Българската песен за Евровизия.

  • 16 877
  • 208
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 802
Много скучни песни на Васил Найденов! Иначе той е много добър певец.
Французите се молят да млъкне. Laughing
Те поне гледат Mr. Green
Ама ме ядосват. Confused

# 106
  • Мнения: 28
Много неща зависят и от гласа на Комисията. За съжаление, миналият път не бях дали нито една точка на "моята" група. За сметка на това много харесаха Десислава и "New 5", което за мен е недопустимо! Не мога да повярвам, че хора, които уж разбират от музика искат Десислава да ни представя... или пък добричката група, думи нямам.

Напук на комисията, която не знам този път колко точки е дала на "Go Week", ако изобщо е дала, аз гласувах за тях! Защото са различни и ме кефят тези хора!  Peace Peace

Само Десислава да не отиде, ох така ще ни излага...  Tired И на всичкото отгоре я бутат, ама така е - като има пари!  Tired


Васил Найденов е започнал много да разтяга думите като пее, уж импровизира, ама не звучи хубаво.



Пълен лигльо.  Peace Сигурно е в подкрепа на Ивайло.

# 107
  • Мнения: 262
И аз за тях - БНТ ми благодари за участието  Grinning   Искаше ми се музикантите да си свалят противогазите към средата на песента. Разбрахме посланието и става досадно да ги гледаш с тях до края на песента

# 108
  • Мнения: 28
И аз за тях - БНТ ми благодари за участието  Grinning   Искаше ми се музикантите да си свалят противогазите към средата на песента. Разбрахме посланието и става досадно да ги гледаш с тях до края на песента


Така е в клипа, явно са искали да не е същото като на полуфинала.  Peace

# 109
  • Мнения: 1 101
Ей този малкия от къде го извадиха Thinking не съм го срещала в медиите newsm78

# 110
  • Мнения: 28
Ей този малкия от къде го извадиха Thinking не съм го срещала в медиите newsm78


Участник в детската Евровизия. Така щом са го поканили, сигурно е представителят ни за детската Евровизия, но не съм много сигурна, не съм ги гледала малките.  Wink

# 111
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Васил Найденов е започнал много да разтяга думите като пее, уж импровизира, ама не звучи хубаво.

Преди време го гледах в някакво предаване и коментираше, че това разтягане всъщност е умението на певеца да пее добре. Мен ми дотяга, без него песните му са по-хубави.

# 112
  • Мнения: 28
Васил Найденов е започнал много да разтяга думите като пее, уж импровизира, ама не звучи хубаво.

Преди време го гледах в някакво предаване и коментираше, че това разтягане всъщност е умението на певеца да пее добре. Мен ми дотяга, без него песните му са по-хубави.


Да ни го бяха спестили, нямаше да им се разсърдим.  Mr. Green

# 113
  • Мнения: 9 293
Нашият финал е по-отегчителен и от този на Малта  #Cussing out

въх още има Confused

# 114
  • España
  • Мнения: 1 311
Изпуснах тази вечер всичко.......

Някой да ми разкаже в 2-3 изречения какво мина до сега.......
Маме, аз пък изпуснах откъм другата тема Wink
По-добре са от полу-финала като звучене и визия с изключение на Десс ,която го раздава като Златен Аватар скокнал от филма на Джеймс Камерън като скача - буквално!

# 115
  • Мнения: 28
Момичета, аз изпратих два смс-а от двата телефона, но само на единия получих, че съм гласувала. Дали, защото е натоварено се получава така?  newsm78
А, и още нещо - не би ли трябвало когато ни връщат обратно да ни кажат за кой номер сме гласували?

# 116
  • Мнения: 9 293
Ако си гласувала за една и съща песен няма да ти се отчете втория СМС.

# 117
  • Мнения: 2 200
Харесах Рене Ранев и Софи Маринова  Peace

# 118
  • Мнения: 1 802
Нашият финал е по-отегчителен и от този на Малта  #Cussing out

въх още има Confused
Малтийския не го помня като толкова скучен. Но грузинскияя - беше потресающ. Така, че има и къде къде по-зле. Дай да го похвалим организаторите!  Wink

# 119
  • Мнения: 28
Ако си гласувала за една и съща песен няма да ти се отчете втория СМС.



Е как, като са от различни телефони и карти? Би трябвало, но не ми съобщи.  Tired

Интересно ми е мнението на чуждестранните ни гости за нашите изпълнители.

Общи условия

Активация на акаунт