За Пролет силно ФЕВРУАРчето копнее, навънка иска вече да щурее-29

  • 33 168
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 426

Йоанка, може ли първи ден в отпуск и се правиш на домакиня, а не си почиваш? Тцтцтц

Цвети ,мани акъл нямам  hahaha Записах се да чета една тема ''Кой какво ще хапва днес'', и...чета и чета и майките там се пукат да готвят на чаветата си. Та си викам айде и аз да се разпиша   chef на Криси да направя нещичко  Heart Eyes

ааааа Йоанче, не така...почивай си  Hug Не се пукаме да готвим за чаветата, просто готвим бързо, лесно, вкусно и изобретателно  Wink Готвенето за Бобо ми отнема не повече от час  Grinning

# 61
  • област Варна
  • Мнения: 270
Браво на малката Бела за напредъка, скоро и мама Patelina няма да може да си почине и за секунда.
Моите парички са си толкова колкото трябва. Сега чакам да ми пристигнат документите за втората година в НОИ и да ми преведат и за останалите 3 дена от февруари (термина ми беше на 26-ти).
Ева, Соня се роди с много малка фонтанела и ни е затворена от 7-8 месец още.
Бобчо, търни й един пакет със зеленчукови семена.
Лена, хубаво си се наредила. Страхотно изкарване Ви пожелавам с ТМ.
А Лори благодарско от Сонино име за комплимента. Само дето дадох 8 лева за тая лента, ама поне успях да я снимам. Вече не знам с какво да й държа бретона настрани. Свиди ми се още да го резна.

# 62
  • София
  • Мнения: 232
Честит рожден ден на Боби!   newsm59

# 63
  • Мнения: 194
Честит Първи Рожден ден на малкия-голям шеф Бобчи Heart Eyes Hug
Да е винаги толкова умно,прекрасно и много любознателно детенце!
Да радва милите си родители Hug


Снежи,честит празник мила Hug

# 64
  • Мнения: 103
Хайде и аз да попиша малко сега, че ми дойде музата  Party
Теди, абе къде тез снимки на Светулко във фейса, аз ли не мог ада те намеря, ти ли си се скрила  Joy , дай тук линкче че да го видим или качи в албумчето ни  Praynig А за детегледачката - дано този път си паснат с малката фурия и да може да продължиш да си работиш (ако ти желаеш така естествено)

Йоанче, май май не само време имаш за готвене, ами тая отпуска и по други съседни теми те отвява  Wink

Мама на Боян ми взе думите от устата за Соня, от вчера си го мисля, но все намам време да отбележа - маймунката е страхотна, а пък и само си я представям как тича по голо дупе  newsm62

За корема ми - поддържам си окръжността без проблем. Тия дни даже така съм почнала да ям, че спирка нямам. Взех да се замислям даже дали не съм леко бременна  hahaha , че много ми се спи и постоянно ми се яде ту сладко, ту соленко  smile3503

И аз получих днес смс от ной , моя термин беше на 23-ти, ама не съм ги смятала. Друго ми е интересно - кога ще получавам отсега нататък майчинството, понеже като ходех на работа получавахме заплата за текущия месец в текущия месец на 25-то число. Но този месец на 25 нямах нищо внесено. Дали ако внесат декларацията сега в началото на месеца ще си получа остатъка парички скоро?

Исках да питам и за детските, който е подавал документи да помага. Какъв е максималният доход, при който можем да ги получаваме? От къде да взема бележка за моите доходи (майчинство) за последните 12 месеца? А пък и ММ нали е с втори договор от януари (консултански) и съм в голяма чуденка дали е трудов, дали е граждански или какъв е къде да го впиша него ....  ooooh!

Лена, завиждам ти. Ако бях аз на твое място, щях да избера зашеметяваща рокля, да се наглася подобаващо и да се насладя на релакса, който ми се предоставя.

agileya и вие сте с ново аватарче  Heart Eyes , немога само да видя къде е закръглената Али на него  newsm78

Patelina , май скоро ще се похвалите с ходещи крачета  newsm68

Ева, нашата фонтанела беше минятюрна (като на Сончето), колкото нокътя на малкия ми пръст на ръката. Аз много се притеснявах че ще се затвори рано и не давах вит Д, ама пак се затвори на 6-7 месеца  Peace

Дейзи, Зелда, дано да ви слушкат малчуганите и а спинкат тази нощ.

Наша Радосветка тия дни прави номера и спи много малко през дена - около час или максимум два и после вечер към 18 часа започва едно мрънкане ....  yes  та много рано я слагам да спи - в 20 часа баня и в леглото. Снощи обаче на майка и и се доспа още в 19.30 , та в 20.30 вече се беше кюпнала в леглото и заспиваше  newsm53 . И мен май ме е хванала пролетната умора, тия дни освен че съм адски уморена, нон-стоп ми се спи. Освен това започнаха адски да ме болят костите на ръцете, особено на лявата, с която вдига Ради по сто пъти на ден  smile3557

Май имаше и още за писане, ама нещо пак ми се доспа...ааа някой беше споменал за книгата Малкия тиранин - е , аз съм си я взела от библиотеката и ще я започвам тези дни, библиотекарката ми каза че всеки родител трябвало да я прочете  Peace

# 65
  • Мнения: 737
ехо  Hug

Честит рожден ден на най-малкото февруарче!

Ето малко маТРиал, да не ме издирвате с интерпол:
https://plus.google.com/photos/117206564545089346851/albums/5565 … 36075628466?hl=en

Да се "похваля" - и тая бавачка няма да я бъде. Дойде момичето - русо със сини очи  Simple Smile, обаче Светулко рогат, рев и тръшкане. Не знам изобщо дали да я викам. Такава страхова невроза сме му насадили на това дете, че май май за момента ще сложа работата "на трупчета". Е не знам такова чудо - какви ли не бавачки му "предлагахме" - не приема. Сега ще търся група за игра само.

Бобчо, много добре си се ориентирала за професията. Бих предложила нещо, ама не е подходящо за бебета.

Отивам да се чергосвам, че днес се разпя в 7 часа.
Докарахме я дотам, че вика на баща си "мама".

А как ви завиждам само, да можех да го оставя на някой за едно кино поне.

Последна редакция: пт, 02 мар 2012, 22:27 от Тодорина

# 66
  • Мнения: 4
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ПРЕКРАСНИЯ СИНЕОЧКО БОБИ! ПОЖЕЛАВАМ МУ ДА РАСТЕ ЗДРАВИЧЪК, УСМИХНАТ И ДА Е НАЙ-ГОЛЕМИЯ КЪСМЕТЛИЯ В ЖИВОТА![/color]

Снежи честит празник, мила! Надявам се да му се насладиш напълно  Hug


Бобчо много ми харесва като ти дойде музата  Mr. Green Hug верно много питки, ама то бабите по правило се престарават... свиркай си  Whistling
Дано не те объркам, но аз доколкото знам майчинството за втората година е обвързано с плащането на осигуровките от работодателя. Съответно определящо е кога се плащат заплатите и мисля до 14 дни трябва да се получи плащането.
За детските нищо не знам... ще чета и аз какво са ти отговорили  Hug ама аз миналата година ги подадох късно - април месец, и имам време да реагирам  Peace
Хей-я да почива в мир милата ви баба  Flowers Rose Flowers Rose
Пателина браво на Бела  Party ще чакаме скоро да се похвалиш с ходещи крачета  Hug
Лена пожелавам ти да се отпуснеш, въпреки официалностите и да си прекарате незабравимо с твоето мъжле  Hug А пък Еван си има много точна баба и няма да го мислим  Mr. Green 
Страхотни нови аватарчета си имаме  Party Еспиноза  Hug Агилея  Hug
Теди съжалявам, че така се получава  Sad Сигурна съм, че ще е период, който бързо ще мине  Hug
Добре че, споменахте за фонтанела, че да се сетя да проверя как е при Йоани  Embarassed ами почти не се усеща вдлъбнато, но мисля не е затворена още напълно. Не се притеснявам. Вит. Д не съм давала отдавна  Embarassed

Нещо тия дни не съм във форма... Имам ужасна хрема  Tired

Да ви се похваля днес напипах третия ни зъб  Heart Eyes

Отивам да се трупясвам
Лекинка и мекинка на всички  Hug
И Симчо да спинка сладко тази вечер  Hug

# 67
  • Мнения: 426
Теди, много сте хубави.... Hug Светулко много голям ми се стори  Rolling Eyes пу-пу Ама ти все пак кръцна красивата коса, пак ти е хубаво, но ми е тъжно за косата  Grinning
Дано намерите бавачка  Hug
Ако това те успокоява, всеки божи ден Боян събуждайки ме с пръст в окото ми, аз го поглеждам, усмихвам се, казвам му -Обичам те...и той се усмихва и казва--тттаааттттееее  #Crazy
Е останах без глас по цял ден да повтарям мама и пак йок.

Аз пък да се похваля-Бобо вече спииии  bowuu Днес спа час и половина от 13 до14.30 ипосле дивя до сега и сега хоп  Party Твърдо съм решена да му променя режима-какво е това лягане по нощите.

Агилейка-много усмихнато аватарче  Party

Ленааа, порпуснала съм ти най-важното в поста-ееее този път завидях от сърце..   Hug

Последна редакция: пт, 02 мар 2012, 23:20 от Мама на Боян

# 68
  • Мнения: 181
Снежи,честит празник  bouquet

Боби,честит първи рожден ден-да растеш здраво и весело дете,винаги да радваш мама и тати!!!!

# 69
  • Мнения: 186
ЕЕЕЕ - видяхмае и Светулко най-после, и аз се "дзверих" У фейсО - няма и няма снимки,викам  - аз ли нещо съм зле... newsm78 Mr. Green Много е сладичък, пу пу, хубаво голямо момченце  Heart Eyes Теди - да не е да иска бавач младежа, а не бавачка  hahaha

Аз бях днеска на фризьор, направих прическа и съм много хепи - какво и трябва на една жена да е щастлива  - нещо толкова елементарно  Flutter

Лена, завид завид и от мен  Twisted Evil

# 70
  • Мнения: 65


Хайде на кафето  Simple Smile 
Честит празник! 
Честит Имен Ден на всички които празнуват днес!

Да се похваля ,че откакто избиха 4-те зъбки наведнъж вече започнахме да се храним добре   chef
Общо стават 10  bowuu   Преди два дена умрях от срам ,бяхме седнали на едно заведение и зад нашата маса един човек си сърбаше сладко сладко супичка  Joy  и моята мома като скочиии ,изправи се на стола ,обърна се към човека и започна да мляска и крещи дайй дайй  hahaha 
за протокола -беше яла преди 15 минути

# 71
  • Мнения: 3
Да попиша и аз малко  Hug Шефът този път добре спа, но затова пък окончателно се излюпи в 5.45  Tired
Първо да сложа кафе в българска обстановка, че нали имаме празник  bg

Браво на Бела, мама да запретва ръкави, че скоро питка ще се меси  Wink
Дейзи да се маха тая хрема  Sad
Фонтанела: затворена, преди 2 месеца май беше
Майчинство-преведоха ми колкото се падат до 23ти (термина) и сега си платих осигуровките за февруари (самоосигурявам се), да ме отразят в НАП най-рано на 5-ти и тогава чак да подавам в НОИ за втората година...а втората година нали плащат социалните, та парите идват когаро социалните имат пари...За детските май беше под 400 лв. на глава от семейството да се падат..
Лена завид и от мен  Wink Задължително да идеш, а като почнеш да търсиш рокля, мятай по някой линк или снимка да точим лиги тука Crazy
Бобчо дано стигнат питките  Grinning  Hug
Миленка браво ти! аз мисля да се боядисам поне и това е нещо, трябва да се гледаме, момичета  Hug
Теди много сладък и усмихнат тоз Светулко, не разбирам как може да се муси  newsm78 А, верно за батко бавач помислили ли сте? Има един батко на кафето, Симо става ангелче като го види, ако ще да се е тръшкал преди секунди..да им се не знай мъжката солидарност Close А като гледах по какви алеи се разхождате...нашата река до нас е горе долу толкова широка като вашата, само че вода има тук таме, останалото бурени и кал Crossing Arms А до реката вместо алея за колички има още бурени, после разбит тротоар и калдаръмена улица за коли Rolling Eyes
А мама ми е казвал там като ви се хвалих и още 2-3 пъти..а баща си вика от месеци съвсем съзнателно Twisted Evil
А Примаверка ме е изпреварила с кафето  Hug Честити зъбки! И Симо откакто се научи да казва "ам" ходи и проси наред, големи са терци... Rolling Eyes hahaha

# 72
  • София
  • Мнения: 721
Честит Тодоров ден на Теди  Hug И моя брат е Теодор и именник и много го обичам тоя празник
Време бол за сега, иначе се радвам Bob4о_f че си забелязала разходките ми по темите  Peace
И Теди комлименти за снимките  Heart Eyes и няма ли вариант ясла?

# 73
  • Мнения: 115
 bgЧестит 3-ти март! Теди, честит имен ден!. Не съм чела, ако има нещо за обсъждане после ще пиша, че  още съм... . Днес е слънчево и топло, хайде на разходки:))

# 74
  • Мнения: 186
Честит 3-ти март момичета !

Честит и Тодоров ден на имениците, особено на Теди  Hug

Да взема да ви метна един къч освен, че така се прави днеска  Mr. Green Подритват се демек, тук правят надбягване с коне на една ливада край града и мисля малкия кат стане да ходим на гледаме  Grinning

Днеска нашият дядо е рожденик, да ни е жив и здрав, ще почетем довечера случая подобаващо  Crazy

Направихме предиобедна разходка, после следобедна , че навънка е разкошотия направо  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт