Отговори
# 15
  • Мнения: 3 371
На мен ми се струва, че някак се омаловажава това, което Кузей е направил за брат си. Като че ли, защото за Кузей е нормално да постъпи така, това че е жертвал четири години от живота си, не се оценява по достойнство . Значи, вярно е, че го е направил и това не е малко, но толкова. Гюней не му дължи нищо повече . Аз определено не мисля така. Peace Защото, според мен, Кузей не е пожертвал само 4 прекрасни години от живота си, тази саможертва струва целият му живот, бъдещето му .И това не би могло да се компенсира с нищо, освен с вярност и безусловна обич. За съжаление, Гюней не е способен на нито едно от двете .

# 16
  • Мнения: 8 410
Ромина, благодаря за новата тема.  bouquet

И май Али ще се окаже прав и за Зейнеб, че Кузей се е правел на влюбен за да забрави Джемрето Thinking

Ами нали видяхме как се спира до прозореца и вечер като се прибира. Джемре е "стара любов, дето ръжда не хваща", а Майкъл Джексън /с всичките ми уважения към почитетелките и/ направо нахлу в живота им, и то с претенции.

Е, стига, де, то пък Джемре една красавица - да не започвам с определенията. hahaha hahaha hahaha
Емели, благодаря.    bouquet

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 23:58 от ·٠•Snejka•٠·

# 17
  • Мнения: 3 371
Е, стига, де, то пък Джемре една красавица - да не започвам с определенията. hahaha hahaha hahaha

Тя не стига, че не е голяма красавица, ами напоследък е и доста злобничка, особено що се отнася до зейнеб . С такава злоба и досада говореш за нея в миналия епизод, че ми стана много неприятна.

Имаше ли среща между Кузей и Зейнеб ?

# 18
  • Мнения: 1 012
Напоследък Джемрето нещо много ме дразни  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 8 410
Е, стига, де, то пък Джемре една красавица - да не започвам с определенията. hahaha hahaha hahaha

Тя не стига, че не е голяма красавица, ами напоследък е и доста злобничка, особено що се отнася до зейнеб . С такава злоба и досада говореш за нея в миналия епизод, че ми стана много неприятна.

Имаше ли среща между Кузей и Зейнеб ?

И да е имало съм я изпуснала. ooooh!

Вече наистина отивам в кревата, че утре няма да мога да отлепя.  Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 18 543
Честно казано, не видях. Но видях коя всъщност обича Кузей. Може да ви е грозна и т.н, но това е положението.Зейнеп ако още спи, а не предприеме някакви действия ще духа супата. Кузей един път не се сети за нея. Роминка, забравих да ти благодаря за прекрасната тема Heart Eyes Hug

# 21
  • Мнения: 417
Разговара м/у К и Г след кръчмата.
Г-Знам че си ми ядосан.Чувствам се сякаш съм те оставил на половината път.
К-Така ти се струва.Не ми се говори и без това превиших лимита си от приказки за днес.Да не говорим за да имаме очи утре да се погледнем.
Г-Виж,ти се най-важният човек в живота ми.Всичко,което имам е твое.

# 22
  • Мнения: 18 543
Да, на приказки Гюней е цар, ама не е важно какво казваш, а какво показваш. Видя се колко му е скъп брат му.

# 23
  • Мнения: 3 371
Разговара м/у К и Г след кръчмата.
Г-Знам че си ми ядосан.Чувствам се сякаш съм те оставил на половината път.
К-Така ти се струва.Не ми се говори и без това превиших лимита си от приказки за днес.Да не говорим за да имаме очи утре да се погледнем.
Г-Виж,ти се най-важният човек в живота ми.Всичко,което имам е твое.
Ето след тези приказки, мисля че Кузей е взел решение за инсценировката !  Peace

Аз мисля, че в кръчмата, когато разказа на Али за Джемре, Кузей се "сбогува" с детската си любов и мечта .
Какво значи, че веднъж не се е сетил за Зейнеб ! Кога да се сети, то не му остана време да диша. Той и за Джемре не се сеща, ама тя непрекъснато се вре около него !

Снежка,  Hug лека нощ, мила ! Hug
Емели,   Heart Eyes Hug Heart Eyes благодаря !  bouquet

# 24
  • Мнения: 17
Ромина, благодаря за новата тема.  bouquet

И май Али ще се окаже прав и за Зейнеб, че Кузей се е правел на влюбен за да забрави Джемрето Thinking

Ами нали видяхме как се спира до прозореца и вечер като се прибира. Джемре е "стара любов, дето ръжда не хваща", а Майкъл Джексън /с всичките ми уважения към почитетелките и/ направо нахлу в живота им, и то с претенции.

Е, стига, де, то пък Джемре една красавица - да не започвам с определенията. hahaha hahaha hahaha
Емели, благодаря.    bouquet


Няма красавици в този филм - освен Бану и Гюлтен, но тя е от "Б" група.

# 25
  • Мнения: 1 413
Роминка,   bouquet благодаря за темата и весел поздрав за всички!




# 26
  • Мнения: 417
Връщам се в началото на епизода в офиса.
Г-Виж за колко кратко време колко много пари спечели.
К-Да не мислиш,че заради парите се захванах за тази работа?!Пък и ти мия предложи.Не ме интересуват парите!
Г-А трябва!
К-Не мисли,че всички са като теб!
Определно Гюней мисли,че с парите си може да компенсира всичко!

# 27
  • Мнения: 75



Определно Гюней мисли,че с парите си може да компенсира всичко!
Да, така му е набивано в главата , нали трябва да освободи милата си майка от "мизерията" Peace

# 28
  • Мнения: 1 053
Здравейте,чета ви но не съм писала,реших да гледам серияла,може ли малко инфо за него,има ли преведени серий на БГ и до кой епизод  newsm78 ЧЕСТИТА БАБА МАРТА на всички..)))

# 29
  • Мнения: 3 371
Определно Гюней мисли,че с парите си може да компенсира всичко!

Той затова сигурно реши, че като даде на Кузей 20000 лири, си е откупил вината !Думи нямам!

По този повод, се сетих нещо, което исках да споделя одеве .
Вярно е, че инсценировката беше гадничка и не очаквах много от Кузей да подложи брат си на подобно изпитание. Но защо за Гюней всички средства, водещи до целта да са оправдани и оправдавани, а за Кузей - не ! Защото сме свикнали той да е честният и почтеният и тези номера не му отиват, нали ?! Затова смятам, че не аз меря с двоен аршин, аршинът си е един и същ, ама мерките са различни ! Несъизмерими даже ! Peace

Общи условия

Активация на акаунт