Хайде на театър 2

  • 259 036
  • 1 843
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 419
"Вечеря за глупаци" коментирано ли е, че с търсачката не мога да намеря. Какви са отзивите?

# 16
  • UK
  • Мнения: 1 918
Може би защото е "Вечеря за тъпаци"  Laughing.

Искам да изкажа възхищението си от новата пиеса на Морфов, "Животът е прекрасен", чиято премиера имах щастието да гледам снощи. Камен Донев е невероятен в главната роля, страхотно беше! Аз слаба постановка на Морфов всъщност не съм гледала.

# 17
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Благодаря, Ljoli. Не че съмнявах точно защото е Морфов, но друго е да чуеш мнение на очевидец.  Laughing
Иначе Камен Донев е за определен тип роли, имам чувството че не всичко му импонира или поне аз не го възприемам. Като Дон Жуан така и не ми хареса. Но пък в Полет над кукувиче гнездо беше страхотен.

"Вечеря за тъпаци" се хареса на всички около мен, мъж ми и особено дъщеря ми се заливаха от смях и много я харесаха. И на мен ми беше интересна пиесата, но аз обичам друг тип хумор и не съм критерий. Това, което ми допадна, беше комбинацията Бърнев-Гърбов плюс Иржи Менцел, разбира се. Всъщност само аз от всички, с които съм коментирала, я намирам малко пресилено комедийна - скечовете са ми в повече. Но не смея да налагам мнението си.
Скрит текст:
Напр. не издържам на "Комиците", категорично не понасям "Пълна лудница", харесвам филма "Дзифт" за разлика от всички с които съм го обсъждала. Та не знам доколко критериите ми са общовалидни.

# 18
  • UK
  • Мнения: 1 918
Благодаря, Ljoli. Не че съмнявах точно защото е Морфов, но друго е да чуеш мнение на очевидец.  Laughing
Иначе Камен Донев е за определен тип роли, имам чувството че не всичко му импонира или поне аз не го възприемам. Като Дон Жуан така и не ми хареса. Но пък в Полет над кукувиче гнездо беше страхотен.



Мисля, че се бъркаш с Деян Донков. Той играе в "Дон Жуан" и "Полета". В "Животът е прекрасен" участва Камен Донев в главната роля Simple Smile.

# 19
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Ауу,  Embarassed Едно мисля, друго пиша машинално. Простете разсеяността ми.
Абсолютно, за Деян Донков мислех и дори, че си написала Камен Донев (съответно и аз машинално съм го споменала), през цялото време си представях че Деян Донков играе в Животът е прекрасен. От началото останах с такова впечатление, затова и писах за противоречивите си чувства към него.
За Камен Донев нямам съмнение, че е бил страхотен.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 611
"Вечеря за глупаци" коментирано ли е, че с търсачката не мога да намеря. Какви са отзивите?
Доста отдавна го играят. Гледала съм го преди години. Весело е, приятно е, за настроение става.

# 21
  • UK
  • Мнения: 1 918
Просто като съм гледала някоя вечер нещо, което ми е напълнило душата, и после на следващия ден се усмихвам повече. Сега съм много нетърпелива да гледам "Нощна пеперуда" на Гърдев с участието на Мишо Билалов, който страшно много харесвам, както и въобще Гърдев,който въпреки че леко ми омръзна с черните си постановки, ми е много интересен като творец.

# 22
  • София
  • Мнения: 586
Ljoli, задължително ще взема за другия месец билети за "Животът е прекрасен"!


Днес са пуснали ваучери за "Ричард ІІІ" на Варненския театър - ще се играе на сцената на Театър София. В миналата тема имаше много добър отзив за нея Peace

# 23
  • Мнения: 68
Не съм срещала отзиви тук за "Кики Ван Бетовен" В 199?

# 24
  • Мнения: 31 212
"Вечеря за глупаци" коментирано ли е, че с търсачката не мога да намеря. Какви са отзивите?
Страхотна постановка. Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 17
Не се съмнявам, че Камен Донев отново е показал страхотен професионализъм.

А нещо за "Коварство и любов" в Театър София?

# 26
  • Мнения: 116
На 13 в Монтана ще гостува Театър София с Ревизор имам билети и искам да попетам за повече информация относно това дали е комедияи ако е каква комедия е точно и дали си заслужава.
И ако кажете колко е продлжителността много ще съм благодарен!

Ревизор по принцип е комедия, но от типа руски дълбочинни фарсови пиеси, не знам как да го обясня. Не е празноглава комедия, на която да се смееш на скечове и реплики, а комедия за размисъл. Заслужава си на 100%. Първо е класика (Гогол), второ - играе се от страхотен актьорски състав, трето - пиесата има актуално и съвременно звучене конкретно в този спектакъл.

Запис   bouquet

И аз съм се наканила за този Ревизор, ще ходя тези дни за билетчета!


# 27
  • Мнения: 1 855
А нещо да кажете за "Сега или никога " в театъра на армията.Всички мои познати , които я гледаха са с различни мнения.

# 28
  • Мнения: 668
И аз се интересувам от тази постановка...

# 29
  • София
  • Мнения: 1 020
Записвам се в темата да следя, че принципно много обичам да ходя на театър, но засега съм само четяща коментари и събираща интересни заглавия. Дано се организираме скоро.
Сега видях, че има ваучери за моноспектакъла на Георги Мамалев, но пусто не зная дали ще има кой да ми гледа детето тогава  Confused.

Общи условия

Активация на акаунт