Имам право да кажа мнението си

  • 4 083
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 793
Хайде, стига вече. Англичаните нали имат една поговорка, дай на човек достъчно въже, да се обеси. Та значи за такива като мен дето отсъстваха, да обобщя, да не си губят времето като мен да четат всичките словоизлияния: няколко девойки, дето преди се подвизаваха в този форум, се фръцнали и се напънали да създадат "алтернативен" такъв, в най-"добрия" български стил на отлюпването. Оакали се здраво, значи, с мании за величие.
Положителният аспект на отлюспването е, че поне на друго място ще плескат "бегълките".
А истината е, че като форума бг-мама друг няма, и скоро няма да има, а това, че няколко потребителки са решили да се махнат от него, с нищо не му влияе.
Това е, другото са пернишки трагедии, лошо изиграни.

 smile3521

# 61
  • Мнения: 7 837
Айде сега някой да пусне тема "Сбогом"  Whistling  hahaha
Ауууу, сеирджийка такава  Crossing Arms Mr. Green

# 62
  • Мнения: 7 803
Айде сега някой да пусне тема "Сбогом"  Whistling  hahaha
Ауууу, сеирджийка такава  Crossing Arms Mr. Green
че то друго остана ли?  newsm78

# 63
  • Мнения: 6 155
Айде сега някой да пусне тема "Сбогом"  Whistling  hahaha
Ауууу, сеирджийка такава  Crossing Arms Mr. Green

 newsm47 Popcorn eat smile3546 tongue

# 64
  • Мнения: 7 803
моля беz цигари  Praynig

# 65
  • Мнения: 3 394
Жалко, много жалко,че става така Cry


п.с.Хонда наистина няма интернет, не технически проблем с компютъра, а от провайдъра

На Фрейка-дано нищо лошо няма и да не ти се налага да влизаш в болница (днес прекарах 3 часа в една и беше супер гадно)

На останалите-ами ..............това е ваше решение, успех!

# 66
  • Мнения: 1 072
Момичета, направо не мога да повярвам какво сте се хванали за гушите  #Crazy #Crazy #Crazy добре, че рядко влизам в чужбинския форум, та не си късам нервите.
Аз също бях поканена да разгледам новия форум и го погледнах набързо - същия като този по структура, но важното е какво ще пише там като информация. Незнам дали ще имам време да го посещавам, но нямам нищо против нито форума, нито хората, които са го създали, дори напротив. Определено не се чуствам "избрана", за да ме поканят - дори не познавам момичето, което ми е изпратило поканата.
Интригите тук са ми чужди. Доста хора избиват комплекси. На мен като страничен наблюдател ми прави впечатление, че преди някои майки да станат чужбински майки, беше много по-спокоен форума newsm78. Аз лично съм "за" различните мнения, но "против" обидите, апострофиранията и откритото заяждане. Всъщност, вероятно за това съм получила покана за новия форум.
Факт е, че в чужбина има всякакви българи със всякакви съдби, всякакво интелектуално ниво, образование, бит и култура. Такова "отлюспване" е неизбежно.
Пожелавам успех на новия форум, въпреки лошото начако тук.
Да са живи и здрави децата на всички, в крайна сметка от "родители в чужбина" по-важната дума е "родители"  Hug

# 67
  • Мнения: 2 792
 Мисля, че вече всичко стана ясно по-темата, ще се подискутира още няколко дена и постепенно ще отмине Whistling.
 Реших да пиша, заради един друг очеизваден проблем, които прозира в опитващите се да създадат новия форум(не мисля, че има нещо лошо в това да има нов форум). Проблема е, че самите създаващи форума, явно не комуникират помежду си ясно, поне това, което прочетох и там и тука, говори за това. Не само, че не обмислен точния процес за опевестяване и дали ще има такъв, а и всеки си има своя идея за изглед и тематика на форума и си говори за нея.
 Така че, ще си позволя да ви дам един съвет, вместо да се карате, плачете, цупите или вирите глави в стил "Под нивото ми е да се занимавам с тея"(за да няма други обидили се, уточнявам, че тук имам предвид Стройна Фиданка, не го пиша с лошо чувство, но тя сама си знае, какви глупости дроби, като яхне метлата Peace), седнете и се разберете помежду си. Мисля, че от липсата на комуникация между вас, вчера достатъчно негативи извлекоха и Тандоори и Тея, а и толкова лошо впечатление прави, постояното споменаване на Хонда, момичето няма нет, ако има да си казва нещо, ще го каже сама, когато може, спрете с това говорене от чуждо име.
 Та това исках да кажа, не мисля да се регистрирам при вас за сега, маниера на разговорите не ми допада, не смятам че всички потребители там са такива, но махленския тон на обсъждане ми дойде в повече. Колкото и различни хора да има тук, махленското поведение, никога не се толерирало, май точно това ви изяде ушите Rolling Eyes. Съжалявам само, че и толкова светни хора, бяха въвлечени, пряко или косвено Confused.

# 68
  • Мнения: 1 909
Мисля, че вече всичко стана ясно по-темата, ще се подискутира още няколко дена и постепенно ще отмине Whistling.
 Реших да пиша, заради един друг очеизваден проблем, които прозира в опитващите се да създадат новия форум(не мисля, че има нещо лошо в това да има нов форум). Проблема е, че самите създаващи форума, явно не комуникират помежду си ясно, поне това, което прочетох и там и тука, говори за това. Не само, че не обмислен точния процес за опевестяване и дали ще има такъв, а и всеки си има своя идея за изглед и тематика на форума и си говори за нея.
 Така че, ще си позволя да ви дам един съвет, вместо да се карате, плачете, цупите или вирите глави в стил "Под нивото ми е да се занимавам с тея"(за да няма други обидили се, уточнявам, че тук имам предвид Стройна Фиданка, не го пиша с лошо чувство, но тя сама си знае, какви глупости дроби, като яхне метлата Peace), седнете и се разберете помежду си. Мисля, че от липсата на комуникация между вас, вчера достатъчно негативи извлекоха и Тандоори и Тея, а и толкова лошо впечатление прави, постояното споменаване на Хонда, момичето няма нет, ако има да си казва нещо, ще го каже сама, когато може, спрете с това говорене от чуждо име.
 Та това исках да кажа, не мисля да се регистрирам при вас за сега, маниера на разговорите не ми допада, не смятам че всички потребители там са такива, но махленския тон на обсъждане ми дойде в повече. Колкото и различни хора да има тук, махленското поведение, никога не се толерирало, май точно това ви изяде ушите Rolling Eyes. Съжалявам само, че и толкова светни хора, бяха въвлечени, пряко или косвено Confused.

Много ми хареса иzкаzването ти, много точно си нацелила болното място.
Харесва ми, че си така директна, отворена и чиста.
Въzхи6тавам се на хора като теб.  Peace Hug

# 69
  • Мнения: 177
  Та това исках да кажа, не мисля да се регистрирам при вас за сега, маниера на разговорите не ми допада, не смятам че всички потребители там са такива, но махленския тон на обсъждане ми дойде в повече.

  202uu  202uu

# 70
  • Мнения: 1 493
Снощи нямахме интернет, поради което съм пропуснала "Войната на таралежите" . Мами, ще ми обясни ли някой защо е всичко това? Ще се радвам, ако някой ми прати линковете на темите, където са се кръстосвали шпагите. Не, че съм любопитна, но съм любознателна и искам да знам.

# 71
  • Мнения: 3 271
Няма да чета цялата тема, няма смисъл. Но исках да кажа, Елф, хубаво направи, че написа това. Надявам се Tandoori да го забрави.

# 72
  • Мнения: 3 423
Айде, не стана ли време да се заключи
тая безмозъчна тема и да идем да поразклатим
снаги под/пред/зад/над съпрузите или приятелите си?
Всичко е от недоклатеност.

# 73
  • Мнения: 1 173
Всичко е от недоклатеност.

Точно в целта
newsm10 newsm74

# 74
  • Мнения: 1 173
пусни сега една анкета - кой как го клати, под, пред, зад, над Joy

Да, ама никой няма да си каже... smile3506 smile3521

Общи условия

Активация на акаунт