.Боядисвам ядем,,, боядисвам ядем. Joy Joy Joy

# 383
  • Мнения: 419
И аз не обичам агнешко и мисля да направя заек, нали отвсякъде ни заливат с шоколадови великденски зайци, би трябвало и месото да е подходящо.

# 384
  • София
  • Мнения: 282

Това са моите яйца, най-накрая успях да ги покажа, благодаря labrex

Последна редакция: пт, 13 апр 2012, 18:08 от ginger tea

# 385
  • Мнения: 419
Знаете ли някаква хитрина да са ми здрави яйцата да са победители? С нещо безвредно да обработя черупката или нещо да сложа във водата?

# 386
  • Мнения: 92
Лабрекс, страхотни си ги направила яйцата! Каква е технологията? И зеленото какво хубаво е станало Simple Smile

# 387
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 699

Да използвам днешните ми шаренийки да се запиша, че все търся темата. Правих ги с лук и зеленка. И аз нямам ни едно спукано. Laughing

Много са хубави. Как ги вари? Благодаря

# 388
  • Балчик
  • Мнения: 9 220

Да използвам днешните ми шаренийки да се запиша, че все търся темата. Правих ги с лук и зеленка. И аз нямам ни едно спукано. Laughing



Ааа, labrex, не така голословно. Я дай и подробности за технологията на тази красота. Simple Smile

# 389
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ето и от мен:






Още снимки има тук.

Общи условия

Активация на акаунт