Най-страхотният момент с новия човек до мен

  • 9 070
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ах каква хубава тема!!!!
Зарадвахте ме  ве4ерно Laughing.
Толкова е хубаво да про4етеш, 4е щастието се усмихва наново.
И мен ме е страх да споделя на "висок глас",  моята малка приказка, имам 4увството , 4е ако го кажа на високо ще се сьбудя Embarassed Embarassed.

# 46
  • Мнения: 1 213
Момичета, разплаках се, докато четох тази тема. Тук е описано всичко, което толкова много искам, от което имам нужда, за да съм жива и пълноценна! Мечтая за това през последните поне ... 7-8 години (или по-скоро цял живот), но така и не го намерих с БНД, засега и след него. И както ми е тъжно, тази тема ми дава надежда, че някой ден ще се случи и на мен.  Heart Eyes  Praynig
Дано приказките ви никога не свършват!  Hug

# 47
  • Мнения: 6 214
Момичета, разплаках се, докато четох тази тема. Тук е описано всичко, което толкова много искам, от което имам нужда, за да съм жива и пълноценна! Мечтая за това през последните поне ... 7-8 години (или по-скоро цял живот), но така и не го намерих с БНД, засега и след него. И както ми е тъжно, тази тема ми дава надежда, че някой ден ще се случи и на мен.  Heart Eyes  Praynig
Дано приказките ви никога не свършват!  Hug
Стискам палци Кам, и за тебе и за мене, да ни застигне и нас нещо такова, въпреки че не трябва да разчитаме на нещо или някой друг да ни прави пълноценни, все пак е хубаво   Simple Smile

# 48
  • Мнения: 637
Едни от хубавиТЕ моменти:
 - накара ме отново да се усмихвам Simple Smile
Да се усмихвам и да се радвам на малките неща от живота - на изгрева или залеза, на тишината в планината, на малката пеперуда, който прелита.....
 - припомни ми, че съм жена, която заслужава да бъде обичана
 - за миналия ми рожден ден - имаше невероятно подготвена изненада
 - лятото сбъдна една моя мечта и седмица обикаляхме из страхотни кътчета на страната
 -  сещам се как веднъж наби спирачките на колата до една нива със слънчогледи, слезе, отряза едно стръкче и ми го подари... Simple Smile
 -  вечер, когато не е до мен, ми изпраща смс през час с по буквичка "О"... "Б"...  Heart Eyes
 -  когато ме погледне и каже "Ти си най-хубавото нещо в живота ми, искам с тебе да остарея!"
 -  където и да излезем, държи ръката ми - буквално
 -  когато заедно с дъщеря ми измислят всякакви лудории   ooooh!

И най-най-важното: не ме е излъгал до сега, не ме е наранил, не ме е разочаровал.
Дай Боже не само една, а още 101 години да е така !!!!
  Praynig

# 49
  • Мнения: 884


.......
И най-най-важното: не ме е излъгал до сега, не ме е наранил, не ме е разочаровал.
Дай Боже не само една, а още 101 години да е така !!!!
  Praynig

 newsm10

Дай Боже, на всяка една от нас... поне това... поне това Simple Smile

# 50
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Момичета, разплаках се, докато четох тази тема. Тук е описано всичко, което толкова много искам, от което имам нужда, за да съм жива и пълноценна! Мечтая за това през последните поне ... 7-8 години (или по-скоро цял живот), но така и не го намерих с БНД, засега и след него. И както ми е тъжно, тази тема ми дава надежда, че някой ден ще се случи и на мен.  Heart Eyes  Praynig
Дано приказките ви никога не свършват!  Hug
Камче,ти пък пълниш моите очи със сълзи -спомних си времето,в което чаках Него...чакането не продължи дълго-година може би..но през това време аз бях празна и очакваща нещо,което да ми докаже,че и аз съм жива жена...какво ти пиша-ти знаеш за какво говоря,както и аз знам за какво говориш ти  Hug
Пожелавам ти всичкото щастие на света,Кам  Heart Eyes Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 515
Най-страхотните моменти са всеки път когато заспивам под ръката му и се събуждам пак там.
Когато е до мен и ме държи за ръка пред всички .
Когато ни заведе по Черноморието и за първи път ми показа след толкова години какво е да си СВОБОДЕН !!!

Когато ме целува ,когато ми казва ,че ме обича.Когато  се чувствам желана и обичана и безкрайно щастлива.
Когато ме кара да забравя за всичко минало и да гледам към нашето бъдеще!

....Всеки път когато е до мен ...

# 52
  • София
  • Мнения: 17 340
Два дни по-късно цъфна на вратата с невероятна кафемашина за да съм започвала сутрините с усмивка.  Hug
 И още, и още...

Но най-много ме радва споделеният уют и усещането за спокойствие, когато всеки вкъщи си прави нещо си свое, но знаеш, че не си сам...

И при мен е това. (Тинти, много се радвам да прочета точно този твой пост - стискам палци да не свършва това усещане  Peace Вечер нямам търпение да се прибера у дома, а виждам, че и с него е така. И след толкова време, и след едно бебе, и при пълна къща с пубер, бебе, баба и коте, ние все още като седнем/легнем да гледаме телевизия, си търсим ръцете да се хванем.
Иначе не може да не обичаш мъж, който прави всичко наравно с теб - домакинство, деца, задължения - и който се грижи за теб непрекъснато. В събота го заварих на терасата с обувките ми - да ги четка и боядисва, че им се разваля кожата от снега, ей така, видял ги в коридора.

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 6 141
И при мен е това. (Тинти, много се радвам да прочета точно този твой пост - стискам палци да не свършва това усещане  Peace

Ти нали ме пипна, вярвам, че няма да свърши Laughing
(ако не си спомняш как ме пипна, през един човек ме пипна - от Варна)

# 54
  • Мнения: 884
Бърди, страхотно е това, което споделяш!!!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 17 340
И при мен е това. (Тинти, много се радвам да прочета точно този твой пост - стискам палци да не свършва това усещане  Peace

Ти нали ме пипна, вярвам, че няма да свърши Laughing
(ако не си спомняш как ме пипна, през един човек ме пипна - от Варна)

Ох, беее  Hug Много ти се радвам  Hug

Геррри   Hug

# 56
  • Мнения: 884
Момичета,

не смея да твърдя, че имам "нов човек ДО МЕН",

но този, който в момента е най-близо до сърцето ми,

тези дни го изпълва с нежност и щастие, когато

в телефонен разговор ми казва колко много му липсвам. По толкова начини, с толкова различни думи и винаги толкова мило... Чувствам се страхотно!

# 57
  • Мнения: 6 214
Момичета,

не смея да твърдя, че имам "нов човек ДО МЕН",

но този, който в момента е най-близо до сърцето ми,

тези дни го изпълва с нежност и щастие, когато

в телефонен разговор ми казва колко много му липсвам. По толкова начини, с толкова различни думи и винаги толкова мило... Чувствам се страхотно!
Толкова се радвам за теб!  HugИ да не е нов човек до теб, хубаво е да си мислиш за някого, докато заспиваш примерно.

# 58
  • Мнения: 884
Благодаря, Риълче!   Hug

Понеже знам историята ти, тя е като моята, но аз съм в "по-напреднал стадий", ще ти споделя, че дълго време просто отказвах да повярвам, че и за мен има парченце щастие!
Сега не ми се вярва това, което срещнах, да продължи дълго... И затова не зная дали е "до мен" или е само "около мен" Simple Smile
Но ме прави много, много щастлива, и ми е един вид златен слънчев лъч, мисълта за който ме издига над мрачната зима в душата ми!

...
Дано за всички нас, сестри по съдба, да дойде скоро истинската пролет!

# 59
  • Мнения: 6 214
Гери  Hug колкото продължи, толкова, важното е, че ти се случва нещо хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт