Моля за съвет.....какво се случва с мен?

  • 14 697
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Костинброд
  • Мнения: 105
Момичета,дайте идея към кого да се обърна и какво да направя,защото положението се влошава.Освен,че никак не ми се яде,боли ме гърба,треперя-ръцете ми треперят неудържимо.А и ме боли под лявата мишница,цялата лява гърда и ръката отвътре между рамото и лакътя.Не мога да се свържа с мамоложката,но чак в понеделник мога да отида да ме види.Какво да направя сега-незнам вече къде да ходя!? Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig 

# 16
  • Мнения: 309
adenis някоя добра клиника в София.  HugСъжалявам, нямам познати в тази област, за да препоръчам.  Hug

# 17
  • Костинброд
  • Мнения: 105
pavlinka1-аз ходя в Токуда.Но сега не знам към какъв лекар да се обърна вече.За болката в гърба-тя ме притеснява много-тя е под дясната плешка към гръбнака,не е постоянна,но в повечето време ме боли.Болката не е свързана с движение-просто боли седнала,права,ходеща-боли.Когато пипам също не напипвам болезнено място.Има моменти когато мястото го усещам пулсиращо,друг път изтръпнало или парещо,но външно не напипвам нищо.Имаше момент когато ми изтръпнаха последните два пръста на двете ръце,но отмина.Сега само ми треперят ръцете и изпитвам слабост в тях,сякаш не мога да ги контролирам.Незнам доколко е свързано но и зрението ми се промени-пред дясното си око сякаш имам едно по-светло петно-не знам как да го обясня-сякаш ми е по-светло и леко размазано.
Сигурно звуча като нервна хипохондричка,но наистина се притеснявам какво се случва с мен.Ако някой се е сблъсквал с подобни оплаквания моля нека сподели какво да правя и към кого да се обърна.

# 18
  • Мнения: 2 070
Мисля, че имаш проблемите , които са ти диагностицирали,
но всичко друго ти е от хипохондризма.
Дълго ми е за обяснение, но преди две години и аз бях в такъв ад

# 19
  • Костинброд
  • Мнения: 105
Никога не съм се държала като хипохондричка-да си приписвам симптоми и болести,но явно сега изглеждам като такава,защото съм изключително издържлива и устойчива на сътресения и болежки,а сега незнам какво се случва.
Пали,ако не е много нахално от моя страна би ли описала състоянието за което споменаваш!?Може и на лични.

# 20
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Мисля, че имаш проблемите , които са ти диагностицирали,
но всичко друго ти е от хипохондризма.
Дълго ми е за обяснение, но преди две години и аз бях в такъв ад
И аз така смятам . Прилича ми на ПР. С психолог консултирала ли си се? Confused

# 21
  • Мнения: 1 897
Момичета,дайте идея към кого да се обърна и какво да направя,защото положението се влошава.Освен,че никак не ми се яде,боли ме гърба,треперя-ръцете ми треперят неудържимо.А и ме боли под лявата мишница,цялата лява гърда и ръката отвътре между рамото и лакътя.Не мога да се свържа с мамоложката,но чак в понеделник мога да отида да ме види.Какво да направя сега-незнам вече къде да ходя!? Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig 
Според мен нямаш нужда от мамолог,а от невролог,сигурно имаш възпалени нерви и ти се струва,че навсякъде те боли,което всъщност е нормално.

На мен не ми се струваш хипохондричка,а по-скоро мисля,че имаш вегетативно разтройство,което също се изразява с болки навсякъде.Наистина направи консулт с невролог.

# 22
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 003
Задължително иди и на мамолог!

# 23
  • Костинброд
  • Мнения: 105
Днес ходих на мамолог-всичко е наред с гърдите.Сега остава на гинеколог да отида за да видя и там нещата как са.И на невролог,но не знам към кой невролог да се обърна!!?Ако може да препоръчате някой ще съм ви много благодарна.

Общи условия

Активация на акаунт