Нарекох те Фериха ~111~'' Исках те толкова много , теб преди всичко друго..

  • 32 956
  • 741
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 0
Ясно. Не ми се вярва да вкарат бременно момиче. Емир да не би да е умирал и да не помни дали си е лягал с някое момиче?!
Все си мисля, че Айсун вместо да и избоде очите на Фери с този подъл номер, може да, и изпише вежди, и да пробуди ревността в нея, и Фери сама да каже за брака им от ревност и яд. Това ми дойде на ум в момента.

Хмм, ами дой доста си пийваше по онова време... А ако ФЕмир се скарат (което явно ще стане, съдейки по тайнствения разговор в колата) и Фериха докаже с гин. прегледа че е недокосната, дали не могат да анулират брака им като неконсумиран... Тогава Фери ще се ожени на инат за Левент, Емир за бременната и ей ви на 3-ти сезон.  Joy

Да, пийваше си, но когато преспа с онова момиче ни го показаха, а сега подобно нещо не видяхме. Този път по-малко пиеше и повече страдаше, отколкото след, като се разделиха заради списанието и той буквално не изтрезняваше.
А този твой сюжет ме плаши. Ще е отвратително ако така стане и, ще съжалявам, че съм гледала сериала. Честно Ви казвам.

И аз  #Cussing out

# 541
  • Мнения: 21 201
Аз знам, че отначалото на сериала си легна само с едно момиче, за други не знам. Лелеее, дали е тя и ако е, защо е мълчала толкова месеци?! Това беше в 30 епизод т.е., някъде около края на Октомври или началото на Ноември и трябва да е бая напреднала. Shocked

Последна редакция: пт, 02 мар 2012, 23:33 от Neidjal

# 542
# 543
  • Мнения: 13
Момичета, къде мога да гледам анадолски орли с превод?

# 544
  • Мнения: 21 201
Момичета, къде мога да гледам анадолски орли с превод?


В момента екип от момичета го превеждат и му редят субтитрите и, като стане готов, ще го предоставят за гледане. Предполагам, че това, ще стане в темата ни.

# 545
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504

В резюметата на този сайт е пълно с правописни грешки на всеки ред...  hahaha hahaha hahaha

# 546
# 547
  • Мнения: 0
В коя вила е бил с девойка? Shocked
Аз знам, че отначалото на сериала си легна само с едно момиче, за други не знам.
Тридесет и някоя серия , когато го дадоха после да се къпе в банята , тогава преспа с една девойка.На  вилата в планината , Фериха , го пита , той не отрече  , ми отговори , ти си моята сила , и обясни  , че когато е бил с другата мразел в този момент повече себе си ,отколкото Фериха , защото бил слаб мъж и се стигнало до там. ooooh!

# 548
  • Мнения: 2
Неска Hug едно голямоБЛАГОДАРЯ
за преводите в ефир  newsm51 smile3525 newsm51


Между другото, АЗ бях една от тези без късмет също  Sick
което за пръв път ми се случва, но аз си го  обяснявам това че доста късно пуснах  линковете, др път като ги пусна в 18:00 винаги си гледам перфектно  Peace
Като  изгледам серията ще се изкажа , ако  има кво

# 549
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Аз знам, че отначалото на сериала си легна само с едно момиче, за други не знам. Лелеее, дали е тя и ако е, защо е мълчала толкова месеци?! Това беше в 30 епизод т.е., някъде около края на Октомври или началото на Ноември и трябва да е бая напреднала. Shocked

Вероятно още няма да й личи, но няма да може да направи аборт.

# 550
  • Мнения: 21 201
Ако наистина сценаристите ги разделят, повече на хорото с гледане на онлайн турски сериали и да се вкарвам в тях, и да ги изживявам няма да допусна за себе си. Ако това се случи, това, ще е първата ми и последна грешка от моя страна.
Така ме разстроихте с тези Ваши предположения, че не знам как, ще заспя от мисли?!
Вие нямате вина затова, това са си Вашите предположения, но в момента се чувствам подтисната. Cry

Последна редакция: пт, 02 мар 2012, 23:41 от Neidjal

# 551
  • Мнения: 2 449


  поздрав за преводачките Hug Hug Hug Hug

# 552
  • Мнения: 3

Еми те тия смотани сценаристи до там ги докараха, да са в опасност.

# 553
  • Мнения: 0
Ако наистина сценаристите ги разделят, повече на хорото с гледане на онлайн турски сериали и да се вкарвам в тях, и да ги изживявам няма да допусна за себе си. Ако това се случи, това, ще е първата ми и последна грешка от моя страна.
Така ме разстроихте с тези Ваши предположения, че не знам как, ще заспя от мисли.
Вие нямате вина затова, това са си Вашите предположения, но в момента се чувствам подтисната. Cry
Поне не си сама  , като гледам цял отбор сме подтиснати. Tired Tired Tired

# 554
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Наде, я потанцувай на това, което е постнала Мери и не се напрягай.  Peace Сценаристите на АФК са ненадминати и ще измислят по-удачен сценарий, ти бъди рахат.



  поздрав за преводачките Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт