Щъркелче с добро сърце МАРТенички ще ни донесе! - 11

  • 38 932
  • 641
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Прекрасна темичка...и вече активно започна да се пълни с хубави новини  newsm53
Честито на мама Дени...малката и принцеса си е избрала много специална дата...да е жива и здрава.   Hug
 

# 31
  • Мнения: 4 199
Темата изглежда толкова свежа и пролетна, тази със сигурност ще я напълним с мартенско-щъркелови новини Hug

# 32
  • Мнения: 0
Мили мамите, бъдещи и вече настоящи,
Искам да ВИ благодарим с бебе Теодор  за милите пожелания отправени към нас.
Не съм влизала тук от доста отдавна, но ето че намерих време днес Simple Smile
Бъдете здрави и много щастливи около събитието което ни събира тук или във FB под наслов МАРТ 2012! На тези от вас на който предстой тази радост, желая леко и безпроблемно раждане и скорошна среща с най-милото нещо на света  Heart Eyes
На мама Дени и беба Ванеса   bouquet поздравления !!!! Да се гледат в много мир, любов и разбирателство, да бъдат съкровищата на тати и дните им да бъдат изпълнени с много смях! smile3504  remybussi baloni

# 33
  • Мнения: 17
 Честито и от мен на мама Дени.   bouquet  Толкова се радвам за теб и малката Ванеса.  Да ти е жива и здрава и много да те радва  Hug Бързо възстановяване и те чакаме скоро да кажеш как сте

# 34
  • Мнения: 1 722
Честита Баба Марта, мили момичета!
Нека напълним тази темичка с новини за здрави, хубави мартенски бебенца и здрави и щастливи нови мами!

# 35
  • UK
  • Мнения: 600
На всички мами, на които днес им предстои секцио - Успех! На всички бебоци, които днес на своя глава ще решат да излизат - Напред! Честита Баба Марта!

Усещам, че днес ще имаме много бебенца!

# 36
  • UK
  • Мнения: 600
Ех, най-после темата има заглавието, за което гласувам трети път Grinning

И аз на това се радвам  Mr. Green

И аз кой пореден път гласувам за това заглавие Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 37
  • Мнения: 121
Честита Баба Марта, мамчета!!!
Нека мартенското щъркелче донесе на всички ни най-голямата радост! stork-boy stork-girl
Дени, честита ти госпожица ylinfant Да е жива и здрава, уникална като рождената си дата и да изпълва дните ти с гордост и щастие!!!
Иначе, момичета, на мен вчера ми беше много тежък ден... Цял ден изкарах в леглото - не знаех къде се намирам... Бебка ме събуди още към 4 през нощта със страшно въртене и мърдане. Коремът ми целия беше изкривен... и така цял ден... просто не се спря. За момент дори си помислих, че с толкова много движения явно е решила да излиза... Rolling Eyes Нито успях да ям като хората, нито да спя - все едно ми беше паднало кръвното и не бях аз.
Днес обаче съм по-добре... Нали идва пролетта, сигурно ме зарежда Peace Довечера съм на запис на тонове и дано всичко ни е наред Wink
Усмихнат ден на всички и дано Баба Марта да ни донесе много хубави новини!!! Hug

# 38
  • Мнения: 5

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА МОМИЧЕТА!
РУМЕНИ ЗДРАВИ И ЗАСМЕНИ - И С ВЪРЗОПЧЕ ЩАСТИЕ ПРЕЗ МАРТ ДАРЕНИ!
пОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ЛЕКО РАЖДАНЕ И ПРЕКРАСНИ БЕБЕТА!

# 39
  • Мнения: 40
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА, мили мами!
 Да сте живи и здраве, бели и червени и много засмени!  Grinning Grinning Grinning
Дано всички се закичим скоро не само с мартенички по ръцети ами и с номерчетата на бебоците ни!  Heart Eyes

Cho ko, няма как да не ти е притеснено, особено когато знаеш какво точно те очаква и кога! Това си говорихме с мъжа ми че е гадна когато знаеш определена дата защото броиш минутите едва ли не, а пък иначе като тръгне от нищото си е друго.  Simple Smile Важното е да си спокойна, гадно е че всички сте болни, дано бързо оздравеете, но се опитай да мислиш позитивно! Имаш две прекрасни принцеси и другата седмица ще гушкаш и трета такава - какво по-хубаво от това!  Hug С теб сме, оплаквай се колкото искаш - стига от това да ти олеква.

insane, ясно е че хормоните ни са разджуркани на мах и няма как да не ни е страх или да не си меним настроенията често. Това е нормално. А за мъжа ти - и моя на моменти е такъв. Прави се на непокис какъвто знам, че  не е и адски много ме нервира, ама какво да го правя. Аз исках да си изберем повечето неща предварително и като се роди бебо той само да отиде да ги купи, ама НЕ Овена си е Овен - инатлив до мозъка на костите си. И накрая като родих, търча като луд с баби и дядовци по магазини да избира легло, за количка пак търчахме между две кърмения, нямахме и педиатър - дадоха ни координати на една докторица, на която се обади като се роди малкия, дойде вкъщи след изписването обаче беше тотална кукундрела, която и двамата не нудобрихме, та наново се започна търсене на педи, защото той не ме послуша да ги свършим тези неща на време. Хубавото е че сега поне му го напомням всеки път когато се налага и вече има едно на ум.  А и все пак ние свикваме с мисълта за това бебе цели 9 месеца, докато мъжете сякаш започват да свикват с бебо едва след като се роди. Така че просто трябва да им дадем време.
А и важното е в крайна сметка да помага, макар и след извесно време след като се е родило, защото имам колежка, на която мъжа й изобщо не се занимава с бебето. Не го къпе защото му било меко и гумено и го било страх да не му направи нещо, не го приспивал защото незнам какво си, абе изобщо не се занимава с две думи. Докато моя овен/мъж къпе Пламен от както се е родил, сменя памперси, даже напоследък той го прави основно това, че на мен им е по-трудно с шкембака, и самият факт че се гледат двамата в момента и аз мога да разчитам на него, говори че нещата не са безнадеждни. Така че не се ядосвай от сега.  Hug /извинявам се за дългите обяснения, ама .... /

katerinaatan, аз пък съм чувала че предимно момчета се преносвали, че били по-мързеливи от момичетата. Но изобщо не вярвам на подобни бабини щуротии. Абсолютно индивидуално е. Simple Smile

Zaki, ами значи ще ти стискаме палчета да родиш преди 20-ти или сле 24-ти  Grinning Ти само бъди спокойна.

radost_iv, аз за първи път чувам при тези ЖК да се взима анален секрет, ако искаш попитай какво точно е имал предвид док, но при всички положения мисля че е добре да се вземе вагинален.

Шефа каза от понеделник да си стоя вкъщи и че приключвам с работата. Да кажа само, че единият шеф ми е баща. И тъй като мъжа ми в момента не работи защото гледа малкия, мислихме да се разменим - да работя до последно, и като родя и остана вкъщи той да поработва докато замине. Обаче сега ще се получи една дупка през което време и двамата ще сме си вкъщи и ще го караме само на болничните от НОИ.  Confused
Хем ми се почива малко преди да се появи второто диване, тежи ми, боли ме корема, а за кокалите да не говорим ... но пък от друга страна не знам как ще се оправяме.

P.S. Този пост го пиша повече от час .... и мисля че е време да приключвам ... а като се сетя за още нещо просто ще драсна пак.  Embarassed

# 40
  • UK
  • Мнения: 600
Ето го и ПЪРВОТО ЩЪРКЕЛЧЕ за днес Wink))
Днес в 10 часа и 10 минутки на бял свят се появи малката принцеса бебе Никол за радост и гордост на мама Trrinity. Малката ни мартеничка е с прекрасните мерки 2,860 кг. и 50 см.
Нека мама, бебче, татко, детенце, и въобще цялото семейство бъдат много здрави, щастливи и обичащи се!

# 41
  • Мнения: 571
Честита Никол на мама Тринити!Бъди здраво,щастливо и с безгрижно детство мило дете! Мама бързо да се възстановява и скоро тати да си ги прибере у дома

# 42
  • Мнения: 40
Ето какво забравих ... да честитя на новите мами!!!  smile3555

Честито на мама Дени, за малката принцеса, която си избра най-късметлийския ден за цялата година!

Честито и на мама Тринити, за първата малка мартеничка в новата тема!

Да са живи и здрави малките принцеси и скоро да се прибират вкъщи с мама!   bouquet


# 43
  • Мнения: 113
Честито на Тринити ,да и е жива и здрава малката принцеса Никол.Бързо възтановяване на мама !  bouquet

# 44
  • гр.Варна
  • Мнения: 0
Честита баба Марта на всички маменца;да сме здрави засмяни и да се радваме на румени и щастливи бебенца!!!
Честито и на мама Дени,Trrinity и на останалите,докоснали се тези дни до щастието да гушнат най-накрая своите бебоци!

Аз утре съм на преглед и съм в очакване на това какво ще ми каже доки.
Успех на всички със запланувано раждане за днес newsm10

Общи условия

Активация на акаунт