Първа пролет наближава, АВГУСТовско бебе шава

  • 30 863
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 577
Valdesa, съжалявам. Дано скоро се запишеш в друга отчетна и откриете причините за загубата, защото 18 г.с. си е  късна седмица за загуба без изяснена причина.

# 61
  • Мнения: 6 743
valdesa , много съжалявам Hug Hug Hug
Бързо се възстановявай и скоро да минеш да се похвалиш с ново бременеене Hug

bi_bi и аз смятам че трябва да кажеш на мъжа си какво мислиш в прав текст, пък и във вашия случай  е редно за второто дете ти да избереш име Hug

# 62
  • Мнения: 0
Valdesa,много съжалявам миличка!Това е нещо ,което никой не може да предвиди...Пожелавам ти скоро да се похвалиш с нови две чертички и всичко да бъде наред Hug

# 63
  • Мнения: 393
Би-Би, това е хубаво. Когато стане, ще дадеш малко съвети. Ние за тази цел миналата година пред блока, садихме лукувици с децата и сега сутрин като излизат и гледат кое вече се е подало  Heart Eyes Когато пък почиствахме пролетта, за да помагат има дадохме по една кофичка и попитахме кой ще събере повече охлюви..... Joy Оборката нямаше грешка. Но те са малки, Пепи е голямо момче вече Simple Smile
Вече ви оставям и отивам да готвя, че то си стана обяд  Hug

# 64
  • Мнения: 27 524
Валдеса, много съжалявам  Sad Hug Какво се е случило толкова късно? Никой не е застрахован  Sad

Белверде, не питай  ooooh! Джесика и Каролин  Joy

Софиааа, аз изобщо не съм суеверна и сме накупили почти всичко вече. Божа работа е всичко, та с моите покупки или без, ако има да става нещо лошо, те не решават нищо  Peace

Би би, и аз правя все тази грешка, да чакам той да се сети, като не стане после се цупя и като ми размине и разговаряме той казва - трябваше да ми кажеш, нали знаеш, че мъжете имаме по-различно мислене. Та и аз мисля, че е по-добре да говориш с него, а не да чакаш. Още повече, че ако ние бяхме кръстили първото на някой от техните, изобщо нямаше да чакам или да питам второто да бъде на някой от нашите, то се подразбира  Simple Smile

То и затова при нас стана проблем с имената, нали харесахме Виктория и след два дни се пресетил, че майка му ще реши, че е на майка ми и ще стане мазало.  Crazy Но и аз вече си харесвам повече Камелия, Виктория е доста често срещано, но борбата с Джесика и Каролин предстои  Joy

Между другото аз съм била записана след раждането Виктория, но пак сръдни е имало от родата  Tired

О, Екзо, дано ти стане адаш дъщеря ми  Hug

Ей, не мога да публикувам, бре, много пишете, 5 пъти опитвам  hahaha Вече 6  Joy

# 65
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Виктория и на мен много ми харесва  Peace Имало е възможност така да се казвам Simple Smile
За сутиените дето си харесах, идеални са за моя малък бюст, а и имам 3 от предния път без банели и подплънки, сега искам нещо по-красиво Wink
Бебончето го усещам супер ясно, но само като съм в покой, обикновено легнала и си го усещам обикновено отдясно. Дори и татито имаше възможността да го усети едната вечер. Heart Eyes
На преглед и аз съм другата седмица, ще има отчет Wink
Valdesa, много съжалявам за случилото се  Cry Наистина, каква е причината да загубиш бебенцето толкова късно? Ако не ти се говори-недей! Прегръщам те силно и ти желая от сърце да бъдеш съвсем скоро най-щастливата майка!!!  Hug
 За покупките и аз не съм суеверна, даже сега през уикенда купих една сладурска рокличка за едногодишна госпожица, ама много ми хареса  Laughing Купих си и 2 блузки и една плетена рокличка за бременелки  Mr. Green В крайна сметка, покупките не решават съдбата ни, просто ако се случи нещо лошо, пази Боже, ще ни е още по- мъчно, гледайки бебешорските неща. Ще мислим положително!  Peace

# 66
  • Враца
  • Мнения: 800
Здравейте, маминки,  Hug
Да се запиша и аз в новата тема  Party
 Като ходих да ми вземат цитонамазка и АГ-то ми каза, че имам гъбички, кофти. Започнах лечението, което ми назначи и днес с изненада установих, че е започнало едно течение във вид на извара  Shocked Нормално ли е това? Преди само веднъж съм имала гъбички, но не е ставало така. Утре така или иначе съм на преглед и ще питам док, но исках да питам тези от вас, които също се сблъскват с този проблем. Дано скоро се махат.  #Cussing out Странното е , че иначе нямах нито сърбежи, нито увеличено количество течение, както първия път, когато бях с тия гадове. Ще чакам някоя от вас да пише, дано знаете нещо по въпроса.

valdesa съжалявам, мила  Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 29
 hahaha Леле Блонди, верно си се вкарала в голям филм. Каролин малко по-така приемливо ми звучи...макар, че пак е малко смешно...но Джесика - нямам думи. В никакъв случай не трябва да се съгласяваш  #Crazy  То си е име за животно според мен, нищо, че има Джесика Алба и Джесика Симпсън Joy Аз ега се сетих, че ги беше споменала и точно коментирахте, че имате на роднини подобни животинки  Crazy В краен случай, накарй мъжа си да прочете какво сме писали тук за двете предпочитани от него имена...и той ще се откаже сам човека  hahaha

# 68
  • София
  • Мнения: 35
Валдеса много съжалявам.Дано скоро пак се покаже  EFP на теста и да гушнеш едно малко прекрасно бебче  Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 486
ferriy, зависи от лекарството, може да е като извара, като тебешир, всякак е неприятно, но щом това ти е изписал, трябва да мине  Hug
Мерси за мненията за името, ще видя как ще говоря с мъжа ми, пак ми се ще той да се сети обаче  Laughing

# 70
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Биби, защо не го питаш директно-имаш ли предпочитания бебето да е кръстено на някой и на кого? Да видим какво ще каже Grinning

# 71
  • Мнения: X


Бюти
- в кой университет водиш лекции?
Аа, ласкаеш ме, чак в университет  Laughing Laughing в Немската гимназия в София преподавам български език и литература  Laughing Laughing

# 72
  • София
  • Мнения: 486
Биби, защо не го питаш директно-имаш ли предпочитания бебето да е кръстено на някой и на кого? Да видим какво ще каже Grinning
Попитах: "Искаш ли да говорим за името на детето?" Simple Smile Той каза: "Не съм мислил за име, ти измислила ли си нещо? На някой от ваште ли искаш да кажеш?" И мен ме хвана малко яд и казах "Искам да е на някой, който да може да му се радва!" Тоест той много добре си се сеща, по-скоро си мисля, че каквото аз кажа, това ще стане. Ама аз не искам точно така, ще ми се от него да излезе.  Mr. Green

# 73
  • Мнения: X
Валдеса и аз съжалявам, много ми е мъчно така като прочета  Cry Cry ...
А аз мисля, че трябва да ми се записват сънищата и някой път някой враг ще ми ги даде пред психодиспансера  Laughing значи сънувах, че мъж ми си ми е мъж и едновременно дете.. ама голям такъв на 30 години, ама ми е дете и го кърмя  Shocked Shocked Shocked и същевременно чакам бебе от него  Shocked баси.. не мога да си обясня какъв беше този сън  Joy Joy сигурно затова спах 12 часа, да видя развръзката  Joy Joy

# 74
  • София
  • Мнения: 486
Накърми ли го накрая? Joy

Общи условия

Активация на акаунт