ЗАНИМАНИЯ С 9-МЕСЕЧНО БЕБЕ

  • 19 088
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 149
Добър ви ден!
Ааа, ето ви всички, а вчера - никой  Mr. Green Ама така е, в хубавото време много-много няма да се заседяваме пред компютрите.
Така като гледам, вашите дечица когато не спят, моето пък спи  Mr. Green и обратното. Както се вика - всички наопаки, моето - на терсене. Тая нощ не си спомням да съм се будила. Съответно явно и Митко не се е будил. Късничко заспа - към 23.30 ч. Даже май аз заспах преди него.... Първия път, като отворих очи, беше вече 7 сутринта... И то аз сама просто се пробудих, детето си спеше. Станахме в 9.45 ч.  Grinning Ейй, доживях, бе, Боже, доживях този момент  Praynig
Тони, честит имен ден на Габето! Да й е живо и здраво името (което м/у другото страшно харесвам), и тя също! Митко е същия, като не му угодиш за нещо - реве, все едно че го коля.
Девил, чакаме снимки на столчето  Simple Smile
Магнет, ех, какъв кеф - детето си спи в количката под дръвчето... На нас таквоз чудо не ни се е случвало...
Дарка, вярно е това, че Митко още от сега си пада по каки - ела да видиш как подтичва след по-големите каки (разбирай над 20-годишни), пък ако е някоя "засукана" кака...  Rolling Eyes Малък сваляч. Щом е хомеопатичен сиропа, дето го даваш на Янис, няма страшно, но не мисля, че ще му помогне. Аз навремето бях давала хапченца Дормикинд, също хомеопатични, също, защото се бях отчаяла. Ефект - нулев. Дано при вас има ефект. Как си иначе? Излизаш ли от дупката  Hug
Палома, и мен ме е налегнала пролетната умора  Tired Само се прозявам и направо сърцето ми заспива, все дремя като някой бабичок
Мама на Ани, аз правя крем-нишесте на Митко. С АМ. Това всъщност яде преди лягане.
Мая, споко, като свикне Коки с откритието, че може да ходи, ще се кротне и дано да си подобри съня. Качи някоя снимчица да го видя  Praynig Нали нямам ФБ. Чакаме те да пишеш как е минала консултацията.
Пуци, така е - като ги заизмъчва зъб и често отказват храната  Rolling Eyes И Митко е така от известно време, то винаги яденето при нас е трагедия, ама напоследък пък съвсем. А той ако може, само на плодово пюре ще живее  Laughing А дано скоро сънят ти се сбъдне  Peace
Пупи, попритесних се за тебе, зачезна тия дни. Как е сестричката?

# 676
  • UK
  • Мнения: 2 871
Честит имен ден на Габи!   bouquet
 
 Мели, дано така да се задържи да поспива повече Митко, кога ли и аз ще си поспя така.
Обикновенно ли крем-нишесте( като за бисквитена торта ) или друго, хич не ги разбирам тея десерти. Обаче разгледах съдържанието на детския кисел и крем-нишесте ягода. Та кисела има какви ли не Е-та и овкусители, докато нишестето с което правя торта има три прости съставки.
 abs аз колкото повече поспивам, толкова съм по скапана сутрин. Сега и смяната на сезона има значение, но направо сутрин цялото тяло ме боли.
 Майче после да кажеш как е минало.

# 677
  • София
  • Мнения: 1 149
Обикновенно ли крем-нишесте

Да. Купувам всякакво - банан, ванилия, ягода... Кисел никога не съм давала, нямам и намерение да давам

# 678
  • UK
  • Мнения: 2 871
Да. Купувам всякакво - банан, ванилия, ягода... Кисел никога не съм давала, нямам и намерение да давам
А предполагам с вода го правиш и добавяш АМ. А ако сложа малко овесени ядки дали ще стане. А всъщност от кога може да се дава прясно мляко?

# 679
  • Berlin
  • Мнения: 11 331
От 1 год. прясното мляко.

# 680
  • Русе
  • Мнения: 5 356
Здравейте - пак телеграфно, че днес ми е ден за готвене.
Записах кухнята сутринта - като ходих 2 пъти, че съм забравана.
Тука е вятър и не се разхождаме, но Дидко си спи в спалнята вече и като гледам му е по-добре там сам, без някой да влиза и излиза все, да звънят телефони и т.н.
Почна детето да се държи на крака, но 2-3 крачки и другото е скачане на място и друсане на дупе.
Още не съм свалила снимките от фотоапарата  Embarassed
Честит имен ден на Габи   bouquet

Последна редакция: пн, 26 мар 2012, 15:31 от Devil_Rose

# 681
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 771
Здравейте!
Вчера май сме изпуснали месечинките на Павко и Коко ,да са живи,здрави и послушни момчета  Hug
Честит имен ден на Габи,ще празнувате ли,Тони?   bouquet
Мама на Ани,аз съм давала нишесте ванилия,най-обикновено,май на Биосет беше,направих го с вода и сложих 1-2 бисквитки  Peace
Мели,мерси че питаш,макар,че не е за питане  ooooh! Да му се чуди човек на закони и институции  #2gunfire #Cussing out Но общо взето съм добре  Hug При теб как вървят нещата?
Майче,как мина консултацията?Как се чувства Коко отново у дома,как реагира?  Grinning

# 682
  • София
  • Мнения: 1 149
Тоя пък вятър от къде се взе сега  Confused Направо ни издуха навън. Пфуу... Тамън се настроих пролетно-лятно.
Мама на Ани, за нишестето - първо правя АМ и към него добавям малко нишесте, разтворено в съвсем малко вода (това всичкото на печката да се сгъсти, де  Simple Smile). После слагам една лъжичка захар и бисквити на прах. Митко много го обича. Прясно мляко може даже и след повече от 1 год., зависи от детето. На мен нищо не ми пречи да давам прясно, а не АМ, ама не искам. Решила съм след 1г 6м.
Девил, да споделиш после впечатления от кухнята - интересно ми е каква храна дават. От кога ще почнеш да взимаш?
Дарка, радвам се, че си по-добре. Горе главата! При мен как да вървят нещата - отвратно е, знаеш.
Абе нещо ми пустее тук в темата напоследък... Хич ни няма  Mr. Green

# 683
  • Мнения: 3 736
Аз съм тук, ама няма какво да разказвам.  Laughing

# 684
  • Мнения: 343
Здравейте! Нямам време да ви чета, само на бързо да се 'отчета'. Момчето е супер, здраво като бик. 9.300кг, 72см. Закотвихме последните 3 месеца да качваме по 300г. Докторката каза, че вече за нея е важно на консултациите да му гледа реакциите, държанието и ние сме били отлични. Имаме белег от БЦЖ, няма да реваксинираме.
Довечера сме на гости на кумата, минах на бързичко да я видя.
Мъжа ми отскочи да направим един пазар, изкупихме половината магазин. Досега муах, накрая уплътних каквото свободно е станало в стомаха със сникерс и йогурт, затова бягам да се опна, че съм като бременна свиня...

# 685
  • София
  • Мнения: 1 149
Браво на Коколино!   bouquet А какво каза докторицата за прохождането  Laughing Похвали ли го? А ти само така - папай, че сили не ти останаха напоследък

# 686
  • Berlin
  • Мнения: 11 331
Аз съм тук, ама няма какво да разказвам.  Laughing
И аз тей. Laughing Днес Павката е много послушен и аз също много го слушам, де. Crazy
Мели, да и аз смятам да давам Лактана Киндер след 1 година. Simple Smile Казвам най-рано кога аз знам за прясното мляко.
Ааа, Коко скоро го настигаме по килограми, че по друго нямаме шанс. bouquet
И аз чакам Диди на снимка. Simple Smile Dеvil и ти ли нямаш ФейсбуК?

# 687
  • UK
  • Мнения: 2 871
 Аз много обичам прясно мляко и за това питам. То сега трябва киселото да въвеждам.
 Пуц, много скромно го даваш.
 Ние даже и по килограми неможем да го стигнем Кокича. Майче хапвай, че като те гледам на снимките колко си слаба, свят ми се завива.
 Ани пък днес, почти нищо не яде на обяд ,3-4 лъжички спанак( готово пюре), само на кърма е днес. Нещо объркахме режима от сутринта и не мога да я хвана кога е гладна. 

# 688
  • Русе
  • Мнения: 5 356


Ето го човека Simple Smile. Отивам, че мрънка.

Последна редакция: вт, 27 мар 2012, 10:30 от Devil_Rose

# 689
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 771
Ах,сладуран  Heart Eyes Grinning
Забелязвате ли промяна в тези столчета,по-големите,които са по посока на движението?Повече ли се разглеждат мъниците?Ние в Бг ще минем на такова  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт