Пейпал - помощ! - 6-та тема

  • 40 225
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 125
ina_lemon, нищо недей да отговаряш! ПП използват за обръщение имената ти, с които си се регистрирала, така че най-малко по това можеш да се ориентираш, че мейла не е от ПП.

# 16
  • Мнения: 94
Преди време пуснах два диспута. И двата са решени в моя полза. От единия са ми върнати парите. Къде мога да видя това нещо? Изпратиха ми имейл, че парите за възстановени, но когато отворя главната страница в ПП, такова нещо не ми излиза. Стои си ми първоначалната сума от 1,50Е.

# 17
  • Мнения: 125
Ulenceto, тези 1,50Е са ти в ПП баланса, а парите предполагам си ги платила през картата и са ти върнати в нея. Виж в My Account, където са ти плащанията. Намери си там тези две плащания и срещу тях на статус трябва да пише Refunded, а не Completed, както на другите ти плащания

# 18
  • Мнения: 94
Ulenceto, тези 1,50Е са ти в ПП баланса, а парите предполагам си ги платила през картата и са ти върнати в нея. Виж в My Account, където са ти плащанията. Намери си там тези две плащания и срещу тях на статус трябва да пише Refunded, а не Completed, както на другите ти плащания
Благодаря.  Wink

# 19
  • Мнения: 20
Здравейте! Опитвам се вече 10 пъти да платя за стока в ибей и ми отхвърля плащането и дава грешка...а преди това си платих 2 транзакции на двама други продавача от ибей. Имам пари в картата. Случвало ли ви се е? И на английски и на български адрес пробвах, същата работа  newsm78 Дава ей това:

Your request could not be processed at this time
   error
We were not able to process your payment.

    Please check out again and try a different credit card or bank account for your PayPal payment.
    If you're still having problems, contact PayPal customer support.

# 20
  • Мнения: 5 790
Верифицирана ли ти е картата?

# 21
  • Мнения: 20
Ох, платих най-накрая! Явно е имало някакъв бъг. Иначе е верифицирана картата.

# 22
  • близо до морето
  • Мнения: 85
Здравейте, имам проблем със стока която се различава от закупената от мен. Трябва ли веднага да пусна диспут или да пиша първо на продавача? И ако трябва да му пиша от моя имейл ли трябва да бъде или чрез Пейпал? Благодаря предварително!

# 23
  • Мнения: 2 558
През Ибей му пиши /предполагам, че от там си пазарувала/, ако не се разберете, отвори диспут в Пейпал  Peace

# 24
  • близо до морето
  • Мнения: 85
А там къде се влиза за да пиша на продавача?  Blush

# 25
  • Мнения: 2 558
В Purchase history като влезеш ще видиш нещата, които си купувала, вдясно имаш падащо меню и там потърси Contact Seller  Peace

# 26
  • Мнения: 560
Здравейте
Моля за малко помощ.
Купих една рамка за снимка, която дойде счупена.Продавача каза че ще ми върне парите, но в пейпал не ми излизаше нищо.
Днес получих на мейла това и не мога да разбера какво да направя. Имейла е същия с който съм регистрирана в пейпал, как да приема връщането на парите.Благодаря ви предварително  bouquet
 
 
 
 Remember to claim your money from Crystal Coghlan 

Dear Vesela Pavlova,

We thought we'd remind you that a payment of £2.50 GBP from Crystal Coghlan is still waiting for you.

 Do remember to claim the payment as soon as possible or we'll automatically cancel it and return the money to Crystal Coghlan's account on Mar 29, 2012.
 

Note from Crystal Coghlan:

refund (Sent using the PayPal Mobile application)
 

Claim Your Money Now

Once you've received the payment, you can:
 Spend the money online at thousands of stores that accept PayPal.
 Withdraw or transfer it to your bank account (takes 2-3 days).

Button not working?
To claim your money, sign up for an account using this email address: e
. If you already have PayPal account, just add this email address to it.

When that's done - and you've confirmed your email address - this payment will show up in your PayPal account.

Yours sincerely,
PayPal
 
 

# 27
  • близо до морето
  • Мнения: 85
Много благодаря!   bouquet  Grinning

# 28
  • Мнения: 560
Пак съм аз.....
Влязох от линка от мейла който съм постнала по горе в пейпал. Намерих къде е върнатата сума. След като натиснах да приема парите, получих на мейла едни дълъг код, който пишеше да въведа, за да са сигурни в не знам си точно какво. Направих го и сега иска да верифицирам акаунта си или нещо такова. Пише ,че ще ми дръпнат пак 1,50 после пак до банката и тн. Аз това го направих когато верифицирах картата. Сега ще го правя същото, защото за първи път ми пращат пари....така ли?

# 29
  • Мнения: 5 790
За първи път чувам такова нещо. Но не го изключвам като невероятно.

Общи условия

Активация на акаунт