Великденска трапеза 2012!

  • 75 201
  • 513
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 14
Христос Воскресе!

by , страхотни цветове на яйцата! От няколко години търся боя която поне малко да наподобяват твоята, но уви.....така и не попаднах на такава. Яйцата ти са бели, то я ясно, но сподели марката на боята за яйца. Мерси!

Pea, използвам течна сладкарска боя, но не съм в България и нямам идея дали се продава същата.

# 481
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802


Pea, използвам течна сладкарска боя, но не съм в България и нямам идея дали се продава същата.

by  bouquet, би ли споделила марката, и аз съм в Мтл:)))

# 482
  • Мнения: 14
E&M, ето ги:



Продават ги във всички хранителни магазини, 100 % си ги виждала.

# 483
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Благодаря ти ! Аз купих преди няколко дни на същата фирма ,но не пише Neon Simple Smile.. Ще пробвам догодина и с тях.

# 484
  • Мнения: 0
Ей, момичета, почти цял месец ви чета, бяхте ми такъв стимул, че няма да е честно, ако не покажа какво съм сътворила...



Повече снимки има тук.

# 485
  • Мнения: 112
Хростос воскресе! Много щастие на всички ви!  bouquet
Ето я и част от нашата трапеза


his , невероятно си се вдъхновила
pepitta_84,Jennie ,by smile3501 smile3525

# 486
  • Мнения: 721
Честито Възкресение Христово момичета, здраве, любов и щастие ви желая.
Да покажа и част от нашата трапеза на празника.







- солен чийзкейк

- кроасанови морковчета пълнени с яйчена салата

-
Печени картофки ветрило с чесън и зелени подправки

- лучено - чесново хлебче

- празничната ми пита

- Шоколадови бисквити Трюфел и lactate cream with chocolate

Хубав ден от мен  Grinning

Последна редакция: вт, 17 апр 2012, 10:56 от zllate

# 487
  • Мнения: 3
Христос Воскресе и Честит Празник!  Ето снимчици и от нашата трапеза

ВЕЛИКДЕНСКИ ЯЙЦА



Вечерята: великденска салата, шопска салата, свински котелет на скара, картофено руло, сирене пане и пълнени тиквички



Закуската: яйца, курабии, торта

# 488
  • Мнения: 3
За десерт направих една великолепна торта с готови блатове, която се изяде със скоростта на светлината и не останаха дори и трошички. Много приятна и ненатрапчива смесица от вкус на течен шоколад, орехи и целувчена смес. Ето и рецептата: http://mqlovekitchen.blogspot.com/2012/04/blog-post_3332.html

# 489
  • Мнения: 3 499

 Плодче, с каква боя си правила розовите и лилавите яйца? Много ми харесаха.  Hug



Това е боята. Кутията съдържа една мокра кърпичка, с която се обтриват яйцата (основа) и 2 цветни кърпички - розова и лилава. Попринцип пише, че една кърпа е за 10 яйца, но при мен се получиха по 4, тъй като много бързо изсъхва.

# 490
  • Русе
  • Мнения: 410
Момичета, ето малко снимки и от мен. И отивам да ви разгледам красотите.



















и албума http://dimana.snimka.bg/holidays/velikden-2012.667599.26911707

# 491
  • Мнения: 54
Прекрасни са трапезите ви момичета   bouquet Ние пък изневиделица отидохме на гости, и пак не съм била аз домакинката, че да се хваля с домашно приготвени козунаци тук. Не че липсваха, просто не бяха мое дело. За яйцата помагах, но ги боядисахме с най-обикновена боя, предимно червена. Вълшебни са ястията ви!

# 492
  • софия
  • Мнения: 3 424
Да се отчета и аз, следях ви внимателно и от втори опит и козунака ми се получи даже.Благодаря за ценните съвети.   bouquet Страхотни вкуснотии сте натворили, много ви се радвам!

Ето снимков матРЯл  Mr. Green



Козунака:







Яйчиченцата: 






И малко от сладките, тях ги пусках преди празниците:


# 493
  • Мнения: 92
Във връзка с руския вариант за боядисване на яйца, който Лабрекс предложи, разбрах, че в аптеките продават не само зелени, но и червени и сини мазила за гърло. Simple Smile Може да станат интересни комбинации с тях, дано се сетя да пробвам следващия великден Simple Smile

# 494
  • Мнения: 931
Аз много исках да изпробвам руския вариант на Лабрекс, обаче в нашето Хасково нямаше такава зеленка от къде да си купя , обиколих почити всички аптеки и никъде нямаше.Жалко дано за догодина да намеря.

Общи условия

Активация на акаунт