Хайде на театър 2

  • 259 251
  • 1 843
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 25
Здравейте,

някой да ми каже нещо за "Още веднъж отзад" в Сатиричния?

Струва ли си ?

Да определно, много е забавно. Смело вземай билети  Peace

# 61
  • Мнения: 3
Някой има ли представа на какви цени се продават билетите за "Възгладита на един учител за народното творчество" за зала 1 на НДК на 15.05.2012?

# 62
  • София
  • Мнения: 25
Някъде четох, че започват от 30 лв.

# 63
  • София
  • Мнения: 24
Някъде четох, че започват от 30 лв.

В събота проверих в Билетния център на НДК, най-евтините билети са 30 лева.

# 64
  • Мнения: 3
Благодаря!

# 65
  • Варна
  • Мнения: 2 097
За "Спанак с картофи" и аз се глася. Във Варна ще е на 10 и 11.4.
Чакам и "Смях в залата", ама го няма в априлската програма.

Нещо смешно ми се гледа на мен. Отзиви за "Село, село, пусто село"? С търсачката ми излезе само един. Ще се радвам да чуя и още.

# 66
  • София
  • Мнения: 873
Здравейте,
благодарение на вас днес си кухех билети за Вечеря за тъпаци, Римска баня и още веднъж отзад.
Това все за април.
Другият месец продължавам маратона:)

# 67
  • София
  • Мнения: 25
Мнения за Евгений Онегин newsm78

# 68
  • UK
  • Мнения: 1 933
Мнения за Евгений Онегин newsm78

И мен ме интересува, както и "Лов на диви патици" в Народния.

Видяхте ли "Икар"-ите? Още не съм гледала "Ричард III", ще видим кога ще стане, по-скоро имам желание да го видя заради играта на Стоян Радев.

# 69
  • София
  • Мнения: 588
Другата седмица ще гледам "Лов на диви патици" и ще споделя впечатления.

Ричард Трети гледах в събота на сцената на Сълза и смях. Една от най-добрите постановки, които съм гледала този сезон. Стоян Радев прави невероятна роля, играта на Михаил Мутафов също много ми хареса. Peace

# 70
  • Мнения: X
Мнения за Евгений Онегин newsm78

И мен ме интересува, както и "Лов на диви патици" в Народния.

Видяхте ли "Икар"-ите? Още не съм гледала "Ричард III", ще видим кога ще стане, по-скоро имам желание да го видя заради играта на Стоян Радев.


Гледах " Икар"- ите и като че ли, за първи път бях напълно удовлетворена от раздадените награди.Хората си заслужаваха. Simple Smile

# 71
  • Мнения: 0
Здравейте, щях да ходя на "Работно време" в Сълза и смях в петък от 19:00, но ми изникна друга работа и сега имам 2 свободни билета. Ако някой ги иска да каже, по 12 лв са. Много трудно ги намерих, сега проверих, че за месец напред няма свободни места за тази постановка. Ако има желаещи пишете тук или ми се обадете на 0883 34 60 90.

# 72
  • София
  • Мнения: 4 143
Здравейтеееее мили дами и момичета,

Да се включа и аз при вас Simple Smile Миналата седмица бяхме на театър в Сълза и смях - поставка: Любов,щастие и милиони страаааахотнааааааааа поставка .... много бях впечатлена колко добре беше направена и играеха ( Чочо Попйорданов, Албена Колева и Малин Кръстев ). Билетите бяха по 8 и 10 лв. Препоръчвам ви да я гледате - предполагам и на вас ще ви допадне и хареса Simple Smile)

И другото за което нахлух така при вас ....  Laughing Laughing Laughing да ми препоръчате друга хубава постановка ( няма значение от театъра ).... моя приятел много харесва Рачков, но нещо напоследък човека не твори в театъра.  bouquet  bouquet  bouquet

# 73
  • Мнения: 34
Рачков го гледах миналият месец-играе в "Благородният испанец" на сцената на военният театър.Много приятна за гледане постановка.

# 74
  • Мнения: 812
Ще се запиша и ако има Пловдичанки ,ходещи на театър да пишат по едно редче Hug
Аз съм от Пловдив.Снощи бях на театър на моноспектакъла на Камен Донев -Нароодното творчество,хареса ми,забавлявах се и ти го препоръчвам.Следващото му гостуване в Драматичния театър ще бъде през април.
Сега искам да попитам за  впечатленията ви от две постановки "МЪжка забавачка" и "Sex без захар"

Общи условия

Активация на акаунт