Отговори
# 735
  • Мнения: X
Аз от климата в нашето кьоше не мога да се оплача хич. Е, можеше и малко по-леко с вятъра, ама се ядва.

# 736
  • Мнения: 3 880
Що бе, какво й има тази година на пролетта- съвсем като април си е- един ден вали, друг ден пече, на третия ден градушка....къде има само слънчева пролет без валежи, да ходим всички там Laughing

Асе, точно пък в швабенланд си имаме хубаво време днес, така че не е права леля ти Laughing Wink
И вятър тук има само в много крайни случаи...в сръвнение с където живеех в БГ (по морето) направо се родих с това безветрие тук...

# 737
  • Мнения: 1 190
Идвам да помрънкам от времето. Таз германска пролет ме съсипва. Имам нужда от слънце и липса на вятър, фууу. Винаги ли е така?

не, понякога е 30С през април и после цяло лято вали е и 15С  Mr. Green
свиквай Laughing
отказах ваксините - това е причината Crossing Arms

Като миналата година напр., в разгара на лятото, то приключи, с изключение на броени дни Rolling Eyes

Тук и много горещо да е, винаги има един лееекичък ветрец Crazy ..

... нас ни е натръшкал един стомашно-чревен и почти седмица не можем да се съвземем ..  

# 738
  • Мнения: 899
Значи да се надявам на няколкото дни с по 30 градуса  Mr. Green . Миналата година като за първа пролет-лято в Бавария имаше 2 седмици хубаво време и после дъжд, дъжд, дъжд, ама всички твърдяха, че било необичайно. Аз съм рожба на софийското равно поле - къде ти да съм свикнала на ветрилници  Laughing . Онзи ден карахме колела покрай Рейн, срещу вятъра беше направо невъзможно да се движи човек, ако не друго поне ще направя мускули от толкова зор.

Toni4ka, да минава бързо вирусът!

# 739
  • Мнения: 379
Toni4ka и ние от вчера посреднощ сме с проблемите със стомаха през час и лекарката каза, че ако не се разредят пристъпите ще влизаме в болница на системи. Тъкмо си мислих, че по-лошо не може да стане и следобед вдигна 39,8 Т ooooh!. Едвам овладях положението.  Дадоха ни свещички Парацетамол. Как се слагат свещички на почти 6 годишен мъж - направо полудя #Crazy Ама ще не ще, ще го спасявам и това си е ...  Tired Сега ме е страх да си легна и само обикалям с термометъра ...

А нашто тати замина в командировка  bowuu Mr. Green

# 740
  • Мнения: 379
...  Друг е въпросът доколко това ще е добре за тях, докато живеят извън България ...

Не искам да споря, но ме интересува какво би могла да имаш в предвид с това. Можеш ли да ми обясниш? Благодаря .
това едва сега го видях и понеже така настойчиво ме молиш - обяснявам. Много по-мъдри хора от мен са казали - Като си в Рим, прави като римляните. Не искам детето ми цял живот да се чувства като чужденец извън България, това е!

# 741
  • Немция
  • Мнения: 6 893
Хайде на НОВАТА тема !!! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт