Заедно със Баба Марта дойде и моята двучертичкова награда - тема 94

  • 23 726
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 225
Добро утро момичета,

Пропуснах малко края на предната тема, но се надявам да не съм пропуснала нещо много важно... днес ще се върна назад като посвърща повечето задачки в офиса Simple Smile))

Първо да честитя годишнината на Меци и да им пожелая много семейно щастие... и Благодаря за новата страхотна темичка   bouquet

На мен по план график трябваше да ми дойде вчера, но може и да ми е била по - късна овулацията (този месец не я засичах с тестове и Т).. та усещам че ще дойде де... всеки момент.

Та дойде току що... как добре ми работи шестото чувство Simple Smile) Аз съм за следващият месец Simple Smile

Лек и усмихнат ден от мен  Hug

Последна редакция: пн, 05 мар 2012, 08:37 от yanitsa86

# 16
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Меци, както винаги страхотна тема с невероятно вкусно начало. Честита годишнина, много приятно ми е да ти го пожелая, особено след като прочетох разказа ти за началото на вашата връзка, а и за самата сватба  Hug   bouquet
Хайде, момичета, някой да се похвали вече с две чертички  Hug
Хубава седмица ви пожелавам  Hug

# 17
  • Мнения: 39 310
Кънчева, га мина една година  Mr. Green newsm78
Пожелавам ви цялото щастие на света, още поне 100 години Hug.

# 18
  • Мнения: 39 310
Естела, мъжко момиче не съм . Просто вече четвърта година минвам през ада на стерилитета. Научих се да чета, да преценявам и да споделям. Сега вече не ми се вижда ад. Вижда ми се изпитание, което съм сигурна че ще премина.

Сега да ви разсмея малко ще ви разкажа за първият ми тест за бременост.
Та правим ние бебе и след три дни Сигмето решава че вече е бременна Naughty. Отива в аптеката и съответно се хвърля на най-скъпия тест/бременна съм все пак, няма да се скъпя/. Та препикавам теста и чакам мигновенно да се появят двете черти, отчетливи при това. Потропвам нервно с крак, мъж ми наднича през рамо, а теста продължава са стои само така  EFN След десетминутно взиране, почвам да рева естествено и звъня на приятелката ми. Малеее, как ми се смя, че правя тест веднага след овулация. Още го помня. Та така.

# 19
  • в пералнята
  • Мнения: 1 005
Добро утро и от мен, и запис в новата тема, дано да ни е на късмет.
Меци, честита годишнина, да сте живи и здрави и най-скоро да се сдобиете с един ревлив пухкавел. Laughing

# 20
  • Мнения: 11 478
Добро утро и от мен  Hug
Меци, честита ви първа годишнина, нека всяка следваща е по-хубава, по-щастлива, по-пълна с деца и любов   bouquet
Хайде, отчетните, две крачки пред строя и докладвайте!
Яница  Hug

# 21
  • Мнения: 477
Добро утро и от мен!
Мецич Честита Ви годишнина!Бъдете живи и здрави и до живот влюбени!!

Отчет от мен- Лелка тук с пълна сила 3 дни по-рано....Какво да кажа, освен - млади сме още, времето е пред нас !

ААаааайде лек и усмихнат ден на всички!
 Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 9 111
Добро утро и от мен в новата темичка.
Меци, честита годишнина   bouquet. Да се обичате и уважвате поне през следващите 70-80 години  Wink.
Аз нещо лекичко съм се посдухала. Цикълът ми го няма, до тук е 40 дни. Той по принцип си варира между 28-38 дни, но винаги идва. Нямам склонност да задържам фоликули и да стават кисти, поне до сега никой от лекарите не е казвал нищо подобно. Превих оня ден тест и си е отрицателен, но не съм и очаквала друго де. На моменти ми минават тъпи мисли от сорта: след като непрекъснато изниква някаква пречка да не може да почнем с бебеправенето, това дали не е някакъв знак Sad.
На всичкото отгоре се изпокъръхме с мъжа ми, защото напоследък го раздава доста нехайно из къщи и избягва всякаква домакинска работа. От сорта яде, става и заминава, зарязва всичко така. При всички опити да се разберем по темата конструктивно, си прави оглушки или изопачава нещата. И сега ми е едно сгъбено  Rolling Eyes.

# 23
  • Мнения: 27 524
Мецанке, честита ви годишнина, още дълги години любов, щастие и разбирателство и скоро бебе  Heart Eyes



Естела, имаш ли закъснение вече?  Hug

Яница, жалко. Другия месец  Hug

Поньо и Мишки  Praynig

# 24
  • Мнения: 7 118
Мецинко, честита първа годишнина! Бъдете щастливи, нека погледите ви винаги гледат в една посока, обичайте се безкрайно! Ей така да сте заплетени един в друг още поне 100 години!  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 520
Мецани, честита годишнина. Да сте много щастливи, винаги влюбени и на следващата годишнина поне 3-ма. baby_neutral
Дано новата темичка да ни е на късмет и да се напълни с много положителни тестчета.
Хубав ден от мен и
  Hug за всички.

# 26
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Сигме и аз се чудя на моменти Mr. Green
Зазу и моя цикъл пак го няма никакъв / 52ри ден днес/, но не изгарям от желание да се друсам пак с дуфастон, въпреки кистите, пък и скоро трябва да ходя при ендото и мисля, че имам гениално прозрение, защо не ми идва само дето не знам дали ще намерим разрешение за проблема .. да се надяваме, че след като аз свърших 50% от работата, тя ще свърши другите 50 Mr. Green

# 27
  • Мнения: 833
Охааа страхотна нова темичка  newsm44 дано ни донесе мнооого EFP
Меци Честита годишнина от сватбата. Не забравяй, че дори и най-трудните моменти отминават и се превръщат само в прекрасни спомени за нещо преживяно заедно с любимия човек. То ви е направило по-силни и мъдри. Подкрепяйте се, обичайте се и бъдете здрави!
Оф снощи се събудих от ужасно главоболие ,и сега ми е много отпаднало  Sad,знам че и този месец не сме успяли но едно гласче ми казва "станало е станало",момичета май се побърквам но надеждата умира последна ще чакам да 7.03.да видим Blush
Лек и успешен ден  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 490
честита годишнина меци да сте живи и здрави и да преминавате през всички проблеми с много любов
много бебеносна да ни е новата тема  Heart Eyes изпратих лели и чичовци и довечера се почваме  Heart Eyes
лек и прекрасен ден на всички и  Praynig на НЕчакащите

# 29
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Здравейте Simple Smile!
mecani мерси за новата тема, много е хубава, както винаги Simple Smile Честита годишнина Simple Smile Да се обичате много и много години Simple Smile
Успешна тема, с много положителни тестове и моменти Simple Smile
Аз днес пак съм на док., моля и за едни палци  Praynig Hug
Лек ден Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт