Най-страхотният момент с новия човек до мен

  • 9 069
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 510
Фифи го е споделила и аз благородно й завидях.
Харесвам такъв тип мъже, малко късно, но изживях пубертетните си наклонности.

# 31
  • Мнения: 2 510
Обещавате ли ако приказката свърши,да ми предложите рамо,на което да рева??..ММ...??  smile3518
Приказките почти винаги свършват с щастлив край.  love001

# 32
  • Мнения: 3 659
Фифи, съчувствие търсиш с това, че съм те навиквала Peace Не заради златния ти мъж Mr. Green Радвай му се

# 33
  • Мнения: 54 646
Обещавате ли ако приказката свърши,да ми предложите рамо,на което да рева??..ММ...??  smile3518

П.П....това "Скрит текст" ни действа на нас,жените като червено на бик май Simple Smile

Айде , молим те , без глупости , не бъди черногледа , че Вселената слуша ! Naughty

А скрития текст е пълна безсмислица , според мен , чете се и от нерегистрирани . Crossing Arms Crossing Arms

# 34
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Фифи, съчувствие търсиш с това, че съм те навиквала Peace

Аааа...за туй си права на 100%  Blush Blush И да ти кажа,май ми се получава,как мислиш  Flutter

Приказките почти винаги свършват с щастлив край.  love001

Дай,Божеее  Praynig Аз на нашата приказка съм й намислила хубавия край,т.е. двамата се надяваме на този хубав завършек,ама чакам орисниците да ми го връчат в края на годината  Whistling
Да ви кажа,момичета,заслужила съм всичко прекрасно,което ми се случва с този мъж!Малко ли преживях с БНД-то пък  Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 884

Да ви кажа,момичета,заслужила съм всичко прекрасно,което ми се случва с този мъж!Малко ли преживях с БНД-то пък  Crossing Arms


Е това важи за всички щастливи дами тук!
Разбирате ли какви сте късметлийки?
Успешен поправителен - значи ОКОНЧАТЕЛНА ОТЛИЧНА ОЦЕНКА Simple Smile
А тези, които още се мотаме и не се осмеляваме на следваща сесия, така и не сме разбрали дали си знаем урока Simple Smile

# 36
  • Мнения: 102
Най- хубавия момент с настоящия ми мъж е всеки един ден през тези 10 г., в който ме кара да вярвам отново, да се усмихвам отново, да чакам следващия ден не със страх, а с надежда. След седемте години през които бях физически и психически мачкана не вярвах дори на себе си, мислех че на 25 живота ми е свършил и ще продължа просто да вегетирам заради сина ми,но... Появи се той и лека полека, с много търпение си върнах живота и сега се радвам на дом и семейство. Не всичко е толкова перфектно, всички имаме някакви трески за дялане, но с търпение и подходящия човек всичко се подрежда. Аз съм щастливо разведена жена, която имаше късмета да си вземе поправителния изпит с отличен.
 Hug

# 37
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Е това важи за всички щастливи дами тук!
Разбирате ли какви сте късметлийки?
Успешен поправителен - значи ОКОНЧАТЕЛНА ОТЛИЧНА ОЦЕНКА Simple Smile
А тези, които още се мотаме и не се осмеляваме на следваща сесия, така и не сме разбрали дали си знаем урока Simple Smile

Гери,аз не съм убедена,че отличната оценка е окончателна.Ей това май ми остана като най-лошото наследство от БНД-не вярвам и вечно се съмнявам в мъжете до себе си.  Thinking Една връзка провалих заради това недоверие,тук съумях да го прикривам,но все нещо ме гложди,че видиш ли...не може пък толкоз да е идеален,та и на мен да се падне.... Rolling Eyes
На вас желая отличен поправителен и доверие в партньора  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 6 214
Ох и аз не знам какво ще правя с моето хронично недоверие. Имам го към всичко и към всички, даже и преди БНД. Ще каже човек, че щом все мисля, че ме лъжат, сигурно и аз лъжа нон-стоп. Но аз се познавам лично  Wink и за мен лъжата никога не е била средство за постигане на нещо хубаво.

# 39
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Риъл,и аз съм като теб  Peace И ,честно казано,преди БНД срещах все подобни мъже...без лъжи,без измами,картите ни бяха на масата още в началото..
Ама туй лъжливо и двулично същество такъв шамар ми заби,че още ми горят бузите..такова приземяване получих с него,чеее...ето,11 години откак му избягах и последствията си ги нося..  Crossing Arms
Това е пагубно държание,според мен разбира се..затова работя усилено по въпроса за изчистване на недоверието у себе си и то проявено към хора,които видно не го заслужават. Peace
Успех и на теб  Peace

# 40
  • Мнения: 6 214
Благодаря ти Фиф  Hug

аз съм сама само от 3 месеца и все още съм на етапа "никой не заслужава доверие". Ех, скоро май ще викам "защо не ме заряза по-рано?".  Thinking

# 41
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Снощи бях уморена /тежък ден на работа/ и много ядосана /поредното пререкание с БНД/ той се прибра и без да обяснявам разбра какво е положението. Сипа ми чаша вино и каза да си полегна на дивана, той щял да се погрижи за вечерята.  Hug Сготви ми,сложи масата, вдигна я,изми чиниите и почисти кухнята.  Heart Eyes
 Веднъж му споделих, че нямам кафе машина понеже БНД твърдеше, че при условие, че само аз пия кафе е икономически много неизгодно да купуваме такава / а в този момент,след развода, аз не можех да си позволя такава/.  Sad Два дни по-късно цъфна на вратата с невероятна кафемашина за да съм започвала сутрините с усмивка.  Hug
 И още, и още...

# 42
  • Мнения: 884
Момичета, отново  Hug Hug Hug Hug Hug Hug!
...
Много е яко да ви чета!!!

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 6 111
Два дни по-късно цъфна на вратата с невероятна кафемашина за да съм започвала сутрините с усмивка.  Hug
 И още, и още...

На мен онзи ден ми купи винетка Laughing
Но най-много ме радва споделеният уют и усещането за спокойствие, когато всеки вкъщи си прави нещо си свое, но знаеш, че не си сам...
От една страна ме е страх да споделям и да се хваля. От друга - опитвам се да свиквам с мисълта, че нищо не е вечно и дори да сме си взели поправителния с отличен, това не е гаранция, че нещата няма да се променят.
Затова - радвайте се, докато е време. Ако дойде време да не се радваме, ще мислим тогава.
Но всеки следващ след БНД допринасяше по нещо хубаво в живота ми. Най-малкото, защото вече не приемах да се държат зле с мен.

# 44
  • Мнения: 130
Момичета, напълнихте ми душата!
 Hug
Дай, Боже, всекиму!

Общи условия

Активация на акаунт