Щъркелче с добро сърце МАРТенички ще ни донесе! - 11

  • 38 933
  • 641
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 851
Честита баба Марта и от мен на всички- да сте живи, здрави, румени, засмени!
Честито на мама Дени и мама  Trrinity, да са им живи и здрави рожбите, бързо възстановяване на мамите!
Да милкинис, именно за това говорех - да знаеш че имаш още 6 дни и няколко часа..... Броиш и минутите дори.
Искаха да избирам м/у 6ти и 8ми другата седмица, и аз да ви кажа кажах 8ми, защото е по-далечна дата. Не че страдам от липса на внимание във всички останали дни и празнувам специално тази дата, но Господ да е с нас мисля че това е прекрасен подарък за 8ми март. По-хубав няма кой и как да ми направи Simple Smile
Госпожицата като че ли усети, че вече е в 9ти месец. Констракциите са на 30 мин, продължителни и леко болезнени долу.... Надявам се все пак да устиска до другия четвъртък.
Иначе ми казаха сутринта в 8 да отида гладна и жадна, а предходния ден да хапвам до 5-6 следобед, а вечерта само едно кисело мляко.
Само се надявам да не обяват някоя грипна епидемия (като преди 2 години по това време), че на мъжът ми разчитам да ми носи храна в МД.
 Hug на всички

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 81
Rosinka_K, честита рожба! Да ти е живо и здраво момченцето и да ти носи много хубави моменти на радост!   bouquet Моля те, пиши кога ти е бил терминът, за да го добавя на първа страничка  Peace


Термина ми беше на 02.03.2012.

Благодаря на всички за прекрасните пожелания.

# 47
  • Мнения: 1 092
Честито на всички родили мами  smile3525 Да са живи и здрави бебоците, а мамите бързо да се възстановяват!

Аз не пиша много често, защото чета във ФБ, и информацията се преповтаря. Ние сме добре и чакаме с нетърпение да дойде и нашият момент.
Стискам палци на всички на които тези дни предстои голямото събитие!

Честита баба Марта!

# 48
  • Мнения: 113
Ииииии второ мартенско бебче!

Мама Ваничка87 (Иванка Пешева) има прекрасна дъщеричка с манекенски мерки - 3100 гр., 49 см. с прекрасното име Ивон. Мама се възстановява след секциото, но звучеше много добре по телефона.
Пожелавам на малката Ивон да бъде жива и здрава, да носи много радост на мама и тати, да има най-грижовния батко и прекрасно детство!
А на мама - бързо възстановяване и скоро да се приберат в къщи при бати и тати! Simple Smile
Взех я от фасе веста !

# 49
  • Мнения: 113
На този хубав ден в началото на пролетния месец, на бял свят се появи и рожбичката на Галя Мартинова! С завидните мерки от 3450гр и 51 см малкия Мартин изплака преди час и малко за да му вържем мартеничката засмяна и пожелаем здраве, щастие и много късмет! мама и бебе са добре и чакат горд тати да дойде и да каже "Здравей" на малкия Юнак!

# 50
  • Мнения: 113
Честито на Галето и Ванчето,да са им живи и здрави рожбичките  bouquet !

# 51
  • София
  • Мнения: 932
Честита Баба Марта!!! Пожелавам на всички да са живи и здрави , румени и засмени. Много късмет в живота да имаме и да е щастлива годината ни ,изпълнена само с добри неща,всички да гушкаме здрави и красиви бебета.   bouquet

Честито и на мама Тринити , за най-хубавата мартеничка на света Simple Smile. Да й е жива и здрава малката принцеса, а на мама бързо възстановяване.   bouquet

Аз днес съм в прекрасно настроение, въпреки че имам болки ,не ми се струват да са контракции. Ходих до Детската Градина и подарих мартенички на колегите и дечицата от групата ми. Заредих се с толкова положителна енергия , всички бяха усмихнати и весели, много обичам така. Simple Smile

Весел ден на всички!   bouquet

П.С. : Докато пиша се е появила вест за две нови бебчета:).
Честито на Мама Ваничка87 и мама Галя , здрави рожби и бързо възстановяване им желая. И нека много радост и щастие да им донесат дечицата им.  Hug

# 52
  • Мнения: 0
Честита Баба Марта на всички!!!Да сме живи ,здрави и много засмени всички.

Честито на всички нови мамчета .Да се възстановяват бързо и да се прибират вкъщи с малките човеченца. Hug Grinning

# 53
  • Мнения: 0
Честита Баба Марта, момичета!!! newsm51

Честито на новите мами, бързо възстановяване, а на малките им съкровища да са живи, здрави и едно вълшебно детство да имат.  Hug  bouquet

На които им предстой да раждат, както и на мен пожелаван леко раждане и здрави бебчета. Hug

# 54
  • Мнения: 40
Тъкмо щях да кажа, че този женски месец го започваме само с девойки и хоп появи се и първият мартенски юнак!  Grinning

Честити рожби на мама Ваничка87 и на мама Галя.  Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 1 668
Честита баба Марта на всички - пожелавам ви да сте живи и здрави и весели и засмени.
Честито на мама Ваничка87 и мама Галя за бебченцата ,които се появиха на този хубав ден. Да са им живи и здрави и да им носят много радост. А на тях бързо възстановяване

# 56
  • Мнения: 7
Докато се запиша в новата тема, вие колко сте изписали.....
Честита Баба Марта и от мен!!!
Честито и на новите мами!

# 57
  • UK
  • Мнения: 600
stork-girlЩъркелова новина stork-girl
Днес в 9 часа и 10 минути мама kristalina25 е родила със секцио бебе Адриана. Принцеската тежи точно 3,350 кг и е дълга 51 см. И мама и бебче са добре.
Да бъдат много здрави, бели, червени и засмени!
Бързо възстановяване и скорошно прибиране удома Hug

Баба Марта ни донесе вече 4-ри бебенца... за радост на 4-те щастливи мами: мама Тrrinity, мама Pipi_27, мама vani4ka1987 и мама kristalina25!

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Днес е имало истински бебевалеж  Crazy
Честито на мама Trrinity с бебе Никол, мама Vanichka1987 с бебе Ивон, мама Pipi_27 с бебе Мартин и мама kristalina25 с бебе Адриана   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Да са ви живи и здрави рожбите! Нека да донесат много топлина, детски смях и радост в дома ви! ързо възстановяване!!!  Hug

# 59
  • Мнения: 52

Честит празник момичета   bouquet

Ех, че хубави мартенички си имаме, да са ни живи и здрави и на късмет.

Общи условия

Активация на акаунт