Омръзна ли Ви Зимата?

  • 7 852
  • 128
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • София
  • Мнения: 15 497
   Чаках снега с нетърпение, да стане хубаво и бяло.Но му се радвах само първите няколко дни. Сега чакам пролетта, да стане свежо,ароматно и зелено.

# 62
  • Мнения: 9 990
Забележи при показаната от теб зима, че асфалта е сух.Такава и аз нямам против да имаме.Има къде да се ходи.

# 63
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
И как е отсечено отстрани. Да му се ненарадваш.

А тука като духне малко и смъкне всичко от планините долу.

После... няма минаване.

Баш наша работа. Mr. Green

# 64
  • Мнения: 6 956
Забележи при показаната от теб зима, че асфалта е сух.Такава и аз нямам против да имаме.Има къде да се ходи.

Е аз и в снега мога да ходя.

# 65
  • Мнения: 3
копнея за пролетта Heart Eyes но се моля да не идва изобщо лятото Praynig

# 66
  • София
  • Мнения: 5 884
Не мога да реша кое мразя повече - жега или студ. И двете ми писват еднакво бързо.

Цък!

# 67
  • Мнения: 9 990
Забележи при показаната от теб зима, че асфалта е сух.Такава и аз нямам против да имаме.Има къде да се ходи.

Е аз и в снега мога да ходя.

...абе пич, то и Аз мога.Детето ми обаче-не.Също и да шофирам мога, и да си купя зимни гуми също мога.Само че, много не го владеят това и се блъскат в невинни като мен.После, едно е да газя сняг, друго е киша и луга.Без обуЩа останах.

# 68
  • Мнения: 6 956
Разбирам те, но това какво общо има с мен? В темата се иска лично мнение и аз си го давам. Ти какво се опитваш да ме убедиш, че понеже на теб не ти понася, трябва да е така и при другите ли?

# 69
  • Мнения: 9 990
Това къде го прочете, че ме питаш?Я...върни се, чети пак.Аман... Tired

# 70
  • Мнения: 0
Омръзна ми да газя кал и киша.

# 71
  • Мнения: 564
Преди обичах зимата със всичките й гадорийки Simple Smile киша,лед,сняг,дъжд....харесваше ми лицето ми да изтръпва от студ,да ми се зачервява носа и да ми потичат со...ите Simple Smile
От както си имам дете я ненавиждам зимата.Като спирачка ми е за почти всичко.Цяла зима (не съвсем буквално) да прекараш в апартамент с 2 годишен див човек си е сложно.Е изкарахме почти.Идва пролетта,дано е наистина пролет,а не като други години зимна пролет.

# 72
  • Мнения: 8 999
От двайсетина години /а може и повече/ съм склонна да жертвам Коледа за вечно лято. Не ме разбирайте криво - през зимата не ми е студено. Нито навън, нито вътре. Така съм се оборудвала, че топлото си го имам. Но се депресирам от многото дрехи, от късите дни и от това, че не мога /не ми е кеф/ да си ползвам вилата.
Иначе, и на минус 20, и на плюс 40 съм върл пешеходец - бродя с удоволствие и кърстовам улиците, стига да имам свободно време.
За мен лятото, освен, че носи топло време, е свързано и с повече свобода - учениците ми са във ваканция!

# 73
  • Мнения: 1 282
Не, не ми омръзна.
Мразя лятото, мразя горещините, пада ми кръвното, ежедневно главоболие, отпадналост, не може да се диша, потиш се, напича те... Ужас!
Обичам зима, пролет и есен. Лятото, ако може да е до 25 грауса- ок, може и да го заобичам.

# 74
  • Мнения: 222
Такава пролет

Искам пролет! Искам я сега!
Пролет със разрошени тополи,
с привечерна тъничка мъгла,
със смола по боровите стволове.

Пролет с кичури от люляк бял,
с облаци от люляци лилави.
Пролет за копринен дълъг шал
и за къса рокля без ръкави.

Пролет с остро боцкаща трева -
кръв зелена върху мъжка риза.
Пролет със това и онова,
дето в сметки влиза и не влиза.

Пролет в колорита на Дега
и с дъха на разцъфтяла драка.
Искам пролет! Искам я сега!
Утре – може да не я дочакам…

Маргарита Петкова

Това е моят отговор!:) Късна пролет и ранно лято...

Общи условия

Активация на акаунт