Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 04 -Тема 93

  • 32 108
  • 593
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 76
Понеже имах запитване от една клиента и се позачудих на стр. 15 от кампания 4 има ли някакво условие за да се вземат тези неща на по 6,50 ?

# 31
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Имам много силни подозрения защо се пуска такава мотивационна - за да се изчистят старите опаковки, защото съм почти сигурна, че подготвят обновяване на серията. Какво по-добро от това да пуснат една мотивация, която е свързана с поне 4 продукта на клиент, че да си заслужава напъването за парфюм и ето ти размитане на склада и минимум по 40 лева на 60-70 % от представителите. Следващата кампания - хоп - нови опаковки и после ако не си продал старите по-трудно ги пласираш, защото клиентите не са тъпи - виждат, че в каталога продуктът изглежда по друг начин.

ПП - убийте ме с камъни обаче идея си нямам как кацнах в новата тема. Спомен - йок. В един момент се замислих, че днес трябва да има такава заради старта на к.4 и от там .... мъгла. Подозирам, че клавиатурата сама ме е довела при вас.

Катиту   bouquet

Последна редакция: чт, 01 мар 2012, 15:00 от `ТуиГ

# 32
  • Мнения: 0
Понеже имах запитване от една клиента и се позачудих на стр. 15 от кампания 4 има ли някакво условие за да се вземат тези неща на по 6,50 ?

Няма никакво условие, щом не е описано такова.Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 640
Привет и честита ви Баба Марта-дано да е блага, а не люта,че ни втръсна от студено време.
Бъдете все засмени,румени и здрави!

 Аз бавно напредвам с поръчката-никой не казва да иска нещо,но докъм края на седмицата дано станат поне 50 лв., а другите 50 лв. ще са от мен,изкушавам се за Селебрето/колибритУ/и Eternal Magic. Ще взема за подарък, а и с  маски смятам да се запася,че да имам.Като ми дойде музата да си обърна малко внимание,слагам две една след друга.

За мотивационната определено ще накупя,за да взема парфюма,но колието не е кой знае какво,така че изобщо не го мисля него.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 731
Девойки, аз май малко съм закъсняла, но днес видях, че са публикувани условията за топ клубовете. Има и някакви нови нива на четиримесечие. Има и загатване за нова лого колекция, може би.
Ако някой е блял като мен, може да се осведоми на сайта на Ейвън  Mr. Green

Аз съм назад с поръчките, днес взимам кашона за К3, така че най-вероятно за 8 март няма да имам поръчки. Което не е добре, но, това е животът.

Честита Баба Марта и от мен, аз се чудя защо съм люта днес, а то било от месеца.  Laughing

# 35
  • Мнения: 76
Мхм благодаря в такъв случай се замислям и аз да взема някой и друг парфюм, че да има за подаръци  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 114
Туиг, какво обновяване на серията? Ами, нали наскоро я обновиха? newsm78 Още имам останали от старите мостри -да си ги чукам в главата. ooooh! Сега смятам да поръчам от новите ,за да раздавам /дано се докопам до парфюма от мотивационната/. И като знаем ейвън, нищо чудно парфюма да бъде заменен с нещо друго... Оставям на фантазията ви какво може да е. Mr. Green Давайте предложения. Чакам си търпеливо фактурата, че днес както ми е разфучано .../днес обикалям по данъчните служби - в Пловдив добре, обаче в Куклен, видите ли си дали 2 дни, да качат новите данъци,  а ще имам глоба, ако не си  подам декларацията до 03.03. Cry

# 37
  • Мнения: 136
Честита Баба Марта и от мен! Много усмивки ви пожелавам! Hug
  bouquet за Катето!
Аз също нямам нищо поръчано за сега, пак ще събирам едва-едва като последните пъти ми се струва Tired

# 38
  • Мнения: 583
Честита Баба Марта, мили момичета  Hug Много здраве и късмет за вас и за семействата ви. Женският месец започна снежно  Mr. Green дано да е за последно.
Благодаря на Катето за хубавата темичка   bouquet  да е пълна само с положителни емоции.
Аз пуснах сутринта една експресна за 170лв, клиентката ми ще има само от единият модел чадър, но и това е нещо  Wink
Спорна кампания!

# 39
  • Мнения: 1
Баба Марта днес разнася
пълна кошница с цветя,
и на всеки на ръката връзва някаква мечта.
С пожелание за здраве, радост
и много сбъднати мечти!
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА

Да похваля чадъра с дантелата, страхотен е,
за 08 март и аз няма да се класирам, само ако някои пририта, което ме съмнява.
а ейвънци искат да ни разорят. Ще се набутам и аз за парфюма и после  ще подарявам кремчета Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 5 833
Честита Баба Марта!
Да сте живи и здрави и много щастливи   bouquet

Аз току що си раздадох поръчката от К3, тепърва ще събирам за К4  Simple Smile
Иначе и аз се чудя за тоалетната водичка от мотивационната  newsm78
Първия получил я да сподели мнение ако обича Simple Smile  Praynig

# 41
  • Мнения: 37
Да дам отчет всичко ми пристигна и сега остава да си разнеса нещата. Whistling
Открих стара промоционална опаковка на някакъв фон дьо тен на Аню. Вчера се мазнах с него , да не го хвърля. Цвят Айвъри. Направо се влюбих. Аз ползвам много рядко фон дьо тен, обаче това е моя цвят и точната текстура. Не мръдна до вечерта и стоеше върху крема перфектно, не се събра и после и кожата си чувствах добре. С други фон дьо тени, които слагам по-рядко от веднъж-два пъти месечно, кожата ме насърбява и ме дразни, че имам нещо върху крема. Много сполучлив продукт.

А Баба Марта как ни се усмихна - топличко и слънчево, дано да не е само за днес!

# 42
  • Мнения: 51
 #2gunfire ...и аз все още не съм фактурирана,но координаторката ми ме успокои,че всичко е наред и до около 10 вечерта ще съм готова.

Иначе и аз се чудя за тоалетната водичка от мотивационната  newsm78
Първия получил я да сподели мнение ако обича Simple Smile  Praynig
...и аз,и аз.. Rolling Eyes

А аз да взема да се засрамя,чеее  Confused  Кате,  bouquet ,благодаря,че мислиш за това да има къде да си запълваме времето с кеф .

# 43
  • Мнения: 0
Момичета дайте съвет крем за пети или ексфолян кое е по добре да си взема? Благодаряви предварително

# 44
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Кате, явно не съм заслужила достатъчно да съм на 1-ва страница в тази тема, но ще се постарая за К05 да заслужа присъствие. Wink

Слагам отново линк на снимки на К05 и тук.
http://www.album.bg/didis82/albums/180760/

Принципно не си покрила още условията, а дефакто и аз имам личен живот, сутрин пускам темата и бягам на работа.. после работа и понякога не остава време да ви проследя.. Нищо лично! Peace Понякога ми убягват много постове, информация...

Общи условия

Активация на акаунт