Хайде на театър 2

  • 259 135
  • 1 843
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 498
Някой има ли впечатления от "Много шум за нищо"?

 А тази седмица ще гледам "Рейс".Надявам се да е забавно Simple Smile

# 31
  • Мнения: 984
Аз да споделя, че гледах "За мишките и хората" снощи. Малко беше мудна пиесата и към края хората около мен си гледаха часовниците, но на мен ми хареса  Peace

# 32
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Някой има ли впечатления от "Много шум за нищо"?

 А тази седмица ще гледам "Рейс".Надявам се да е забавно Simple Smile

"Много шум за нищо" си заслужава. Добър състав, хубава игра, гледах го с удоволствие.  Peace

"Рейс" съм го гледала много отдавна, преди 3 или 4 години, когато му беше премиерата. Много харесвам Стратиев, хубавото беше че имаше осъвременяване. Петя Дикова не ми се вписа тогава ама никак, не знам още ли играе. Но си спомням с удоволствие играта на Кръстьо Лафазанов, велик е тоя човек; както и на Аня Пенчева. Пожелавам ти приятно гледане и да споделиш впечатления.

Аз да питам за моноспектакъла на Мамалев в НДК, има оферта днес за 6 лв., а една женска компания ме е натоварила да им организирам нещо и търся подходяща постановка за различни вкусове (сатиричен спектакъл ми звучи най-универсално). Помагайте с идеи, моля.  Laughing

# 33
  • София
  • Мнения: 5 498
Didranad,благодаря,ще споделя и аз впечатленията си след като я гледам Simple Smile

Много обичам комедии,преди година и нещо решихме да сменим малко жанра,гледахме "Невинните" много хубава постановка беше,но ми стана тъжно,натовари ме,накара ме да се замисля над някои неща,а не това е целта на моите ходения на театър.

# 34
  • София
  • Мнения: 5 498
Рейсът много ми хареса,смях се от сърце!Препоръчвам ви го!
 Много добре играха актьoрите!

 

# 35
  • София
  • Мнения: 24
Снощи и аз гледах Рейс. Много ми хареса постановката.  Актьорите играха прекрасно. Споделям по горе написаното мнение, че мястото на Петя Дикова не е там.

# 36
  • София
  • Мнения: 588
Тази вечер гледах McBeth на Теди Москов в Младежкия - не съм очарована Tired Шарено, шумно, динамично... И въпреки това в един момент ми беше досадно.

Както каза накрая Макбет (Малин Кръстев), цялата постановка е като "история, разказана от луд, с много шум и трясък, в която няма никакъв смисъл".

# 37
  • Мнения: 380
Миналата седмица гледах "Интимно в асансьора" в учебния театър на НАТФИЗ, постановка на класа на Стефан Данаилов. Мога само и единствено да препоръчам Peace Лека, разтоварваща и зареждаща с положителни емоции, забавна и с много добре играещи актьори.

# 38
  • София
  • Мнения: 5 498
Taзи вечер гледах "Много шум за нищо",хареса ми,имаше доста свежи моменти,разтоварваща постановка.
 2 часа и 15 минутки продължи.

# 39
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
И аз да отчета какво гледах тази вечер - Канкун в Тетър зад канала. Много, много ми допадна. Гледах с удоволствие и благодаря за препоръките тук за пиесата. Това е от постановките, които ми връщат усещането за театър.

Bubchen, благодаря за отзива за МакБет. Много се колебаех, имах възможност да отида на премиерата, но нещо не ме впечатлиха анонсите и явно съм не съм сбъркала.

# 40
  • Мнения: X
Снощи гледах " Ръкомахане в Спокан". Очарована съм от играта на Леонид Йовчев, Петър Петрунов и Иван Бърнев. Теодора Духовникова ми беше голямото разочарование. Креслива, истерична, фалшива, доста преиграваше според мен. Режисурата на Явор Гърдев е както винаги брилянтна, тесктът също беше добър...Кажете ми моля, препоръчвате ли ми " Август в Оклахома"?

# 41
  • София
  • Мнения: 3 611
Здравейте, попаднах на тази оферта: http://bg.kolektiva.net/sofia/satirichen-teatur-maksimalistut.ht … 44396_121553_3586
Някой има ли впечатления от тази постановка?

# 42
  • Мнения: 3
Здравейте, една приятелка ме кани на театър. Някой виждал ли е постановката "Тестостерон"? Чух, че била полска и доста забавна, но от информациите на театъра не мога да преценя, заслужава ли си?

# 43
  • UK
  • Мнения: 1 920
Снощи гледах " Ръкомахане в Спокан". Очарована съм от играта на Леонид Йовчев, Петър Петрунов и Иван Бърнев. Теодора Духовникова ми беше голямото разочарование. Креслива, истерична, фалшива, доста преиграваше според мен. Режисурата на Явор Гърдев е както винаги брилянтна, тесктът също беше добър...Кажете ми моля, препоръчвате ли ми " Август в Оклахома"?

Страшно ми беше харесало на мен, много смислено, а Бойка Велкова играе страхотно. Препоръчвам с две ръце!

За  "Ръкомахането" съм на същото мнение, въпреки че не ми въздейства много силно, освен играта на Леонид Йовчев.

# 44
  • Мнения: 5
И ние гледахме "Канкун". Хареса ми, та чак написах статия по този повод.
Ако искате да видите какво написах след този театър, моля натиснете http://ideizajenite.blogspot.com/2012/02/blog-post_22.html Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт