Използвате ли суплементи (хранителни добавки) и какви? – 7

  • 41 036
  • 209
  •   1
Отговори
# 90
  • Miami
  • Мнения: 413
Може би ти трябва повече тренинг - първо 20 мин, после 30, после 40... и така до 1,5ч  Simple Smile
За добавките може да започнеш например с Л-карнитин течен, 20 мин преди тренировка.

# 91
  • Мнения: 4
Оксито е слабо...пий си Огънчето

# 92
  • Мнения: 258
Здравейте,

Преди 4-5 години, по препоръки във форумите ползвах продукт за подобряване на метаболизма, който сега не мога да открия, защото не помня точното име, но се надявам някой да го е виждал и да ми помогне с информация:

Натурален продукт за засилване обмяната на веществата - сок от портокал или грейпфрут (сигурна съм, че беше едно от двете) в индивидуални опаковки (малки пакетчето от
 фолио, събрани в картонена кутия на цена до 50 лв. за цялата кутия), които се разтварят в чаша вода 30 мин. преди хранене.

Надявам се някой да отговори на въпроса ми, защото вече няколко дни ровя в нета и не откривам абсолютно нищо такова  newsm78.

Предварително благодаря

# 93
  • Мнения: 25


Може ли да ми дадете сайта от който си поръчвате OxyELITE Pro?. Може да ми пишете на ЛС

# 94
  • Мнения: 4
Привет, привет Simple Smile

Всеки ми дава различни препоръки относно L carnitin-a Grinning,  един казва - взимай по две таблетки сутрин, или преди транировка... друг ми казва - взимай по две сутрин, обед и вечер. Ъ? Преди около месец свърших една опаковка, стигна ми за 15 дни, като взимах по 2 сутрин, обед и вечер. Свалих яко килца, видимо, но от около месец съм спряла фитнеса, поради разни причини (местене от чужбина в БГ и такива разни)... Та сега нямам търпение да подновя транировките и плуването (отиваха ми общо около 4-5 часа на ден, ако съчетавах фитнес и плуване), та питам, какъв L carnitin да си взема, каква марка и дали можете да ми препоръчате някакви други добавки за разграждане на мазнини? Като попитам батковците във фитнеса, вечно спорят помежду си и не знам вече кого да слушам, аз съм просто едно едно неуко и нахъсано девойче, дето много държи да изгуби 4-5 кила от себе си Mr. Green Благодаря  Hug

# 95
  • София
  • Мнения: 30 253
някой ползвал ли е thermo caps asl?

# 96
  • Мнения: 258
Привет, привет Simple Smile

Всеки ми дава различни препоръки относно L carnitin-a Grinning,  един казва - взимай по две таблетки сутрин, или преди транировка... друг ми казва - взимай по две сутрин, обед и вечер. Ъ? Преди около месец свърших една опаковка, стигна ми за 15 дни, като взимах по 2 сутрин, обед и вечер. Свалих яко килца, видимо, но от около месец съм спряла фитнеса, поради разни причини (местене от чужбина в БГ и такива разни)... Та сега нямам търпение да подновя транировките и плуването (отиваха ми общо около 4-5 часа на ден, ако съчетавах фитнес и плуване), та питам, какъв L carnitin да си взема, каква марка и дали можете да ми препоръчате някакви други добавки за разграждане на мазнини? Като попитам батковците във фитнеса, вечно спорят помежду си и не знам вече кого да слушам, аз съм просто едно едно неуко и нахъсано девойче, дето много държи да изгуби 4-5 кила от себе си Mr. Green Благодаря  Hug


Един въпрос относно L КАРНИТИНА може ли?
 L КАРНИТИН има смисъл да се пие само когато се спортува, нали? Пиеш ли го в дните без спорт, ако изобщо имаш такива?

Последна редакция: пт, 09 ное 2012, 17:06 от water

# 97
  • Мнения: 4
 Grinning

Не, не го пия в дните без спорт и изобщо няма такива  Grinning Спрях да спортувам по едно време, следователно спрях и L карнитина. Сега отново поднових фитнеса, но все още не съм си взела карнитин, не знам защо се мотам... В джима ми предлагат ампули, но според думите на инструктора, сърцето ми вечер можело да прави "дум дум" от тях и малко не ми се ще  Mr. Green Та си се мотам още и въпросът си остава Wink

# 98
  • Мнения: 183
Аз започнах да взимам Lady Health Slim.
Капсули с L- карнитин, Африканско манго и Зелен чай. За месец съм свалих 4 кг. Не ходя на фитнес, но пък по цял ден съм в движение. Доволна съм като цяло, защото много се "ослушвах" за странични ефекти, но не би  Peace. В аптеката казаха, че се произвеждат в БГ.
Някой друг пие ли ги, че ми е интересно?

# 99
  • Мнения: 25
Здравейте,някой може ли да ми даде линк към по старите теми?Благодаря!

# 100
  • Мнения: 1
Здравейте на всички, включвам се и аз )
Според мен хранителните добавки трябва да бъдат от типа биологичноактивни продукти за да имат някакъв резултат. Всичките консерванти които се добавят в храните ни и така наречените витамини никак не са полезни за здравето ни. Аз лично използвам продукти на Green world и за сега съм доволна от тях и се чувствам много добре.

# 101
  • Мнения: 2 677

Здравей, а преди това взимала ли си нещо, което да изчисти натрупаните шлаките от организма, защото според мен каквото и да пием за да отслабваме, това е първото от което трябва да започнем. Ако отговора е да моля те да споделиш Simple Smile

Много е вярно! Все едно да готвим нова манджа в неизмита тенджера  Peace

# 102
  • Мнения: 1


Здравей, а преди това взимала ли си нещо, което да изчисти натрупаните шлаките от организма, защото според мен каквото и да пием за да отслабваме, това е първото от което трябва да започнем. Ако отговора е да моля те да споделиш Simple Smile

Много е вярно! Все едно да готвим нова манджа в неизмита тенджера  Peace


Да, много добре казано! Харесва ми примера ти! Каквото и да слагаме вътре си е чисто хабене на продуктите без никакъв резултат или по-скоро с плачевен резултат

# 103
  • Miami
  • Мнения: 413
Разяснете нещо за тези шлаки  Rolling Eyes Какво представляват,къде се трупат, с какво се чистят? За пръв път чувам, че трябва да се чистят шлаки, преди да си купя фет бърнър  Thinking

# 104
  • Мнения: 183
Ами нищо не съм взимала преди това за изчистване.
Тези капсули ги взимах преди няколко месеца де, сега нищо не взимам, защото съм бременна Heart Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт