Най-страхотният момент с новия човек до мен

  • 9 067
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Аз се сетих за още нещо, не момент, а моменти - когато вечер си седим в къщи и просто гледаме телевизия или нещо си говорим, или готвим (например онзи ден аз режех салата,а той правеше скарата), а децата си играят и търчат из къщата и във въздуха се носи един такъв аромат на домашен уют, същия като онзи, който вероятно повечето сме изпитвали когато сме били малки в къщи или при баба.  Hug
 Факт е, че с БНД никога не го е имало това.

Скрит текст:
Фиона, ето един чудесен начин да се похвалиш с поправителния - скрит текст!  Mr. Green

# 16
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Не съм,страшна си  Peace
Скрит текст:
За мен ,да ви кажа честно прекрасните моменти с този мъж започват още щом отворя очи.Винаги пред мен лицето му-или ухилено весело,ако е станал преди мен,или пък блаженно спящ.Събуждаме се с целувка /вече 6-та година почти/ и правене на обща закуска.Пием кафе,бъбрим.Винаги има какво да си кажем и това е доста..мм..секси,да! Друго-романтичен е..ама много.Подарък или цвете без повод е най-малкото,което е правил.Имала съм картички от всички краища на България...ама пуснати по пощата и писани на ръка..и събирайки ги,сглобявам едно дъъъълго любовно обяснение.
Обичам да съм обгрижвана,глезена,ухажвана.При него съм такава на 100...не,на 1000%
Еееее....моля се това да продължава вечно,наистина!!  Heart Eyes Blush

# 17
  • Мнения: 2 175
Фиона.. Hug
  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 663
фиона  Hug Hug Hug
Желая ти да продължава вечно  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 54 474
Фиони , браво , мила !  bouquet
Нека любовта ви да е вечна ! Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 3 659
Не съм,страшна си  Peace
Скрит текст:
За мен ,да ви кажа честно прекрасните моменти с този мъж започват още щом отворя очи.Винаги пред мен лицето му-или ухилено весело,ако е станал преди мен,или пък блаженно спящ.Събуждаме се с целувка /вече 6-та година почти/ и правене на обща закуска.Пием кафе,бъбрим.Винаги има какво да си кажем и това е доста..мм..секси,да! Друго-романтичен е..ама много.Подарък или цвете без повод е най-малкото,което е правил.Имала съм картички от всички краища на България...ама пуснати по пощата и писани на ръка..и събирайки ги,сглобявам едно дъъъълго любовно обяснение.
Обичам да съм обгрижвана,глезена,ухажвана.При него съм такава на 100...не,на 1000%
Еееее....моля се това да продължава вечно,наистина!!  Heart Eyes Blush

Скрит текст:
Всичко прочетох  Naughty

# 21
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406

Скрит текст:
Всичко прочетох  Naughty

Ейййй, ама каква сии! Пише скрит текст, ти що четеш!  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 3 659
Пароли да бехте сложили  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 128
Абе то и аз го прочетох  Whistling

# 24
  • Мнения: 3 659
Не съм, а ти що четеш newsm78

Макче, то нищо скрито няма Mr. Green

# 25
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Щот съм любопитна!  Mr. Green
 Освен това съм бременна и ако не го прочета може нещо да ми стане (нали знаете, същото е като с това да ти се прияде нещо).  Flutter Какво точно може да ми стане историята мълчи, реално погледнато аз нямам какво да ми стане, ако имах нямаше да съм бременна, но все пак много държа да следвам някои суеверия (само някои)!

# 26
  • Мнения: 3 659
Айде, простено ти е Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 884
Гери,сори от мен...и аз искам да споделя нещо хубаво за "поправителния ми изпит" ама Пепина ми е забранила да се хваля с него  Crossing Arms

Фифи, Много ме вдъхновява твоето споделяне! Пожелавам на всички такова...
За себе си желая поне за един ден да се почувствам така като теб Simple Smile))

# 28
  • Мнения: 3 659
Геррри, ти недей верва толкоз на Фионата Peace Тя обича да прави мили очи и да предизвиква съчувствие Flutter

# 29
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Геррри, ти недей верва толкоз на Фионата Peace Тя обича да прави мили очи и да предизвиква съчувствие Flutter

Аааа,съчувствие не щъ...пък и вие що да ми съчувствате за хубавия мъж....по-скоро може да завиждате  smile3534
Ама не,хора наистина спирам...чак пък толкоз не заслужава...той кой знае къде ми яде ...ммм..така де...а пък аз "Моят,та моят.."
Обещавате ли ако приказката свърши,да ми предложите рамо,на което да рева??..ММ...??  smile3518

П.П....това "Скрит текст" ни действа на нас,жените като червено на бик май Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт