AVON и ORIFLAME - размяна на продукти

  • 95 001
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 746
Имам нови Percieve и Passion dance,разменям ги

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718

Аз забравих да кажа, имам и парфюм от серията Тудей, но не намирам снимка, някаква лимитирана серия беше в ето такова шишенце е но е розово-оранжево едно никакво  Joy .
Дано се сещате, ако не утре ще го снимам и ще покажа Simple Smile
Харесвам го но ми идва малко силен напоследък, заменям за... ми за нещо каквото и да е. Около 25-30 мл са отснали от 50


Лимитките не са ли по 30 мл ?  Crazy

# 17
  • Мнения: 425
Може да не е лимитка  newsm78 50мл е сигурна съм  Grinning

# 18
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Аз мисля, че става дума за TTA In love.

 

 Той имаше такъв цвят и беше 30мл.  Peace

 Аз не съм го имала, но много жени го обожаваха.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
това ли е ?  newsm78

# 20
  • Мнения: 265
И аз си мисля ,че е това.И тъкмо "преговарям" за него Mr. Green.Ай стига го показвахте ,и някой друг ще го прииска  Naughty Crossing Arms. И също съм на мнение ,че е 30мл бутилчето  Hug.

# 21
  • София
  • Мнения: 746
И аз си мисля ,че е това.И тъкмо "преговарям" за него Mr. Green.Ай стига го показвахте ,и някой друг ще го прииска  Naughty Crossing Arms. И също съм на мнение ,че е 30мл бутилчето  Hug.
hahaha Joy

# 22
  • Мнения: 37
Преди  Ин лав, беше Ин блуум, но и той беше 30 мл Цветовете на шишенцето не се преливаха! 2007 г.

# 23
  • Мнения: 4 428
Разменям три червила на AVON, нещо не се разбираме с тези техни продукти7
това - цвят Apricot Mystery
и две от тези - цветове Sparkling Nude и Diamond Rose

Червилата само са пробвани.

# 24
  • Мнения: 0
http://www.avonvarna.com/byala-kozmetika-za-litze/90-komplekt-za … pure-pore-fection
Имам почистващата пяна - неизползвана
лосионът - ползван, половината количество е налице (може и малко повече да е)

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
И аз си мисля ,че е това.И тъкмо "преговарям" за него Mr. Green.Ай стига го показвахте ,и някой друг ще го прииска  Naughty Crossing Arms. И също съм на мнение ,че е 30мл бутилчето  Hug.

МноУ пък си нахална.  Crossing Arms Mr. Green
И аз може да го искам.  Naughty

# 26
  • Мнения: 265
Perceiv Dew 28-30/50 мл ,няма кутийка  
                                                                       
Rare Pearls28-30/50мл ,няма кутийка  
                                                                                         
Outspoken by Fergie25/50мл,с кутийка обещан
                                                                                       
Bond Girl30-35/50мл ,с кутийка (оранжевия)
                                                                           
Enigma Dare to Dream Edition, Oriflame непрозрачна бутилка ,не мога да преценя ,но не по-малко от 30/50мл ,с кутийка
                                                                                                         
Giordani Gold Shine, Oriflame45/50мл, няма кутийка
             
Anew Clinical Eye Lift Pro, Avon20мл ,околоочен крем ,нов ,неразопакован
                                   
Разменям за : TTAсерия(кой да е Heart Eyes) ,Lacroix(мога да приютя) ,Marcel на Oriflame(намерен),или друг ,който нямам.Давам два за един ,добавям и лосиони за тяло,всякакви възможни комбинации, за да получа тези ,които искам Heart Eyes. Харесвам също и Embrace за нея (мисля ,че това беше ,не съм сигурна Blush),но едва ли някой ще иска да се раздели с него Mr. Green.

Добавям Herve Leger (Avon),30/50мл ,без кутийка
ПП: Нито едно Лакроа не виждам .На мен днес ми пристигна и лилавия, и мога да ви призная ,че ги обичам, и трите(тримата) Blush.И други неща получих днес , и всичко ми харесва ooooh!,пред фалит съм.

Последна редакция: сб, 03 мар 2012, 18:47 от martinidan

# 27
  • Мнения: 239
ФДТ Oriflame Giordani Gold /минералния/, цвят porcelain, пробван 2 пъти
ФДТ Oriflame Matte control ,  цвят porcelain, пробван 2 пъти
ФДТ Avon Mattifying, цвят ivory, само пробван

# 28
  • Мнения: 265
 
За да е по темата, добавям Anew Genics Avon ,30мл крем за лице ,нов ,с целофанена опаковка.Предпочитам размяна за парфюм ,без значение от количеството Hug

Последна редакция: сб, 03 мар 2012, 23:16 от bubanka

# 29
  • Мнения: 425
Да това е,сега се загледах и видях, че е 30 мл  Embarassed не знам защо досега съм си мислила, че е 50  hahaha
Значи имам около 10 мл от ТТА  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт