Отговори
# 105
  • у нас
  • Мнения: 1 896
чакам.... newsm56

# 106
  • Мнения: 2 220
Дано скоро ти кажат резултата. Много е изнервящо това чакане, знам го от опит.

Момичета, да ви питам, има ли някоя, която още пасира храната на детето си?  Embarassed

# 107
  • у нас
  • Мнения: 1 896
аз Laughing а има всички зъби без вторите кътници- рупа солети, бисквити... но ядене не ще

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 7 506
Дани, наложи се Жоро да застъпи наряд в събота, та идването до Пазарджик се отлага засега...

Момичета, какво ще се разберем за събота - ще се виждаме ли? Времето го дават чудесно - към 20 градуса, та ако искате може и в градската градина на центъра newsm78

# 109
  • Мнения: 2 220
Мъниче, аз като предложих първоначално среща като се стопли имах предвид точно на открито да се видим, но когато размислих установих, че в заведение ще е по-удачно - иначе и две думи няма да можем да разменим от търчане след мъниците.  Laughing Но все пак казвайте, аз съм навита и на двата варианта.  Hug Всеки да сподели и по кое време му е най-удобно.

Рали, успокои ме поста ти, макар че защо ли...  Joy Теди също яде много неща на парчета, но не и манджите. Все се измъчвам, че аз съм виновна...

# 110
  • у нас
  • Мнения: 1 896
пускайте ги и  днес- утре пак  Whistling

# 111
  • Мнения: 2 220
пускайте ги и  днес- утре пак  Whistling

 hahaha

# 112
  • Мнения: 184
Tomelise, докогато кажеш! Simple Smile

Тонинце, аз не пасирам, никога не съм пасирала, но от кухнята му взимам храна за 9-12 месечно, която е дооооста раздробена. Той яде парчета без проблем, но понеже няма достатъчно зъби и ги дъвчи хапките си по 5 часа, това пък много изнервя мама Joy Joy Та затова, смленичко с лъжицата и бам бам... Simple Smile

Ех, Пловдив... размечтахте ме за любимия ми град, момичета Blush Липсва ми.

# 113
  • При моето слънце
  • Мнения: 956
И на мен ми се иска да дойдем на срещата, но първо трябва да ангажирам мъжо да ни кара, и второ - нещо срамът ми е в повече  Embarassed  Mr. Green

# 114
  • Мнения: 2 220
petiofi83 , ти от къде си? А колкото до срама - бива ли такова нещо.  Laughing Аз съм от два дни и вече "горя" да се запозная съссептемврийските майчета, пък ти - срам. Недей така. Сигурна съм, че ще е много весело!

bubolechence , точно де, и на мен ми е по-лесно да го нахранвам за 5 минути, затова и толкова до късно останахме с тази порочна практика. А сега вече парчета не ще! Ако тръгне наистина скоро на ясла, там храната си е нормална, как ще свикне, не знам... Ти да не си учила в Пловдив? Защо не дойдеш да си припомниш любимия град. Пролетно време е приказен...  Heart Eyes

# 115
  • Мнения: 184
Да, там учих. Освен това половината рода на мъжо е оттам. Като се постопли повече ще дойдем. Мнооого е хубав Пловдив, като цъфнат тези ми ти липииии!  Heart Eyes

# 116
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 389
Аз пасирам ако нещо не иска да го яде  Embarassed Аз срещата много ме се идва ама не знам за тази събота да ли ще стане. Иначе съм и за двете

# 117
  • Пловдив
  • Мнения: 7 506
petiofi83, ама спокойно бе, хора не ядем Mr. Green
За срещата - да се чувства всеки поканен - колкото повече - толкова по-весело hahaha

По въпроса за храната - аз нали захранвах по ЗВБ, та никога нито съм пасирала, нито съм дробила newsm78

Рали и утре ще стискаме

# 118
  • Мнения: 11
Велизарче, на вас някой предписа ли ви по този начин калкареята или ти си прочела някъде? Разбирам, че ти я даваш и през деня (щом по два пъти на ден), а и Михайлов я изписва, само че по три пъти по две. Та се чудя дали ние като й даваме само по две преди лягане, дали има някакъв ефект изобщо newsm78... че то много разлика не виждам с нощите, в които не й даваме Rolling Eyes.

Дани, още нещо се сетих за по-безпроблемно изхождане - пробвай с пшеничен зародиш, знам, че и там го продават. А е супер полезен! Аз на Дара й слагам по малко във всичко почти. Навсякъде казват да не се слага по много, точно защото може да предизвика диария, така че е идеален пък при запек. Не съм го изпробвала, защото тя имаше запек само веднъж преди доста време, но пък си се изхожда всеки ден, или ако пропусне, на другия ден е обикновено два пъти. Така че нищо не пречи да опиташ и с него. Защото ти каза, че Диди се чувства некомфортно, докато при Ники на Велизарка явно това си му е нормалното, да ходи веднъж на няколко дни.

Мъничето спомена, че Дидко се учи да се облича - и Дара проявява интерес към обуване и събуване на панталони, и добре се справя с моя помощ. Аа, а чорапи и обувки отдавна се опитва да си слага. Чорапите обаче успява да си ги надява на ръцете, като ръкавици Laughing.

# 119
  • Мнения: 17
Здравейте мили мои Peace
аз се позагубих,но с тези зъбиииии софия-плевен,плевен-софия го взимам на магия вече ooooh!
Нямам търпение да станат тези постоянни конструкций,че ми писна да ям само картофено пюре,и пасарини супи #Cussing outИ то да слабеех ми нееее,леле ай кажете ми,луда работа
Катрин вече спи на яслата,приспособи се,взимала участие в гимнастиката даже,нали ми е танцувална,като цяло сме ок(пу-пу)
Ние си стоим с 11 зъба от 2-3 месеца и няма развитие,но пък яде всичко,не подбира Joy
Отивам след малко на масаж с шоколад,мммм нямам търпение да се поглезя,подарък ми е за рождения ден,и още не съм го използвала,ама защото преди години ходих още във Варна като живеех и така ме беше натискала една,че после 3 дена немога да седна и оттогава Naughty
Хайде лек и слънчеев!!!!

Общи условия

Активация на акаунт