90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 176

  • 42 833
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Хоп, време за отчет и за таз четворка:
Белтъци:
З: ябълка О: салата с риба тон и сьомга В: котидж сирене и бъркоч от тиквички, сирене и кисело мляко
Варива:
З: помело О: зелен боб яхния В: зелен боб яхния
Въглехидрати:
З: помело О: фарфале със сос от дом. пюре, лук, чесън и гъби В: салата със спанак и рукола, сухари и паста Идеал
Утре съм плодова, сега ще си накисна бадемите и боровинките. Подготвила съм се с круши и киви. Simple Smile

# 706
  • Мнения: 303
Здравейте, аз искам да ви попитам нещо- в плодово-зеленчуковия ден цял ден само от едното ли може да се яде или става примерно - закуска плодове,обяд - зеленчук ? Благодаря ви предварително   bouquet

# 707
  • Мнения: 1 488
Може да ядеш различни неща,плодове или зеленчуци. Става, стига да не са овкусени допълнително.
Може и да смесват по няколко плода, според книгата.

# 708
  • Мнения: 303
Може да ядеш различни неща,плодове или зеленчуци. Става, стига да не са овкусени допълнително.
Може и да смесват по няколко плода, според книгата.
  bouquet Благодаря , за смесването ми стана ясно,но това не можех да разбера-сега и това знам  Laughing

# 709
  • Мнения: 1 574
Добро утро  kaffeetrmker_2.
С кафе и чаша минерална ,реших да ви се отчета и прочета какво сте си хапвали Mr. Green.
Та вчера ми беше бобов ден -З-грейф.  О- салата зеле и картофено пюре. В- зеле с моркови и печени картофки на фурна. Имам и малко прегрешение ,опитах си от печеното пиленце Mr. Green,но продължавам днес на въглехидрати  Laughing.Още не съм го измислила ,но ще се отчета довечера непременно.
Хубав ден милички ,и без прегрешения като мен. Wink Hug

# 710
  • sofia
  • Мнения: 16
И аз  се включих към диетата и след първия четиридневен цикъл съм минус 2,5кг.Много съм доволна, но имам въпрос. Спазвате ли определен грамаж на белтъците и въглехидратите? Някъде прочетох до 200г.За салатата разбрах , че няма ограничения . Спортувате ли? Пия чай с мед сутрин и когато огладнея много.Надявам се да не  е грешно. Много ме вдъхновиха снимките в началото на темата! Успех момичета!

# 711
  • Мнения: 5 097
Добро утро и от мен!

Вчерашният ми плюс от 800гр. намери логичното си обяснение в МЦ  Rolling Eyes Макар и с 35 дни закъснение се появи  Rolling Eyes Големи болки са, голямо чудо. А как исках да си поспя днес поне до 8. 6 бях на крак вече. И след вчерашните 62.8кг, днес съм 61.5  Shocked . Тоест приключвам първата четворка след водния с -300гр. Остават 500гр. до юбилейните 10 свалени килограма Laughing и 4,5 до крайната цел. Дано да успея.

Днес съм на белтъчини. Мисля да правя тиквени лодки за обяд, а за вечеря ще го мисля. Нищо не ми се яде. Поне това ми е хубавото на МЦ-то  Rolling Eyes

Хайде, отслабващ ден засега  bouquet

# 712
  • Мнения: 10
Може да ядеш различни неща,плодове или зеленчуци. Става, стига да не са овкусени допълнително.
Може и да смесват по няколко плода, според книгата.
  bouquet Благодаря , за смесването ми стана ясно,но това не можех да разбера-сега и това знам  Laughing

Но за закуска винаги си е един вид Simple Smile

Аз отчитам -600 гр. след първата четворка, но от миналия път си знам, че след плодов е така, после си връщам половината Sad Не знам защо така демотивиращо тръгва, но  е едва началото.

Сутринта се събудих в 5:30, гладна, та овълчала. Издържах половин час и хапнах един банан. Сега пия кафе, малко по-късно сигурно ще хапна още един, за да сколасам до обяд. Баси кривата работа Sad

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 723

........................ Някъде между пластелин и глина се движа.  Joy
Joy
ДУ
Савинка  разсмя ме Hug
Днес започвам последна четворка преди ІІ-ри Воден/на 8-ми съм  Mr. Green/
З:банан
О:печено свинско месце + салата/някаква/
В:кофичка кис.м-ко

# 714
  • Мнения: 6
Добро утро фиданки.Кантара продължава да стои на едни и същи килограми и ве4е 3 ден не мога да изчистя + от след водния ден.Днес е плодов, така че се надявам утре нещата да се поразмърдат малко.Весел ден и дано днес да става за разходки, че ще изтреше вече в куши #Crazy

# 715
  • Мнения: 0
Добро утро момичета  Simple Smile И аз очитам успешен плодов ден  Simple Smile
 Днес белтъци :
 З ябълка
О от вчерашното пиле на което успешно устоях  Peace със салата
В същото ако остане  Laughing

# 716
  • София
  • Мнения: 12 555
Добро утро.

Прегледах това за кръвните групи - дам, има някаква логика. Дадено е, че за кръвната ми група не трябва да се ядат картофи и точно от тях качвам ужасно независимо под каква форма и количество ги ям. Същото важи за бирата, мидените истории и миризливите сирена, които аз и без това не обичам.

# 717
  • Мнения: 434
ДУ Фиданки, вчерашният плодов мина леко и гладко за мен, съпружеството и то издържа на напъна , чак не мога да повярвам  Laughing, че изобщо не мрънка и не се оплаква.
Резултата за първата четворка е -2,8 кг.,  като сравнявам по таблицата си от предишното завъртане стартирам доста по- добре, може би заради еднаквите обеди и вечери, правило, което предният път не спазвах.
Прочетох внимателно статията за кръвните групи, може би има доста верни неща и ще се опитам да се водя по нея, определено от лещата която ми е противопоказна качвам, но пък от сиренето и млечните, които според статията са полезни за мен и без които немога винаги имам плюс на следващият ден.

Хубав и слънчев ден от мен  Heart Eyes

# 718
  • Мнения: 5 435
Добро утро,

Да се отчета за вчерашния белтъчен: З: две малки ябълки, О: половин кофичка сметана, 2 парчета топено сирене и половин краставица, В: като обяда! Кантарът показа малък минус! Днес ще карам на сварени картофки!

Относно кръвната група, според моята не трябва да ям месо, и аз точно от него качвам!

Хубав и слънчев ден на всички!    bouquet

# 719
  • Мнения: 110
Добро утро и след моя 91 ден,след който вече за край отчитам 74.4кг.(от90)
Вчера ставам,меря се и....+500 след ВХ,и след малко ми дойде и МЦ.Може би като свърши,ще сваля още,така ли е?Иначе цял ден изядох малко плодове,че бяхме по магазините и после си наваксах де,ама сутринта като се премерих -700 (както повечето пъти след плодов)
И вече официално съм в почивка.
За което искам да ви помоля кой каквито съвети може ,да ми даде.Кое ,как ,и кога е полезно да се комбинира,как да се редуват храненията,кое е по-полезно-о-белтъчини,а в-вх ли?За закуската,ясно,че винаги е плод.Ако се сетя още нещо,ще питам пак.
Желая успех на всички!
От 1 юни живот и здраве продължавам с второ завъртане.
Иначе си оставам при вас,ще си ви чета и отчитам!
Хубав,топъл,слънчев и отслабващ ден!

Общи условия

Активация на акаунт