Любители на котки тема 59

  • 77 018
  • 746
  •   1
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
kikaha1, дано всичко да е наред! Стискаме плаци!

# 661
  • Мнения: 1 175
Милото Грейче! И аз стискам палци да са разчистили всичко с операцията  Cry  fingerscrossed

Фея Кръстница, добре дошла! Много обичам рагдол  Grinning Дай малко снимки да ги видим твойте добитъчета.

# 662
  • Мнения: X
Много съжалявам за Грей. Не му върви на животинчето с тези пусти болести Cry
Дано все пак да има късмет и да се пребори. Дано повговрката, че котките имат 9 живота да се окаже истина.

# 663
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
kikaha страшно ми е мъчно за Грейчони. Но пък надежда има - моето татенце живее вече 2 години след операция с точно такава диагноза, дано и котьо да е с късмет fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 664
  • Варна
  • Мнения: 6 335
Как още няма лекарство за рака!  Sad
Като го водих днес да му махат конците, от страх за първи път се напика в чантата. И от месец и половина видях урина без кръв. То тези дни ще ходя да нося урина в клиниката, да кажат там със сигурност.
Говорихме за химиотерапия- много тежко я преживявали, със страшно много странични ефекти. Засега предпочитам да си поживее спокоен, с по- малко посещения при вет.

А иначе изглежда много добре в момента- играе, мърка, има апетит, пикае нормално.

Някой ако е имал котка с подобен рак, да ми пише!  Praynig

Много сте мили с нас! Нямам думи да кажа, колко съм благодарна! Някакси чувстваме, че не сме сами

# 665
  • Мнения: 1 175
В последните няколко години науката много напредна в опознаването на рака и потенциалните начини да бъде атакуван и премахнат без ужасните странични ефекти. По-близо до решение на проблема никога не сме били. Има надежда!

# 666
  • Варна
  • Мнения: 6 335
Но пък надежда има - моето татенце живее вече 2 години след операция с точно такава диагноза, дано и котьо да е с късмет fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Това ми звучи обнадеждаващо. Дано всичко е наред! Hug

Дидитка, права си. Hug Само ако може да побързат!

Питах дали определят туморни маркери при животните- казаха - не. А не знам дали има и смисъл .

# 667
  • Sofia
  • Мнения: 1 060
Ракът е лечим!!! Лечение със сода – по Дейвид Айк , това  е една от статиите за лечение на рак със хлебна сода, на която попаднах. Исках да сложа линк, но системата ми го възприема като спам.

Последна редакция: пн, 16 апр 2012, 21:14 от Ani Ka

# 668
  • Мнения: 1 175
Де да беше толкова лесно наистина  Confused Ако ставаше със сода за хляб, нямаше да измират толкова хора (и животни) от рак в целия свят.

# 669
  • Мнения: 8 163
Дидитка, специално за теб две снимки на рагдолката ми:

В невъзможна поза


И с поглед замечтан


А ето го и оранжевия таби, на припек

# 670
  • Мнения: 1 175
Ау, разкошна е!  Heart Eyes Много интересен нос има. И препеченият оранжевко си го бива, с това гладко кожухче (а каква изрядно обръсната ливадка си имате отзад  Laughing )

# 671
  • Мнения: 1 175
П.П. Сега видях че си ми "комшийка"  Laughing Абе познати ми изглеждаха тоя тип къщички и ливадки  Mr. Green Видях ти и кучо, разкошен е.

# 672
  • Мнения: 1
Момичета, имам нужда от помощта ви. Имам 5 месечно женско котенце,което още от първият ден си свикна с тоалетната и никави пробелми нямхме до сега .От 1 седмица обаче нещо стана и почна да пишка на всякъде.Днес даже и на кревата  го направи, както преди това цяала нощ спа както обикновенно при мен и беше и гальовна и нежна. Имаме и двор и до соро излизаше на двора и си игреше и беше голям кеф .Но се появи някава огромна съседска котка и нащо се уплаши и вече не смее да излиза самичка. Горе-долу от тогава почна да прави белите.Опитахме с натъркванена муцунката и кавга,но не помага... Имаме и заек който е в клетка вътре - пона и да му пишка и на него в клетката. Цял живот гледам котки ,но само мъжки.Няма опит с женски и ще съм ви благодарна ,за съветите ви. Знам ,че сигурно някъде е писано за подобен пробелм ,но темите са страшно много. Извинявам се ,ако  се повтарям.

# 673
  • Мнения: 70
Благодаря за поздравите към моята черна писана   bouquetСтискам палци за Грей  fingerscrossed

# 674
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 034
Фея Кръстница, разкошни са! Heart Eyes Heart Eyes
Аз нали си падам по оранжевкото, това "препеченкото" много ми легна на сърце. Hug И ливадката си я бива, като всяка чужбинска ливадка  Flutter.

shopkata, и аз никога не съм имала женски, но от това което са писали момичетата тук в темите е възможно писаната ти просто вече да е съзряла  Thinking. Ако не си развъдник за котки е време за кастрация, макар точният термин при женските да беше друг  Embarassed.

Забравих да кажа тенкю на Pacheto, че този път освен Галинчо беше пуснал снимки и на Каката. Мерси, мерси! Simple Smile

Последна редакция: вт, 17 апр 2012, 09:16 от profesorkata_1

Общи условия

Активация на акаунт