Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 85

  • 48 977
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068
Здравейте момичета! Честита да е новата темичка! Леле като гледам колко бързо се пълни темата и ме хваща страх....Кога ще свърши филма.....Защо...Как-накрая тя обиква ли го или само се женят отново без ласки, безлюбов.
Благодаря на всички за клиповете. Незнам защо но аз съм много романтична и много плачлива на всички турски тъжни песни. Бяха ми любими моментите когато керим беше в затгвора и как се прегърнаха. Искам да знам дали ще имат дете и нещо подобно?
И аз като някои от вас не искам да почвам облака, понеже разбрах за малката сцена с Енгин. Просто тоя филм ме покруси. това с детето дето го обарват и сцената с шумния секс- #Crazy
А си мислех че всички тюркие филми са много обрани понеже имали особен манталитет и т.н.
Май накрая там го убиват Енгин.
А за другия филм-само като видях първата серия-благодаря за което и съм потресена. Немога да гледам такива избивания. Но в този филм Берен пак е хубава, макар че са я направили като селянче милата. там има много известни актьори.
Знаете ли-онази песен когато пяха в къщата, Еvlerindim......която Керим правеше за чужденката ми се е запаметила в главата. Имах чувството че е писана за тях. Поне Керим така се почувства. Може ли да ми дадете клип на песента-кой я изпълнява. Аз я имам как я пеят, но искам оригинала. Мелодията е страхотна....


Скрит текст:
Сигурно говориш за друг сериал. В облака няма сцени с обарване на дете и шумен секс. Малко неподготвен пост....Във филма Съдба  има подобна сцена. А и сериала за Каква е вината на Фатмагюл - не ти е добре познат. Може би гледаш Пепел от рози или нещо си объркала сюжетите от турски сериали. Нищо лично - но когато пишем - нека да сме максимално точни. Пожелавам ти приятно гледане и след това бих чела постовете ти.

Последна редакция: вт, 06 мар 2012, 12:13 от mariana51

# 16
  • Мнения: 824

Между другото нали гледах сцената когато Хаджер отива на гороба и вижда Мустьо(така му казвам) че е на гроба на Вурал....Тогава тя разбира. Сега в 45 епизод казва че е бременна. Аз си мисля че тя се ожени за него от страх.... newsm78

Здравей Peperuda25,
аз пък си мисля, че той се ожени за нея от страх  Joy!

# 17
  • Мнения: 4
Това е този филм на който пуснахте клип-Енгин играе ролята-едно дете го обарват в кафенето и той го защитава. Сети се-езнам как се казва Grinning
Там той умира рано. Един го намушва с нож когато защитава този малкия.
за Пепел от рози-
да - и Мустафа се ожени за нея за да я контролира-от страх, но и тя не посмя да кже не понеже знаеше че ще отиде да прави компания на Вурал:D

Последна редакция: вт, 06 мар 2012, 12:22 от Peperuda25

# 18
  • Мнения: 630
Хайде и аз да сваря да благодаря за новата ни темичка! Peace

Марианка Hug


# 19
  • софия
  • Мнения: 1 024
в очакване на четвъртък-метвъртък,   
привет и от балкона -малкона  Hug

# 20
  • Мнения: 4
Марианка-адашке-ще ме извиняваш ама аз за 10 дни съм изгледала сериите до 46 и днес съм на 50. Филма е какво е виновна Фатмагюл, а на български е Пепел от Рози! Един и същ е -няма 2 филма. Моля те не ме обиждай. Просто изказах мнение за Хаджер. Какво толкова е станало.

Да говорех за филма съдба-не за облак-и двата са интересни, но няма да ги почвам преди да свърша този. Нямаше нужда от критики.  Cry
И тази песен за Истанбул е много хубава-ще взема да напиша и аз долу в профила си някой и друг ред от нея.

Последна редакция: вт, 06 мар 2012, 12:40 от Peperuda25

# 21
  • Мнения: 11 986
Здравейте,има ли фрагман  newsm78

# 22
  • Мнения: 2 229
Честита ни темичка! HugМариянка,момичета,все така да се чувстваме уютно и да релаксираме с нашите сладури Heart Eyes


# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Slawena ,няма още ,чакаме си го...

# 24
  • Мнения: 0
Здравейте,има ли фрагман  newsm78


Slawena , още ли не те е изключил админа?  Wink
Трейлър няма и сега вече възниква въпроса - въобще епизод ще има ли в четвъртък?!  Thinking

# 25
  • София
  • Мнения: 335
Здравейте,има ли фрагман  newsm78
ТЦ... Sad
Честита ни темичка,и аз да се метна в нея  Mr. Green!

# 26
# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068


Тази снимка май не сме я виждали. Много обича ризи на карета момчето...

Скрит текст:
Така май е по-добре.  Феновете са я изрязали...

# 28
  • софия
  • Мнения: 1 024

абе има кво да научат наште, и от сценарии и от режисура и от актьорска игра....
само дано не участва  Елена Петрова, че няма да става за гледане... hahaha

# 29
  • Мнения: 4
Аз почнах да търся в пощите ми онзи мейл на Енгин, но дано го намеря скоро.
Песента за Истанбул е много хубава-ще си открадна нещо за моя профил отдолу ще напиша нещичко.
Ще ми помогне ли някой като ми даде името на песента и изпълнителя- за тази песен става въпрос:
http://vbox7.com/play:c68e988743
Снимката е страхотна. Heart Eyes
Cok gusel....off be of.

Последна редакция: вт, 06 мар 2012, 22:38 от Peperuda25

Общи условия

Активация на акаунт