Защо жените не изневеряват?

  • 15 841
  • 219
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 7 947
Е, ама изневярата е на първо място на сексуална основа, нали? Тогава душевния мир идва като нещ осъвсем друго.

# 166
  • Мнения: 755
Задоволена, доволна и обищата съм писала. Sunglasses
Последното обяснява всичко друго, не ми се праЙте. Laughing

На мъжете също за всичко са им виновни жените, та не виждам къде е драмата. Laughing

п.п. а, да и искащият човек е хубаво нещо, той търси и се развива, не ви разбирам погрешните спекулации. Flutter Grinning

# 167
  • Мнения: 1 127
Обаче много интересно нещо забелязах. Мъжете, които се включиха в темата, нито един от тях не спомена , че може евентулано дори жената да е доволна, задоволена и обищата мъжа си, за да не мисли и върши въпросната изневяра/т.е. живота с него да и достатъчен и да я правя щастлива/. Що така? Явно съвсем зле ни виждате вече, щом и в любовта ни не вярвате. Rolling Eyes
Иначе повечето жени са дали този отговор , който си е съвсем логичен и много практичен дори.  Wink


Това за мъжките мнения и на мен ми прави впечатление/ с мн.малко изкл./ и то не само тук. Като правило сякаш въобще изключват горната опция. Rolling Eyes Толкова ли малко ни вярват?
В един мъжки форум дори вече се стигна и до абсурдните крайни твърдения, че жените като цяло се продават за пари  Tired, не ценят милото и топло мъжко отношение, колкото по-ги тъпче мъжа, толкова по-го ценят и пр. и пр. ooooh! и освен твърд *** друго не им се полага.
На жените масово ни се преписват  какви ли не `качества` и `етикети` .   Sick

Добре, че ние жените сме по-реалисти, не сме като коне с капаци, и не правим `кардинални заключения` от един мъж за всички други. Whistling

# 168
  • Мнения: 1 262

В един мъжки форум дори вече се стигна и до абсурдните крайни твърдения, че жените като цяло се продават за пари  Tired, не ценят милото и топло мъжко отношение, колкото по-ги тъпче мъжа, толкова по-го ценят и пр. и пр. ooooh! и освен твърд *** друго не им се полага.

По-голяма тъпня не бях чувала.  Joy
Тез мъже никаква представа си нямат от жени - ето защо не им върви, но грешката си е в тях. Обаче трудно биха си го признали.
Аз не бих стояла при мъж, който ме тъпче.  Shocked Бих го потъпкала и аз по някакъв начин преди да си тръгна.
Мило отношение оценявам - затова съм със сегашния си съпруг.
А за твърдия *** думи нямам.  Joy

# 169
  • Мнения: 1 262
Е, аз нямах предвид само сексът, а това, че дори в един момент една жена да се чувства доволна, в следващия момент ще изникне нещо, което да и развали душевния мир, а както знаем виновни винаги са мъжете Laughing
Съгласна.  Peace
Е, ама изневярата е на първо място на сексуална основа, нали? Тогава душевния мир идва като нещ осъвсем друго.
Не знам. При мен секса не би имал нищо общо, въпреки че изневярата е всъщност секс.  Laughing Много сложно се получава, но бих изневерила дори и да получавам по 10 оргазма на секс и да съм супер презадоволена сексуално и доволна от партньора си, но бих му изневерила, ако и той ми изневерява. АКо не се държи добре с мен (пак го казвам - може да се случи) или нещо от тоя род.
Ако обаче секса е пълна скръб, но човекът се държи добре с мен, виждам че ме обича, прави всичко за мен, за да се чувствам добре, показва уважение и т.н. и също ми е верен, никога не бих му изневерила.

# 170
  • Мнения: 755

Аз не бих стояла при мъж, който ме тъпче.  Shocked Бих го потъпкала и аз по някакъв начин преди да си тръгна.


Счупен крак? Там е истината казвам ви... Laughing  Laughing

Инак това са разсъждения на мъже  които си падат по /ох как да го напиша по-културно/ меркантилно-освободените жени. Crazy Или иначе казано по кучки. Просто е  - искаш кучка, намираш я, но и тя ти го на**ква после. Да не забравяме,че винаги има баланс.

# 171
  • Мнения: 1 262
Мне счупен крак. Ще намеря начин - зависи от ситуацията. По-скоро бих го унизила и уязвила.

За кучките съм съгласна. Мъжете не харесват добрите момичета - видят ли добро момиче, гледат да го зае*ат, държат се отвратително, не уважават чувствата му и след това попадат на кучка, влюбват се и всичко им се връща. Каквото повикало, такова се обадило, както се казва.

# 172
  • Мнения: 7 006
Обаче много интересно нещо забелязах. ..
Казах"Защото нямат нужда"..Това не подразбира ли розови очила и пребиваване под дъгата? newsm78

# 173
  • Мнения: 355
Защо жените не изневеряват?
За да не ги хванат?
 newsm78

# 174
  • Мнения: 1 127
Инак това са разсъждения на мъже  които си падат по /ох как да го напиша по-културно/ меркантилно-освободените жени. Crazy Или иначе казано по кучки. Просто е  - искаш кучка, намираш я, но и тя ти го на**ква после. Да не забравяме,че винаги има баланс.

Точно казано! Peace Кратко и ясно. Това и аз им казах, но с други думи. Simple Smile Проблемът си е техен, само обобщения да не правят.  Whistling

# 175
  • Мнения: 141
Кой е казал че жените не изневеряват,не съм съгласна с това...

# 176
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Кой е казал че жените не изневеряват,не съм съгласна с това...
Тази тема е един вид отговор на друга, но като изравяш стара тема няма как да го знаеш Wink

# 177
  • Бургас
  • Мнения: 364
1. Oт обич. Влюбени са в мъжете си, уважават ги и се чувстват толкова добре в семейството си, че всяка идея за изневяра изглежда досадна и нелепа.
1.1. От възхищение към талантите на любимия. В сравнение с неговия ум и дарби, всеки потенциален обект изглежда като една надървена маймуна.
2. От съвест. Той така добре се отнася с мен, толкова ме обича, най-добрият баща. Как да му изневериш на душата?
3. От страх. Ще ме хване, ще се разведем, ще ми вземе и децата, защото ще докаже, че съм лоша майка.
4. От чисто практични съображения - нужно е време и организация. Това уморява и не си заслужава усилията.
5. Трябва да се лъже, а не всеки умее да лъже. Някои се чувстват зле с лъжата и полудяват.
6. От здравословни съображения: жените са по-разумни стане ли дума за случаен секс, никак не им се ще да станат инкубатор на всевъзможна гад, която не се уморява с лекарства, а и не искат да попадат в рискова група за рак на шийката.
Сигурно има други причини, не се сещам сега.

Това мисля и аз. По принцип съм склонна да вярвам, че жена, която се чувства щастлива и спокойна във връзката/семейството си, няма да изневери.

# 178
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Я, как съм я пропуснала тази.  Laughing
Не изневеряват (или по-скоро изневеряват по-рядко) по две причини:
1. Повечето жени погрешно свързват секса с любовта и имат нужда да са влюбени в човека, за да правят секс с него. Което по чисто организационни и разни други причини свежда шансовете за изневяра до минимум. Тези които могат да правят секс без да са влюбени обикновено изневеряват (когато имат нужда).
2. Жените са много по-заети и имат много по-малко свободно време и излишна енергия, които да вложат в изневяра. Между работата, къщата, мъжа и децата, някак си е трудно. Не е невъзможно разбира се.

# 179
  • Мнения: 135
Кой е казал че жените не изневеряват,не съм съгласна с това...

Мдаааа...  с непознати коя би разговаряла в леглото си????  newsm78
Така че брой до три и тогава констатирай!!!!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт