Хайде на театър 2

  • 259 309
  • 1 843
  •   1
Отговори
# 1 800
  • Мнения: 1 879
Да ,така е-до края на сезона голяма сцена-10лв.,  камерна 8лв., студенти/ученици -6лв. Естествено без хитовите постановки Жана, Две,На ръба....

# 1 801
  • Мнения: 390
Някой да е ходил на София Моно предни години или тази? Чудя се как е организирано вътре - може ли да се паркира някъде, амфитеатрално ли са разположени местата, ще ми дадат ли да влеза с одеалце  Laughing че вечер си става хладно и бременната ми особа не го търпи...ей такива ми ти дребни детайли

Не открих никъде информация в нета.

# 1 802
  • Мнения: 24
Дами, знаете ли кога са следващите дати за Квартет? Обожавам и Захари, и Снежина, но не мога да се ориентирам в нета кога са следващите дати ,а за жалост не смогнах сега май.

# 1 803
  • София
  • Мнения: 588
Някой да е ходил на София Моно предни години или тази? Чудя се как е организирано вътре - може ли да се паркира някъде, амфитеатрално ли са разположени местата, ще ми дадат ли да влеза с одеалце  Laughing че вечер си става хладно и бременната ми особа не го търпи...ей такива ми ти дребни детайли

Не открих никъде информация в нета.

Ходили сме предишните години. Паркираме на Шипка обикновено, в самият парк не се влизаше с коли и съответно не можеше да се паркира там. Местата за сядане бяха на метална платформа - прави редове, иначе амфитеатрално като височина. За внасяне одеяло не мисля, че ще има някакъв проблем Peace
Бих препоръчала да си вземете и фенерче за всеки случай. Последната година беше ок като осветление, но предишни години имаше случаи осветлението по алеите в парка да е с нещо като коледни лампички и ставаше едно блъскане в тъмното и светене с телефони на излизане...

Последна редакция: пн, 01 юни 2015, 15:51 от bubchen

# 1 804
  • Мнения: 390
Благодаря ти, много ми беше полезна Simple Smile ще си предвидя и време за търсене на паркомясто.

# 1 805
  • Мнения: 287
Някой да е ходил на София Моно предни години или тази? Чудя се как е организирано вътре - може ли да се паркира някъде, амфитеатрално ли са разположени местата, ще ми дадат ли да влеза с одеалце  Laughing че вечер си става хладно и бременната ми особа не го търпи...ей такива ми ти дребни детайли

Не открих никъде информация в нета.
Здравейте! Аз ходих преди 2-3 години някъде на Камен Донев. Местата са разположени амфитеатрално и мисля, че от всеки ред се вижда добре. Когато бях аз, започна да вали и да гърми към края на представлението и се наложи Камен да забърза темпото. Повечето зрители извадиха чадъри и останаха до края. Може да се паркира около парка - в уличиките около бул. Евлоги Георгиев. Предполагам, че няма да има никакъв проблем относно одеялото. Хубаво е да имате връхна дреха и чадър, но все пак вижте какво ще е времето на този ден и дали ще вали. Приятно гледане! Peace

Следващите дати за "Квартет" можете да видите тук: http://www.ticketportal.bg/podujatie_search.asp?ID=43325

# 1 806
  • Мнения: 24
Благодаря за отговора, дано този път се докопам до билети за Квартет.

# 1 807
  • Мнения: X
Като стана дума за Квартет, наистина ли е толкова слабо? Shocked Четох почти само отрицателни ревюта в нета.

# 1 808
  • Мнения: 281
Дами, знаете ли кога са следващите дати за Квартет? Обожавам и Захари, и Снежина, но не мога да се ориентирам в нета кога са следващите дати ,а за жалост не смогнах сега май.
Догодина Simple Smile иначе следващото, мисля, че е 17-ти, но нямаш шанс за билети Simple Smile

Като стана дума за Квартет, наистина ли е толкова слабо? Shocked Четох почти само отрицателни ревюта в нета.
Мисля, че да.

# 1 809
  • Мнения: 24
Би било доста разочароващо, ако е толкова слабо. Толкова шум вдигнаха. По този повод, някакви отзиви за Каквато ти ме искаш? Гледахте ли го?

# 1 810
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Някой гледал ли е "Дакота " с Вергов,Бахаров и Карамазов ,мнения ?

# 1 811
  • Мнения: 287
Би било доста разочароващо, ако е толкова слабо. Толкова шум вдигнаха. По този повод, някакви отзиви за Каквато ти ме искаш? Гледахте ли го?
Слабо и безсмислено представление. Повечето хора излизат от залата.  Confused

Снощи бях на "Процесът против богомилите". Не знам дали ми хареса или не. Началото беше много интересно, после представлението забави ход. Много добри артисти, страхотна сценография и музика. Но тази интерпретация не беше по мой вкус. Само знам, че на Стефан Цанев му е харесало. Laughing

# 1 812
  • София
  • Мнения: 4 317
Има ли вече посетили "На ръба" на Морфов?
Моля за отзиви!   bouquet

# 1 813
  • Мнения: 287
Има ли вече посетили "На ръба" на Морфов?
Моля за отзиви!   bouquet
Писа се за това няколко страници назад в темата ....

# 1 814
  • София
  • Мнения: 4 317
Има ли вече посетили "На ръба" на Морфов?
Моля за отзиви!   bouquet
Писа се за това няколко страници назад в темата ....
Благодаря! Прочетох мнението ти!
Търсачката на форума не го изкара.

Общи условия

Активация на акаунт