КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ -ТЕМА 15

  • 41 775
  • 794
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 649
Пу за мен розово вързопче stork-girl  Flutter.Крис,мерси за темичката,набързо да я изпишем като предната и да бъде много,много плодоносна.И аз искам да ги пускаш ти темите,докато не забременеем всички  Hug,че ти е лека ръката и красива момата.Целувки на бонбона Дара Heart Eyes.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 302
И аз да се запиша тук  Heart Eyes с хубавата новина, че имаме оплодена яйцеклетка, остава да чакаме да стане бластоцист, ще замразяваме на 5-ти ден.

# 17
  • София
  • Мнения: 16 197
Запис...

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Браво Зази Hug Hug Hugсега чакаме перфектен бластоцист Praynig Praynig Praynig
Момичета,някой питаше за прашец, аз не знам дали не ми е рано,но ще се престраша напук на всичко: babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 19
  • София
  • Мнения: 16 691
хайде под прашеца първа Praynig

# 20
  • Мнения: 1 649
Зази,честито ти ембрионче.На Крис темичкие са вълшебни.Ще си имаш бластоцист Peace.
 
Гуги Hug,а така ръсни,ръсни.

# 21
  • Мнения: 3 122
Ето ме и мен тук  Stop
Искам да попитам за ЗЕТ от кои ден започва да се приема Естрофем?
Преди два дни бях на преглед на 4-ти ден от цикъла , но док. не каза нищо,а и аз забравих да попитам и сега нещо се вкарвам в някакви филми да не би да трябваше вече да го пия......

# 22
  • Мнения: 3 404
Ей, този щъркел чакам аз  stork-girl  ,дано ме намери на пролет.  Praynig Hug

# 23
  • Мнения: 6 280
Хайдее да се наредя и аз  Hug Hug
Криси   bouquet
miraх i  ,аз  го пиех от вторият ден на цикъла,естофена     

Последна редакция: пт, 02 мар 2012, 16:39 от pepapet1968

# 24
  • София
  • Мнения: 866
Зази fingerscrossed за хубаво замразено човече.Колко трябваше да събереш?

# 25
  • Мнения: 6 730
Зази, честито ти ембрионче!
Да попитам тези, които са имали трансфер на 5-ти ден, давали ли са ви информация за ембрионите през тези 5 дни? Днес се обадих да попитам как са, а те ме отрязаха с "Не можем да ги притесняваме всеки ден" Какво ще ги "притесняват", не трябва ли да ги гледат делят ли се и как  newsm78 То така до 5-ти ден сто хиляди неща могат да се случат и да не остане нищо за връщане ooooh!

# 26
  • Мнения: 904
Докато се натуткам и ще изпишете темата  Laughing.
Криси, да си на късмет на всички и да ни споходи твоето щастие Praynig.

# 27
  • Мнения: 1 625
Слънце на мен всеки ден са ми звънели и са казвали как се развиват.Това в коя клиника ти го казват?

# 28
  • София
  • Мнения: 16 691
Слънце, в Щерев не ти звънят ембриолозите, аз нахалствах на 3-тия ден...там се звъни на рецепцията, оставяш си тел. и те ти звънят, когато имат време.

# 29
  • Мнения: 1 089
Момичета, честита нова темичка! Дано се напълни с много  (stork-boy stork-girl)n и още повече (newsm32 newsm32 newsm32)n  Praynig Praynig Praynig

Зази, страхотна, браво за отличните новини  Hug. Все така да върви и на финала да са още по-хубави.
слънце, и тука "не ги безпокоят" на втори ден (цитирам). Проверяват ги в деня след пункцията да видят колко са се оплодили, ако бройката е ниска определят извънреден трансфер на 2-ри ден. Ако бройката оплодени им хареса ги чакат до 3-ти, но след проверката за оплождане ги гледат буквално минути преди трансфера. Доколкото знам на трети ден ги прехвърлят в друга среда, за да ги отгледат до 5-ти и тогава може и да ти се обадят с новини.  Hug
ГугиHug Hug Hug

Малко прашец и от мен, успех на всички  Hug Hug Hug
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Общи условия

Активация на акаунт