Най-страхотният момент с новия човек до мен

  • 9 088
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 317
Ох, че хубави неща прочетох тук! Момичета, пожелавам ви това, което изпитвате и преживявате в момента да е все така години, години наред!!!   bouquet
Нямам какво да кажа по темата. Мъж до мен няма, все попадам на...незнам и аз на какви. Може би страхливци е най-точната дума.  Tired

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 6 244
...дълго време просто отказвах да повярвам, че и за мен има парченце щастие!
Сега не ми се вярва това, което срещнах, да продължи дълго... И затова не зная дали е "до мен" или е само "около мен" Simple Smile

И аз така. Затова призовавам да се живее ден за ден Simple Smile

# 62
  • Мнения: 884
Елеонора, много си права за определението "страхливци" - това е много, много точно, чак няма нужда от обяснение! Simple Smile

Тинтина, и аз напоследък се убедих, че е по-добре да се наслаждаваме на мига, да вкусваме щастието си "на час по лъжичка", без да мислим още колко има напред! Simple Smile

# 63
  • Мнения: 6 214
Елеонора, много си права за определението "страхливци" - това е много, много точно, чак няма нужда от обяснение! Simple Smile

ма моля ти се, за какво им била жена (приятелка), щяла да им харчи парите, да иска да яде на заведения, само това чувам вече от мъжете от моето поколение и моето обкръжение  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes. страхливци и самогъзници.

Последна редакция: нд, 11 мар 2012, 07:51 от REAL_WOMAN

# 64
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
ма моля ти се, за какво им била жена (приятелка), щяла да им харчи парите, да иска да яде на заведения, само това чувам вече от мъжете от моето поколение и моето обкръжение  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes. страхливци и самогъзници.

На такива можем да пожелаем да остареят сами като кучета,ама с много пари,които да си ядат всяка вечер пред телевизора...пак сами  Rolling Eyes
Божеее...  ooooh!

# 65
  • Мнения: 884
ма моля ти се, за какво им била жена (приятелка), щяла да им харчи парите, да иска да яде на заведения, само това чувам вече от мъжете от моето поколение и моето обкръжение  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes. страхливци и самогъзници.

На такива можем да пожелаем да остареят сами като кучета,ама с много пари,които да си ядат всяка вечер пред телевизора...пак сами  Rolling Eyes
Божеее...  ooooh!

А може и да си купят по една надуваема кукла и да я мажат със сладолед! Simple Smile

# 66
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
А може и да си купят по една надуваема кукла и да я мажат със сладолед! Simple Smile

Ооо,и много други работи може..ама е жалко,че за някои хора тия пари станаха по-важни от човека до тях...а като усетят колко глупаво са постъпили,ще е доста късно вече...жалко съществувание.
Така се радвам,че имам детенце,което да ми осмисля живота!!..  Praynig
Мъжете,за които говорим са....не,няма да го кажа  Crossing Arms

# 67
  • Мнения: 884

Така се радвам,че имам детенце,което да ми осмисля живота!!..  Praynig


 newsm10

И аз много се радвам за моите
newsm56  ladyuu

Май те са "човечетата до мен", с които имам най-страхотните моменти! Simple Smile

# 68
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Много хубава тема   bouquet

Моите страхотни моменти са толкова много, че няма как да ги опиша, даже понякога се чудя дали е истина. Наслаждавам се на всеки ден, всеки час, всеки миг. Чувствам се обичана, обичаща и спокойна. Чувствам се влюбена и прекрасна.

На всички желая да намерят желания принц и да изживеят своята вълшебна приказка!

# 69
  • Мнения: 55 012
Чувствам се обичана, обичаща и спокойна. Чувствам се влюбена и прекрасна .

ima ,   bouquet  bouquet  bouquet

Дай Боже всекиму ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 15 920
Аз не живея с настоящата ми половинка, въпреки, че имаме връзка вече 2 години. Още не мога да се реша на някаква крачка, от страх да не сбъркам отново, въпреки че говорим за бъдещето.
Но всеки петък след работа взимам сина си от градина и отиваме при него за събота и неделя. Понякога го правим това и през седмицата за 1-2 дни.
Един от най-хубавите мигове ми беше, когато една вечер седях на скайп с него и сина ми беше в скута ми. Дойде време да си лягаме и той ни каза: "Лека нощ ангелчета мои, целувам ви и много, много ви обичам да знаете." Сина ми тогава му каза:"И аз те обичам много."

Други хубави моменти са ми, когато сме при него за няколко дни и ги видя с малкия как се борят на леглото, как играят шах, когато малкия седне в скута му и започнат да си говорят. В такива моменти виждам и детето ми колко добре се чувства.
Имало е вечери, в които сме си вкъщи с малкия, легнали сме да се приспиваме и той ме пита: "Мамо, кога ще ходиме пак при бате Иво, защото вече много ми липсва".
Когато съм болна оставям малкия при баща му, за да не се разболее и отивам при него. Той се грижи за мен, мери ми температурата, дава ми витамини, чайчета, слага ме да си легна, увива ме и ляга до мен, целува ми челото - чувствам се, като малко малко детенце в такъв момент

Последна редакция: ср, 21 мар 2012, 15:19 от Вяра - А

# 71
  • Мнения: 37
Когато ме запозна с дъщеря си тогава едно малко бонбонче на 3години а вече 8годишна дама .
Заведе на гроба на жена си да ме запозне  и и каза, че от тук нататък той и най-скъпото което му е оставила вече не са сами. Когато вземе Вики в скута си и си говорят като баща и син. След след поредния скандал на БНД - той му каза няма да пипаш детето МИ и жена ми.
Моментите сутрин когато се събудя и виждам очите му. Предложението му за брак с помоща на децата. Глупавите му влюбени усмивки когато сме заедно.

# 72
  • Мнения: 884
Когато ме запозна с дъщеря си тогава едно малко бонбонче на 3години а вече 8годишна дама .
Заведе на гроба на жена си да ме запозне  и и каза, че от тук нататък той и най-скъпото което му е оставила вече не са сами. Когато вземе Вики в скута си и си говорят като баща и син. След след поредния скандал на БНД - той му каза няма да пипаш детето МИ и жена ми.
Моментите сутрин когато се събудя и виждам очите му. Предложението му за брак с помоща на децата. Глупавите му влюбени усмивки когато сме заедно.

Мила, разплака ме...
Дано твоята приказка продължава вечно!
 Hug Hug Hug

# 73
  • Мнения: 6 214
Когато ме запозна с дъщеря си тогава едно малко бонбонче на 3години а вече 8годишна дама .
Заведе на гроба на жена си да ме запозне  и и каза, че от тук нататък той и най-скъпото което му е оставила вече не са сами. Когато вземе Вики в скута си и си говорят като баща и син. След след поредния скандал на БНД - той му каза няма да пипаш детето МИ и жена ми.
Моментите сутрин когато се събудя и виждам очите му. Предложението му за брак с помоща на децата. Глупавите му влюбени усмивки когато сме заедно.
Това наистина е приказка , пу, пу....

# 74
  • sofia
  • Мнения: 482
Ех, ама толкова много се радвам за всяка една от вас!!!

Моя психотерапевтка не спира да ми повтаря "ТУК И СЕГА", т.е. да се научим да приемаме събитията - тук и сега... Гаранция за бъдещето, както всяка една от нас се е убедила лично, няма, така че нека да се радваме на това което ни се случва ТУК И СЕГА.

Страхотно е, страхотно е - всяка една го заслужава повече от всичко - чувството да си обичан и да обичаш.

Пу - пу!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт