Хайде на театър 2

  • 259 134
  • 1 843
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 25
Здравейте, една приятелка ме кани на театър. Някой виждал ли е постановката "Тестостерон"? Чух, че била полска и доста забавна, но от информациите на театъра не мога да преценя, заслужава ли си?

magic_girl на мен постановката много ми хареса, писала съм за нея по-назад в темата Simple Smile За мен беше от онези постановки, при които се смееш от началото до края. Не блести с дълбок смисъл, разбира се, но пък ако ти се гледа нещо забавно е много подходяща. Предупреждавам, че хумора е "леко" вулгарен.

# 46
  • София
  • Мнения: 5 569
Записвам се и аз в новата тема:)

Гледат ми се "Желвзният светилник", "Животът е прекрасен" и "Евгений Онегин". Ако има отзиви за последните два, давайте ги Simple Smile

# 47
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Днес обходих касите за билети за април и съм  Sad.
За "Животът е прекрасен" има билети накрая горе на втори балкон, за "Евгений Онегин" няма (всъщност не съм проверила всички дати, а само устройващата ме). Все още не мога да се класирам за "Възгледите на един учител...", всичко е разпродадено и отново има няколко места на най-най-последния ред. Само че аз не виждам добре от толкова далеч и се отказах.
Успях по случайност да взема билети за "Тестостерон" за този четвъртък.
Заредих се с програми да избирам постановки за април.

# 48
  • София
  • Мнения: 5 498
Този "Тестостерон" и аз искам да го гледам.
"Възгледите на един учител..." бих го гледала отново и отново,така на театър не се бях смяла от началото до края.
 Смятам с "Почивен ден" да започна Април  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1 862
На 15.05 в НДК ще има 'Възгледите на един учител за народното творчество".
Мисля си дали не е голяма сцената и залата за такъв моноспектакъл? Дали усещането
 ще е като в театъра?

# 50
  • София
  • Мнения: 1 020
На 15.05 в НДК ще има 'Възгледите на един учител за народното творчество".
Мисля си дали не е голяма сцената и залата за такъв моноспектакъл? Дали усещането
 ще е като в театъра?
Аз го гледах точно в зала 1 на НДК. Определено усещането е като на концерт, а не като на театър. Имаше гостуващи оркестри за част от скечовете, ако мога така да нарека отделните сценки, които той играе. Имаше големи екрани и се виждаше в близък план самия той, хареса ми.

# 51
  • София
  • Мнения: 25
На 15.05 в НДК ще има 'Възгледите на един учител за народното творчество".
Мисля си дали не е голяма сцената и залата за такъв моноспектакъл? Дали усещането
 ще е като в театъра?
Аз го гледах точно в зала 1 на НДК. Определено усещането е като на концерт, а не като на театър. Имаше гостуващи оркестри за част от скечовете, ако мога така да нарека отделните сценки, които той играе. Имаше големи екрани и се виждаше в близък план самия той, хареса ми.

От къде мога да купя билети? Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 1 020
На 15.05 в НДК ще има 'Възгледите на един учител за народното творчество".
Мисля си дали не е голяма сцената и залата за такъв моноспектакъл? Дали усещането
 ще е като в театъра?
Аз го гледах точно в зала 1 на НДК. Определено усещането е като на концерт, а не като на театър. Имаше гостуващи оркестри за част от скечовете, ако мога така да нарека отделните сценки, които той играе. Имаше големи екрани и се виждаше в близък план самия той, хареса ми.

От къде мога да купя билети? Simple Smile
От билетния център на НДК

# 53
  • Мнения: 17
Гледала съм много пъти Heart Eyes "Възгледите...". Различно е усещането на малка сцена и на сцената на НДК. На голямата сцена, заобиколени от толкова много хора, с танцьори и музиканти усещането е невероятно, внушението е още по-силно и тогава разбираш колко универсални са идеите на спектакъла.

# 54
  • Мнения: 68
Извинявайте, ако вече е коментирано, но нямах време да чета много...някакви отзиви за новата постановка на Морфов " Животът е прекрасен"?

# 55
  • UK
  • Мнения: 1 919
Извинявайте, ако вече е коментирано, но нямах време да чета много...някакви отзиви за новата постановка на Морфов " Животът е прекрасен"?

Има на предните страници позитивни такива- от мен.

Ох, препоръчвам ви пак "Ритъм енд блус" 1 и 2 в "Зад канала"- толкова е приятно и уютно, и весело. Христо Мутафчиев участва и пее вече, макар и с бастун, страхотен е. Спектакли, направени с любов и чувство.

# 56
  • София
  • Мнения: 25
Взех билети за "Спанак с картофи", новата постановка в Сатиричния с Захари Бахаров, Юлян Вергов и Владо Карамазов. Ако не друго ще плакнем очи  Mr. Green Купих билети и за "Зоро" в Музикалния, в който не съм ходила от години и не знам какво хубаво има за гледане там  Rolling Eyes

на "Ритъм енд блус" му се чудя от много време Simple Smile

# 57
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Вчера гледах Тестостерон. Хареса ми, макар да е прекалено натуралистичен хумор, има добър баланс. Захари Бахаров ми е много любим актьор, както и много ми допаднаха Малин Кръстев и Геро. Актьорите змпровизираха доста и се забавляваха от това, съответно играех много сърцато и с удоволоствие. Препоръчвам.

За Ритъм енд блус доста се чудихме, не очаквах че Христо Мутафчиев е вече на сцената.
Следваща постановка, която се каня да гледам е Пет жени в еднакви рокли.

# 58
  • Мнения: X
Ритъм енд блус 2, ви го препоръчвам!

# 59
  • Мнения: 0
Здравейте,

някой да ми каже нещо за "Още веднъж отзад" в Сатиричния?

Струва ли си ?

Общи условия

Активация на акаунт