От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 5

  • 51 235
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 685
Макар да не ги ползвам и да не ги харесвам особено Е. ми е гадно за ситуацията, в която са изпаднали...дано с шофьора вс е ок и уплахата да не му е голяма  Peace
...ама като на вс манджа мерудия да се намеся за това горе в червено написаното  newsm78 Хубаво казва Деси, че е безумно, но и как така  пратки са изпращани без застраховка ( тракинг номер) ...какво общо има "застраховката", която е за територията на А-я или на англ пощи с тази, която Е има  Crazy единствено само за доказване на каква е пратката иначе хич не ми се връзва.  ooooh!

# 736
  • София
  • Мнения: 9 517
Макар да не ги ползвам и да не ги харесвам особено Е. ми е гадно за ситуацията, в която са изпаднали...дано с шофьора вс е ок и уплахата да не му е голяма  Peace
...ама като на вс манджа мерудия да се намеся за това горе в червено написаното  newsm78 Хубаво казва Деси, че е безумно, но и как така  пратки са изпращани без застраховка ( тракинг номер) ...какво общо има "застраховката", която е за територията на А-я или на англ пощи с тази, която Е има  Crazy единствено само за доказване на каква е пратката иначе хич не ми се връзва.  ooooh!
ани, това най-вероятно са единичните пратки, дето ги криеха докато не пристигне курса, нали се сещаш, за какво става въпрос?

# 737
  • Мнения: 221
От това, което аз разбрах под застраховка Е разбират тракинг номера. Моите пратки от ибей са без тракинг номера, т.е. не мога да докажа, че са получени в този период ... и сумите за тях ще ми се приспадат от следващи транспортни разходи ... да ама аз не искам така #Cussing out искам си парите  #Cussing out

# 738
  • Мнения: 65
Що за глупост е това!?Естествено,че трябва да си изисквате парите.Това тяхното не е обезщетение,а извиване на въце.Не сте си дали парите за абонамент за Емпреса за 1-2 години напред, а за нещо ,за което сте си направили сметка,че го искате и ще отделите пари за него.Всичко освен парите според мен е неприемливо. #2gunfire

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 691
И според мен трябва да си искате парите. Разбирам,че положението е неочаквано и за тях, но в крайна сметка би трябвало както по-горе се коментира камиьона да има застраховка...

# 740
  • Мнения: 23
Здравейте,пак от мен!Габко ми искат потвърдителен емейл с тракинг номер.Някой ще ми помогне ли как да го копирам от yahoo и да го прикача в mail.bg.Ако може по простичко,че съм  с руса косица Simple Smile

# 741
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
да не би да искат да потвърдиш получаването на пратката в сайта?  Rolling Eyes

# 742
  • София
  • Мнения: 9 517
Здравейте,пак от мен!Габко ми искат потвърдителен емейл с тракинг номер.Някой ще ми помогне ли как да го копирам от yahoo и да го прикача в mail.bg.Ако може по простичко,че съм  с руса косица Simple Smile
прати го от yahoo на мейла ти в mail.bg и после им го препрати  Peace

# 743
  • Мнения: 1 162
p4eli4kata 77

 Те само номер ли искат или целият имейл? Ако имейла - направи скриншот и го прикачи към писмото Peace

# 744
  • Мнения: 23
p4eli4kata 77

 Те само номер ли искат или целият имейл? Ако имейла - направи скриншот и го прикачи към писмото Peace
Пише потвърждаващия мейл,съдържащ тракинг номера.Извинявам се но скиншота как се прави?

# 745
# 746
  • Мнения: 23
Благодаря много,май се оправих,пък ако ми се намери поръчката от спортдирект ще е супер!

# 747
  • Мнения: 1 210
На 51-а страница сме, момичета....някой да пусне нова тема  Peace

# 748

Общи условия

Активация на акаунт