Защо жените не изневеряват?

  • 15 816
  • 219
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Може би защото получава всичко от съпруга си,и това не я кара да си търси нещо друго.

# 16
# 17
  • Мнения: 755
Темата е с идеята да има весел и непринуден тон, .


За да не си развалим семейната идилия, а и вече сигурно трябва да го питам к'во мисли за пича, става ли за изневяра на жена му Laughing


 Joy да , това е трудно преодолим момент... причина си е то каква. Laughing

# 18
  • Мнения: 1 727
Сурела тактично мълчи Laughing

# 19
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Кой е казал, че жените не изневеряват?!

Щом се тръгва от презумпцията, че мъжете изневеряват, а жените не, това означава ли, че мъжете изневеряват с мъже? Wink

ми... травеститите са много отзивчиви... Joy
Друга е питанката. Wink Laughing

Ето Адел стига до това , което и аз случайно прочетох - / London School of Economics and Political Scienceоткри, че хората с високо IQ  са по-моногамни и следователно по-малко склонни към предателство. / ...излиза , че умните не изневеряват...ааа сега "изяжте се"... Joy Други предположения?

п.п. не се хващайте, че по принцип не изневерявали, а защо е така , ако не го правят.

Ама то е така. Мислещото същество, преди да действа, първо проверява/размишлява какви са рисковете и заслужава ли да ги поеме. Повечето стигат до великото умозаключение, че НЕ си заслужава, за това не го правят.

# 20
  • Мнения: 1 287
Щото не могат да си го позволят.

# 21
  • Мнения: 2 175
Имам твърде високи критерии просто..
Дори и за отмъщение ми е трудно да се прежаля..
Обаче..ако попадна на наистина нещо, което си струва..става мн. сложно..
и тогава заговаря инстинктът ми за съхранение и здравият разум.

# 22
  • Мнения: 1 127
Сурела тактично мълчи Laughing

Даа, провокаторка е Форчън... Laughing  Joy

# 23
  • Мнения: 755
Сурела тактично мълчи Laughing

Даа, провокаторка е Форчън... Laughing  Joy

Ми то що се стискаш, тогаз? Joy

Адел, така е ХаПсулютно съгласна.

# 24
  • Мнения: 1 127

Ми то що се стискаш, тогаз? Joy


 hahaha Вероятно не мога да дам личен отговор.   33uu  Grinning

# 25
  • Мнения: 755

Ми ти що се стискаш, тогаз? Joy


 hahaha Вероятно не мога да дам личен отговор.   33uu  Grinning

Кой пита за личен отговор, пита се по принцип к`во мислиш -т.е. защо е така, ако е така? Laughing
П.п. нЕма да се измъкваш само със единия ми ти запис. Flutter

# 26
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Айде бе, не изневерявали... Трябва някой да им подпали фитила, че дори и чужди семейства разбиват  Grinning

# 27
  • Мнения: 646
Може би защото все още не са открили мъжа, който ще ги привлича сексуално повече от съпруга .

# 28
  • Мнения: 1 127
Кой пита за личен отговор, пита се по принцип к`во мислиш -т.е. защо е така, ако е така? Laughing
П.п. нЕма да се измъкваш само със единия ми ти запис. Flutter


Вероятно въпрос на разбирания, усещане за сериозна връзка /с-во/, нетърпимост към лъжата по принцип: и в частност по темата. Peace

както и:

Може би защото получава всичко от съпруга си,и това не я кара да си търси нещо друго.

# 29
  • Мнения: 2 457
Просто има и такива, които не са се "находили" навреме. Рано омъжени, само с един партньор когато е било времето да са с десетки, да пробват, да преценяват, да избират, те са се забили само с един като коне с капаци и в един момент към 30 +г. се сещат, че са изпуснали нещо и тръгват да наваксват. Tired

Общи условия

Активация на акаунт