Парацетамолът за деца е наполовина по-евтин в Косово!

  • 4 064
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 633
6 профила с регистрации м/у 5 и 7 януари с по една публикация само в тази тема?
п.п.вече са 7

Последна редакция: чт, 01 мар 2012, 15:18 от Iliana__

# 46
  • Мнения: 0
Как е възможно Донев да краде от нас , от децата ни ... това което е правил с болните от астма деца е направо ужасно , що за човек трябва да се , че да крадеш от болните ?

# 47
  • Мнения: 258
Отдавна се говори, че Донев е мошеник и спекулира с жените на лекарствата, но не вярвах, че ще стигне до там, че да посегне и на тези за деца. Добре, че КАК ще направи проверка и да се надяваме, че ще сложи край на монопола му!

# 48
  • Мнения: 0
В много съседни държави лекарствата са по евтини от колкото в България.За съжаление това е самата истина.Докато има монополисти от ранга на "Софарма" ще е така.Скоро и те ще си намерят майстора,чака ги проверка от Комисията за Защита на Конкуренцията.

# 49
  • Мнения: 0
Честно казано, аз дете нямам. И с тази заплата, в тези времена , не знам дали ще се реша да имам. Вече 2 седмици тече скандал за цените на лекарствата в Бг, които са по скъпо, отколкото в Русия, Украйна, Турция, Македония, че даже и Косово1 Един човек бърка в поотънелия, че често и празен джоб на българина, по най-безсрамен начин, а в интервюта се хвали, че спи спокойно. Дано този път държавата да покаже, че пипа с твърда ръка. Константинов обеща цените на лекарствата да падната, и дано да имат яко дупе, за да го направят!

# 50
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Не мога да преброя колко станаха участниците в темата, които са регистрирани по едно и също време и са писали сърцераздирателни постове само в тази тема!

6 профила с регистрации м/у 5 и 7 януари с по една публикация само в тази тема?
п.п.вече са 7


Съжалявам за червеното, но още повече съжалявам за това, че се случва.

# 51
  • Мнения: 599
Отдавна се говори, че Донев е мошеник и спекулира с жените на лекарствата, .....

Ей това няколко пъти го прочетох и не можах да разбера с какво спекулира тоя Донев  Thinking

И какви са тия новаци в тая тема  Crazy Опитите ви са като на първолаци  Tired

# 52
  • Мнения: 443
Не разбирам как може да се сърдите на другите съфорумки,че се възмущават от безобразията Донев. Всичко това е най-нагла кражба. Гражданите на най-бедната страна в европа да купуват най-скъпите лекарства. Щом сме по-зле дори от Косово значи здраво сме загазили. Аз също бих купувала лекарства от друга фирма ако имат аналог,а не на софарма. Дано поне в този случай държавата успее да нормализира нещата.

# 53
  • Мнения: 6 633
ева17 и аз се възмущавам ама не си правя няколко профила за да пиша специално в тази тема.
Грозно и смешно е.

# 54
  • Мнения: 443
Може би момичетата искат да споделят възмущението си и за това пишат  във форума. Нали е отворен за всички.

# 55
  • Мнения: X
Такъв наплив на раз-дво-тро-ени отдавна не бях виждала.
Кажете сега каква ви е заплатката и за какво се борите?
Може да не обяснявате за Донев, разбрахме, че не ви харесва Sunglasses

# 56
  • Мнения: 4 300
Отдавна ли:) Същото го гледам в Капитал, там за Корпоративна банка
Ето нагледно:
http://www.capital.bg/biznes/finansi/2012/02/09/1762878_korporat … avliava_fonda_za/

Още към 26 януари вътрешна проверка на онлайн отдела на "Капитал" показа, че към момента има над 90 акаунта, които са създадени от около пет IP адреса, разпръснати в страната. От известно време те пишат хвалебствени коментари във форума за определени институции, като постовете им са не само под материалите в capital.bg, а и в останалите сайтове, които са част от групата. Това е най-масовата атака на организирани коментатори в сайтовете на "Икономедиа".

# 57
  • Мнения: 443
Заплатката ми е доста мизерна,при условие ,че съм с висше образование.Просто се възмущавам от цените на лекарствата,които са непосилни за много болни хора. и проблема не е само в спекулата на Донев,а и във високия ДДС. Има богати държави,където ДДС специално за лекарствата е много по-нисък. При нас всичко както винаги е объркано.

# 58
  • Мнения: 4 916
Това не е непознато за никой форум - регистират се по десет-двадесет акаунта ден след ден, ако има време един-два се разработват, ако не - така и така след това всички се използват при нужда. Пакети за такова "обслужване" се продават от години от разни хора, специализирани в платено писане.

# 59
  • Мнения: 4 479
Извън истерията за Донев, ето как напълно законно се завишават цените за онкоболните
http://bnt.bg/bg/news/view/71201/drastichni_razliki_v_ceni_na_lekarstva.
Две от лекарствата са на Астра Зенека.
Едното миналата година се наложи да търся начин да го купувам от чужбина, самият лекуващ лекар ни посъветва да го направим.
Така, че министърът хич да не се прави на очуден и как нищо не е знаел досега.

Общи условия

Активация на акаунт