Отговори
# 15
  • Мнения: X
Честита баба Марта ! Бъдете здрави!

Сърфо, страхотни снимки!

# 16
  • Мнения: 3 880
Охоо, нова тема имало...

Честита Баба Марта, дами, да сте румени и засмени Simple Smile
Тук пролетта пукна вече- птички пеят, топло...е, не като под палмите не Сърфата, ама все пак Laughing

Нека да му е лошо сега на Вулф, а? Rolling Eyes ей го на, ренте мит 52- всичко е възможно Wink

България трябва да победи! [/url]

И за какво точно се състезава България и какво ще й донесе победата, че не разбрах?  Wink

# 17
  • Мнения: 1 334
Честита Баба Марта!
Бели и червени, весели засмени!

# 18
  • Мнения: 1 090
Честита Баба Марта!

Днес е толкова пролетно навън, а на мен ми се спиии. Ама който посреща гости до никое време, а сутринта трябва и децата си да гледа, така е.  Wink

# 19
  • Мнения: 11 315
Ей, мацки, успяхте да ме усмихнете рано-рано!
Мамункова, ти нямаш вина. Нито суровия берлински вятър, нито Лиска, нито късните догми. И пак не ни стигна времето.
А теб като те налегне умората (пролетната де), много хубаво ги редиш.

Сърфи, може ли на ушенце да споделиш за какви звезди, цени и тн става дума? Много хубост видях там (вас двете със Симона не ви броя, да знайш)

Да сте бели, като мляко и червени като ябълки! Честита баба Марта! Party

# 20
  • Германия
  • Мнения: 327
Честита Баба Марта!
При нас е направо пролет,а аз съм зверски настинала,та не мога нещо да се зарадвам на времето.

В старата тема някой спомена за теста "Delfin4".Може ли малко повече подробности за него. Пратиха ми брошура от детската градина,че синът ми трябва да мине този тест,но не съм наясно родителите присъстват ли или не,за всички деца ли е или само за чужденците и изобщо как протича цялата процедура.

# 21
  • Мнения: 1 584
Честита Баба Марта! Много здраве за всички!

При нас пък е мъгливо. Стига сте дразнили с палми и пролет Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 78


       Честита Баба Марта и от София!!!!

   Само дето, синоптиците ни обещаваха слънчев ден, а отново вали сняг. Тази зима сме като в един снежен капан - познайте как се бута количка с бебе по софийските улици. Отделно, не пускам баткото на Детска градина, че ми дойдоха достатъчно вирусите за тази година - та, стоим си вкъщи и издивяваме  Crazy - то си личи и по активността ми във форума Wink
 
  Аз живеея в София отдавна, но съм родом от Варна - като гледах снимките, така се размечтах за море, слънце и морски бриз.

                          Хубав женски месец ви желая и много пролетно настроение

# 23
  • Мнения: 1 190
Честита баба Марта!

Мамунката е много сладкодумна, представям си на живо Laughing

Ирка нашата мъглата е тръгнала нагоре към вас Wink

За Сърфи и позеленелите зелени палми нямам какво да кажа Sunglasses Mr. Green

Биба и при нас пеят птичките от няколко дни, само днес не ми е особено пролетно.

Препоръчайте ми пътеводител за Тоскана, искам някой, който не само да ни качи на кула или други подобни. Искам да усетя аромата на Италия с цялата му наситеност (така поетично казано)  Laughing

# 24
  • Мнения: 644
И за какво точно се състезава България и какво ще й донесе победата, че не разбрах?  Wink
...Включвам се всъщност с една молба към всички вас относно едно състезание, в което засега водят Филипините.
Молбата ми е да кликнете на "like" и с призив и молба към вашите приятели да споделите линка чрез share, защото България трябва да победи!  Hug Поне да се опитаме!
Предварително ви благодаря!

Благодаря за въпроса Biba Sparrow!  Peace

България, ще спечели чрез нас, т.е ние като единствени представители на държавата в това състезание, в което има участници и от много други държави. Можете да разгледате и другите участници, а който се интересува и част от лъскавите молове на Кувейт!

Благодарности на всички отзовали се! И предварително благодаря за всички, които ще се отзоват!  bowuu    bouquet

# 25
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Честита Баба Марта, момичета!

# 26
  • Мнения: 489
Честита Баба Марта, момичета!
Не съм писала от 100 години, но си ви следя.  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 558
4естита Баба Марта и от мен! да сте живи и здрави, румени и засмени Simple Smile

Aз пак ще ви питам за Берлин.. по препоръка на Татяна резервирах Swissotel-а, тя каза, 4е се намирал на много добро място. Сега остава да ми кажете, какво не трябва да пропускаме, кои забележителности нАй си струват, 4е ще сме там само 3 дни. Мерсi

# 28
  • Мнения: 11 315
Azalee, ако те интересува изкуство и ви остане време, посетете непременно изложението на Салвадор Дали. Останах изключително очарована от нещата, които бяха представени .
Разходка с корабче също би било да направите, така се виждат доста неща.

# 29
  • Мнения: 270
Разходката с корабче е страхотна идея, само не съм сигурна дали работят в този сезон. Препоръчвам също музея ДДР ако ви вълнува историята и също музея на филмовото изкуство в Потсдам, една разходка до там е много приятна, има също много дворци и паркове за разглеждане на това място. В Берлин е интересно да се отиде и в ресторанта горе на тв кулата. Той се върти и може да правите снимки докато се наслаждавате на вкусотии и на гледката. Не е скъпо, само входа е 10 е на човек. Нека и други дадат идеи. Музея Пергамон, Мадам Тюсо, Checkpoint Charlie...
s'il vous plaît Mr. Green

Така де - хубаво си изкарайте!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт