Tian de - козметика по китайски рецепти

  • 180 715
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 677
С две думи стигнах до извода, че продуктите не са лоши, но не са и чудодейни.
Много точно обобщено  Peace
Изненадвам се, че хората си мислят, че какъвто и да е продукт е способен на чудеса и то ако е възможно в най-кратък срок. Все пак здравето, а защо не и красотата са въпрос на профилактика, поддържане и разумно отношение - така смятам.

# 736
  • Мнения: 7
И аз подобно на broadminded подходих към марката с мисълта, че е нещо различно и това, което се пише, че помага, ще помогне на всички. За съжаление и аз не видях положителна реакция от продуктите, които ползвах. Единствено останах доволна от превръзките, но не че са ме оздравили, а просто, защото са удобни, добра материя и попиват много добре. Май това ще е единственото, което ще продължа да ползвам и да препоръчвам.
блет проваа

Оздравяват т.е. решават проблеми при 3-4 мес използване енергия на бизлките....тези за цикъл не са за кисти миоми и т.н

А за  да у сетите действие от деток пластири си направете от 7-10 дни профилактика
от една нощ може да усети разлика само този който има проблеми-например при тежест и отоци в краката
това, което сте видели като нещо лепкаво са токсини-за никаква влага не става въпрос.
Синът ми имаше АСАТ и АЛАТ 300 /чернодробни пок/ и му изписаха хапчета за 1мес
взех му два пластира за две нощи и отиде на изследване -единия беше в норма 40, друггия 120..мо

# 737
  • Мнения: 256
Здравейте записвам се в темата.Бях скептична в началото когато мъжът ми се регистрира,но останах изключително доволна от дамските превръзки-още с първата болката в корема мина и за първи път имах безболезнен цикъл.Звучи пресилено но е факт.Предполагам че ефекта на продуктите се усеща по-силно ако имаш някакъв проблем.Чухме много добри отзиви от кристалния дезодорант,сега ще го пробваме.

# 738
  • Мнения: 2 677
Ползвам такъв дезодорант от година, но на друга фирма. Този на Тианде е неоправдано скъп за размера си  Peace

# 739
  • Мнения: 256
Дистрибуторската или клиентската цена или и двете са високи Simple Smile

# 740
  • Мнения: 2 677
И двете  Mr. Green

# 741
  • Мнения: 7
Ползвам такъв дезодорант от година, но на друга фирма. Този на Тианде е неоправдано скъп за размера си  Peace
Когато компанията влезна в БГ дезодоранта беше едно от първите неща, които си взех. Изключително съм доволна защото той замества десетки др мазила и лекарства...при порезни рани, при гноини рани, херпеси, херпес зостер /резултати / охапване от насекоми-комари, оси..жабурене при парадонтоза и афти, гаргара при болно гърло/прави разтвор като се разклаща във вода/ се отпиват няколко глътки през 10 мин., при разстройство също се отпива/изпитано/. Аз лично не позволих втрисане и антибиотици при червен вятър / преди 3г. имах такъв проблем/, про сто като видях че се появи една сутрин със ставането ми, през 10-15мин. го мокрех и натривах по бузата /беше отекана, червена и със затворено око/ след 1-2ч започна да намалява отока и червенината и окото ми се отвори, продължих през деня до вечерта..сутринта се събудих без следа от проблем.
Когато имах този проблем бях няколко деня на легло с втрисане, температура и много силни антибиотици. Този път реших проблема си с дезодоранта и логично -до 500 пъти по силен от спирта, убивайки бактерията, решава пролема/
Та в общи линии дезодоранта на Тианде е много качествен, на три места в света имало такива места  където може да се намери такъв камък с ПОДОБНИ КАЧЕСТВА..
Така, че на пазара много подобни, и аз си взех такъв за 10лв след като моя свърши/не исках да дам толкова пари, като има и по евтин/, но открито заявявам, че изобщо не беше с тези качества, дори дъщеричката ми, която днес навършва 13г ми казваше да взема на Тианде, че този не е същия /тя го ползваше само за по мишниците, /потиш се, но няма мирис/.

# 742
  • Мнения: 2 677
Такъв камък с такива невероятни качества има точно два вида - Ammonium Alum и Potasium Alum. Същият ефект има и кристал хималайска сол. Да уточня, че съм ползвала и трите с различни много приложения. Но чак да са вълшебни - не са - всеки може да провери от личен опит  Wink

# 743
  • Мнения: 7
Такъв камък с такива невероятни качества има точно два вида - Ammonium Alum и Potasium Alum. Същият ефект има и кристал хималайска сол. Да уточня, че съм ползвала и трите с различни много приложения. Но чак да са вълшебни - не са - всеки може да провери от личен опит  Wink
Аз споделих личен опит-лично аз и семейството ми...потвърдени от много други консултанти
Да допълня резултат-при гангрена на крак, също рана, която е третирана две сезмици с различни мазила и постоянно гноеше, няколко пъти е третирахме през 10 мин по време на презентацията, снимяахме я в началото и накрая-намали размера си на половина почти и лека коричка се образува..

Последна редакция: пн, 12 авг 2013, 13:50 от van70

# 744
  • Мнения: 3 447
Вчера пробвах техни продукти - терапия за ръце в три стъпки, също и за крака, соли за тяло, пилинг за лице и някаква маска. Във възторг съм. Май само с трите стъпки на Клиник съм имала подобен резултат. Заявила съм вкъщи, че с тия ръце повече чинии няма да мия  Mr. Green

# 745
  • Мнения: 0
Искам да споделя с вас моето мнение за тази козметика.Наскоро се сдобихме с шампоана на тази фирма и маска за коса.Шампоана е с корен от жен-шен вътре( и ако си направите експеримент да го преместите в друг шампоан(без значение скъп или не) той веднага ще увяхне(ще изсъхне).Шампоана е страхотен,измива невероятно добре,дори и всеки ден да си миете косата с него....ще пада черно-сива вода.Икономичен е защото се слага много малко и е достатъчно да измие моята коса,която е до кръста.Мирише на билки.Маската също е страхотна,необходимо е пак малко количество и косата става разкошна и не ви трябва никакъв балсам.
Също искам да споделя и мнение за пастата им за зъби,която е избелваща(но без тези вредни частици) Пастата се слага на напълно напълно суха четка за зъби и с напълно суха уста.Количеството което е нужно за  почистването на зъбите е колкото грахово зърно.След седмица и половина ползване всяка сутрин и почти всяка вечер мога да смело да заявя,че има ефект.Нямам търпение да пробваме и другите продукти

# 746
  • Мнения: X
Здравейте момичета! Нова съм тук!
Наскоро в общината, на работното мимясто дойде редставител на фирмата. нямаше 1 бръчка, а бе на 50.
Искам да ви питам кой точно крем е за премахване на вече съществуващи бръчки за около 55 годишната ми майка? Има един с плацента и друг с охлюви? Искам да го взема. но колко години трябва да го ползва? Тя е много измъчена от развода с татко и искам поне да се чувства по-добре. купувала съм на Ейвън и Орифлейм кремове за над 100 лв общо и не помагат.

Друго-скалпа ми е много мазен. Желая да ми препоръчате шампоан за мазна коса перфектно измиващ. От скоро съм така, иначе до преди 2 години бях със суха коса, но и двата родителя имат мазни коси. На 30 години съм!
Благодаря предварително!newsm51

# 747
  • Мнения: 0
Препоръчвам ти шампоана им който е със жен шена вътре,измива страхотно,но да знаеш че маската е мазна и не знам дали ще подхожда за твоята коса,но шампоана е страхотен.Силно го препоръчвам!!!!!

# 748
  • Мнения: 657
Искам да споделя с вас моето мнение за тази козметика.Наскоро се сдобихме с шампоана на тази фирма и маска за коса.Шампоана е с корен от жен-шен вътре( и ако си направите експеримент да го преместите в друг шампоан(без значение скъп или не) той веднага ще увяхне(ще изсъхне).Шампоана е страхотен,измива невероятно добре,дори и всеки ден да си миете косата с него....ще пада черно-сива вода.Икономичен е защото се слага много малко и е достатъчно да измие моята коса,която е до кръста.Мирише на билки.Маската също е страхотна,необходимо е пак малко количество и косата става разкошна и не ви трябва никакъв балсам.
Също искам да споделя и мнение за пастата им за зъби,която е избелваща(но без тези вредни частици) Пастата се слага на напълно напълно суха четка за зъби и с напълно суха уста.Количеството което е нужно за  почистването на зъбите е колкото грахово зърно.След седмица и половина ползване всяка сутрин и почти всяка вечер мога да смело да заявя,че има ефект.Нямам търпение да пробваме и другите продукти

А може ли да попитам какъв ефект видяхте? Питам защото и аз и моят съпруг ползвахме различни пасти аз със калций и със перла той с бамбук и двамата ефект след повече от месец употреба не видяхме.На него все така продължиха да му кървят венците,а при мен разлика никаква в нищо.

# 749
  • Козлодуй
  • Мнения: 748
Jelezni_krile,ползвала съм шампоаните с жен-шен и против косопад(оплешивяване).Но мисля,че всичките шампоани на Тианде имат за цел да подхранят и възстановят косъма,и да балансират активността на мастните жлези.Просто нещата се нормализират,и то след съвсем кратко време.Работя на смени,работното ми облекло включва боне и каска,пушач съм и преди това ако не си измиех косата на втория ден,изглеждаше и я чувствах ужасно.Сега я усещам чиста и с обем поне още 2 дни Grinning Който и шампоан да вземеш(за препоръчване в комплект с маската/балсама),смятам,че няма да сбъркаш.
Кремовете не съм ги изпробвала,лятото не ползвам често и не мога да дам съвет.

Общи условия

Активация на акаунт