Използвате ли суплементи (хранителни добавки) и какви? – 7

  • 40 934
  • 209
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Нека да продължим темата;) Peace

Последна редакция: чт, 03 юли 2014, 09:47 от Редактор*

# 1
  • Miami
  • Мнения: 413
И аз тук да следя  Simple Smile В момента пия окси-то, много съм доволна от него, страхотна енергия.

# 2
  • Мнения: 2
Доколкото разбрах една от съставките на OxyElite Pro са я категоризирали като наркотик, във Великобритания има жестоки проверки за така наречените "дизайнерски наркотици". В това число спада и OxyElite Pro. Не знам за вас, ама аз мисля, че този "фет бърнър" не е особено безвреден за здравето.

# 3
  • Мнения: 13
Някой няма ли най-накрая да сподели някакво инфо за АX SLIM FX????
До седмица -две и аз ще мога да оставя коментари, както казах утре чакам да ми го доставят;)
Но все пак ми се искаше да чуя мнението на човек използвал добавката, за да се ориентирам тепърва.благодаря ви Hug

# 4
  • Мнения: 3
herbalife  са много добри заместители на храненето струват към 150 лева за 1 месец 3 пъти на ден хранене, изключително балансиран заместител!

# 5
  • Мнения: 2
herbalife  са много добри заместители на храненето струват към 150 лева за 1 месец 3 пъти на ден хранене, изключително балансиран заместител!

Изключително "умно" е да заместиш 3 хранения на ден с добавки....

# 6
  • Мнения: 13
herbalife  са много добри заместители на храненето струват към 150 лева за 1 месец 3 пъти на ден хранене, изключително балансиран заместител!
Честно да ви кажа, не мисля че е логично да давам 150лв. за заместител на храненето под формата на добавка, вместо за същите парички да си купя здравословна и полезна храна за същото толкова време и средства. Hug

# 7
  • Мнения: 13
И аз тук да следя  Simple Smile В момента пия окси-то, много съм доволна от него, страхотна енергия.
От колко време го пиете и какви са реалните ви резултати- положителни  и отрицателни страни от бърнъра?Ще се радвам да споделите с нас? PeaceСхема на прием, съпровождащ хранителен режим и физическо натоварваване съответно?благодаря ви Peace

# 8
  • Miami
  • Мнения: 413
И аз тук да следя  Simple Smile В момента пия окси-то, много съм доволна от него, страхотна енергия.
От колко време го пиете и какви са реалните ви резултати- положителни  и отрицателни страни от бърнъра?Ще се радвам да споделите с нас? PeaceСхема на прием, съпровождащ хранителен режим и физическо натоварваване съответно?благодаря ви Peace
Вземам го за втори път вече. Първия път успях да отслабна с около 4-5 кг, но без абсолютно никакъв спорт, само  ограничаване на храната, но от оксито не ми се и ядеше особено. Сега го пия от седмица, започнах да спазвам по строг режим на хранене (нисковъглехидратен) и когато ми остане време тренирам. За сега съм смъкнала около 2 кг. Иначе бърнара дава страхотна енергия и значително намалява апетита.  Единствения дискомфорт при мен е, когато изпия хапчето и около час след това чувствам леко напрежение, което постепенно отшумява.  Ако имах повече време за спорт, мисля че резултатите щяха да бъдат значително по-добри.

# 9
  • Мнения: 3
Вижте сега (отнася се за тези, които ме цитират) не съм споменал, че изрично трябва да се спре храненето и само да караме на мляко протеин и заместител ... просто споделям за един продукт от който бях очарован. Какво лошо виждате в това? Разбирачи.

# 10
  • Мнения: 13
И аз тук да следя  Simple Smile В момента пия окси-то, много съм доволна от него, страхотна енергия.
От колко време го пиете и какви са реалните ви резултати- положителни  и отрицателни страни от бърнъра?Ще се радвам да споделите с нас? PeaceСхема на прием, съпровождащ хранителен режим и физическо натоварваване съответно?благодаря ви Peace
Вземам го за втори път вече. Първия път успях да отслабна с около 4-5 кг, но без абсолютно никакъв спорт, само  ограничаване на храната, но от оксито не ми се и ядеше особено. Сега го пия от седмица, започнах да спазвам по строг режим на хранене (нисковъглехидратен) и когато ми остане време тренирам. За сега съм смъкнала около 2 кг. Иначе бърнара дава страхотна енергия и значително намалява апетита.  Единствения дискомфорт при мен е, когато изпия хапчето и около час след това чувствам леко напрежение, което постепенно отшумява.  Ако имах повече време за спорт, мисля че резултатите щяха да бъдат значително по-добри.


Дам, ако имаш повече време да изразходиш енергията, която ти дава бърнъра, не само че няма да чувстваш напрежение, но и ще раздвижиш нещата с отслабването:)Не, че аз съм много активна!!При мен зорът е да започна, после ми е лесно.Диети не обичам и не мога да спазвам, просто намалям калориите и внимавам кога ям, докато имам воля;)Сладкото ми е голяма слабост и виновник за килограмите, както и мързела.Докато "запаля" да се "разпаля "и ставам 100кила.Всяка зима  е така, за съжаление ooooh!Имам за сваляне 10 килограма и до лятото смятам да пробвам да стана 60 килограма, или най-много 63кг.Това са числата, в който дишам спокойно, макар да съм далеч от идеалната фигура Whistling
Трябва и да се постегна, но само с едно колело и малко упражнения няма да стане, но пък каквито и резултати да постигна със сигурност ще пролея доста пот и воля на духа! smile3535

# 11
  • Мнения: 13
Вижте сега (отнася се за тези, които ме цитират) не съм споменал, че изрично трябва да се спре храненето и само да караме на мляко протеин и заместител ... просто споделям за един продукт от който бях очарован. Какво лошо виждате в това? Разбирачи.
Ами по-добре ни обяснете, как се случват нещата в конкретния случай с Хербалайф? gydi

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 458
Кажете нещо за Fyre имам цяла опаковка и и се чудя да ги пия ли да не ги ли пия.Притесняват ме странични ефекти и ако се комбинира с карнетин.Изобщо дайте някакво инфо особено тези които са го ползвали.
Мерси предварително

# 13
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
В момента пия Окси елит про.
Както е казано и по- горе, имам лек дискомфорт след сутрешният прием. Но, пък много енергия!
Fyre- пила съм преди година- две. Малко по- трудно ми се напасна към организма. Също дава много енергия, остава само да я използваш.
Без да съм спец ще кажа, че като си на такъв бърнър не  е необходило да пиеш и карнитин.  Аз смятам след като ми свърши опаковката  с Окси да пия и 1 месец карнитин.

# 14
  • Мнения: 6 365
Ай, мислех, че темата е за добавки, а не за заместители на храната!

И с фет бърнър, и с Хербалайф ще постигнете едно и също нещо: психическа мотивация, за да издържите, докато тялото ви започне да гори мастните запаси. Тогава ще усетите точно онази еуфория и енергия, защото наситената човешка мазнина е много ефективен източник.

Това ще трае известно време, докато тялото само не спре горенето, защото усеща, че го държите в условия, в които ще умре от глад. Ако еуфорията ви кара да се храните и нискокалорично, накрая ще загубите и мускул и какво ли още не.

Така че внимателно.

Взимам единствено рибено масло, витамин Д3 и магнезий. Останалото- или брано, или расло на кокал.

# 15
  • Мнения: 3
Вижте сега (отнася се за тези, които ме цитират) не съм споменал, че изрично трябва да се спре храненето и само да караме на мляко протеин и заместител ... просто споделям за един продукт от който бях очарован. Какво лошо виждате в това? Разбирачи.
Ами по-добре ни обяснете, как се случват нещата в конкретния случай с Хербалайф? gydi
Ето тук на главната страница има информация

Последна редакция: сб, 10 мар 2012, 12:08 от niki941

# 16
  • Мнения: 13
Кажете нещо за Fyre имам цяла опаковка и и се чудя да ги пия ли да не ги ли пия.Притесняват ме странични ефекти и ако се комбинира с карнетин.Изобщо дайте някакво инфо особено тези които са го ползвали.
Мерси предварително
Съгласна съм, че огънчето е достатъчно само по себе си, като прилив на енергия.Препоръчват съчетаването му със Спайса от същата серия на Синтракс, но разбира се не е задължително.Ако ви е слабо и тренирате активно, за което ви е нужна повече енергия може би трябва да увеличите дневната доза на приема.Но доколкото разбирам не става въпрос за това;)Пийте си го по указаното предписание на опаковката.Аз съм го пила на два пъти, тоест два месеца, но не последователни, а през един и ми действаше супер от към прилив на енергия и настроение.Но за намаляване на апетита или по-скоро контролирането му..ефекта беше нулев.За това днес започнах AX SLIM FX, но е твърде рано да давам каквито и да е коментари.Каквото и да пия първо предпочитам да започна с наполовин доза за първите няколко дни и сл.това по указанието;0успех от мен Peace

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 458
Благодаря за отговорите.Сега ще изпия една таблетка да видя как ще ми подейства.На хранителен режим съм и количествата храна не са ми проблем,а за тренировки 4 пъти кардио домашно,че с дребуса не ми е възможно да ходя в зала.Надявам се да има резултати и да няма странични ефекти Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 1 462
Здравейте, от понеделник съм решила да вляза в залата, че имам за сваляне излишни мазнинки. Поразравих се за различни добавк, които да подпомогнат този процес и впечатление ми направи AX SLIM FX. 

Питането ми е, това е добър избор за новак като мен? Ако не моля ви дайте предложения.

Хубав ден.

# 19
  • Мнения: 3
Имам останали 2 оксита от последният прием и някой, ако иска да свирка  Wink

# 20
  • Мнения: 13
Здравейте, от понеделник съм решила да вляза в залата, че имам за сваляне излишни мазнинки. Поразравих се за различни добавк, които да подпомогнат този процес и впечатление ми направи AX SLIM FX.  

Питането ми е, това е добър избор за новак като мен? Ако не моля ви дайте предложения.

Хубав ден.
Аз го пия в момента..4-ти ден ми е, и  не искам да прибързвам с коментарите, за това само ще кажа, че за сега ми действа повече от добре.Наполовина намален апетит, което ми позволява да се въздържам от сладко  и прием на храна късно вечер.Повишен тонус и енергия.
Спрях кафето, защото както очаквах докато ми свикне организма с добавката имам лек проблем със съня, въпреки че пия капсулата веднъж дневно.. към 10 часа сутрин?!.Със сигурност след седмица всичко ще се нормализира.Проблема със съня е това, че вечер стоя до по-късно за разлика от преди;) В същото време се събуждам сравнително рано, имайки предвид, че съм легнала късно.Самият  сън е пълноценен, не се будя, не съм изнервена и депресирана, точно обратното.Будя се с усмивка, колкото и откачено да ви звучи, което лично мен много ме радва;)Преди като съм пила огунчето на синтракс, в началото  имах подобни ефекти.Не съм тренирала нищо до момента, и това време ще дойде.Но определено имам прилив на енергия и страхотно настроение, което ме кара да си върша работата с удоволствие.Разбира се не съм се теглила, много е рано..да не говорим,  че грам не съм каралала велото и не съм се потила изобщо.За сега всичко е ок и продължавам смело.Опитвам се да регулирам яденето и да свикна леко-полеко да не ям вечерта, нищо друго освен кисело мляко,извара, яйце, портокал  примерно.Не всичко заедно разбира се?!Мисля, че ще имам хубави резултати, защото се чувствам добре, нямам странни или гадни странични ефекти.След седмица пак ще ви пиша как протичат нещата
Някой може ли да ме посъветва дали е противопоказно да се пие добавката по време на МЦ, тоест нужно ли е да се направи почивка от няколко дни или не?Когато пиех огънчето почивах няколко дни по време на МЦ.Тук не знам как да процедирам, все пак е различна марка и продукт съответно.Ако някой има мнение по въпроса, моля да ме осветли?
Другият ми въпрос към по осведомените и компетентни лица е вечерта, ако изобщо ям нещо, кое е по-добре като храна, имайки предвид че ефекта, който търся е отслябване.
Много ви благодаря !! smile3503

# 21
  • София
  • Мнения: 1 462
Аз го пия в момента..4-ти ден ми е, и  не искам да прибързвам с коментарите, за това само ще кажа, че за сега ми действа повече от добре.Наполовина намален апетит, което ми позволява да се въздържам от сладко  и прием на храна късно вечер.Повишен тонус и енергия.
Спрях кафето, защото както очаквах докато ми свикне организма с добавката имам лек проблем със съня, въпреки че пия капсулата веднъж дневно.. към 10 часа сутрин?!.Със сигурност след седмица всичко ще се нормализира.Проблема със съня е това, че вечер стоя до по-късно за разлика от преди;) В същото време се събуждам сравнително рано, имайки предвид, че съм легнала късно.Самият  сън е пълноценен, не се будя, не съм изнервена и депресирана, точно обратното.Будя се с усмивка, колкото и откачено да ви звучи, което лично мен много ме радва;)Преди като съм пила огунчето на синтракс, в началото  имах подобни ефекти.Не съм тренирала нищо до момента, и това време ще дойде.Но определено имам прилив на енергия и страхотно настроение, което ме кара да си върша работата с удоволствие.Разбира се не съм се теглила, много е рано..да не говорим,  че грам не съм каралала велото и не съм се потила изобщо.За сега всичко е ок и продължавам смело.Опитвам се да регулирам яденето и да свикна леко-полеко да не ям вечерта, нищо друго освен кисело мляко,извара, яйце, портокал  примерно.Не всичко заедно разбира се?!Мисля, че ще имам хубави резултати, защото се чувствам добре, нямам странни или гадни странични ефекти.След седмица пак ще ви пиша как протичат нещата
Някой може ли да ме посъветва дали е противопоказно да се пие добавката по време на МЦ, тоест нужно ли е да се направи почивка от няколко дни или не?Когато пиех огънчето почивах няколко дни по време на МЦ.Тук не знам как да процедирам, все пак е различна марка и продукт съответно.Ако някой има мнение по въпроса, моля да ме осветли?
Другият ми въпрос към по осведомените и компетентни лица е вечерта, ако изобщо ям нещо, кое е по-добре като храна, имайки предвид че ефекта, който търся е отслябване.
Много ви благодаря !! smile3503

Благодаря за инфото. Ще чакам още отзиви от теб. Пък другия месец ще опитам да отдзеля пори за едно такова чудо.   bouquet

# 22
  • Мнения: 13
Имам останали 2 оксита от последният прием и някой, ако иска да свирка  Wink
Две опаковки, тоест две шишенца?Колко време ги пиеш и какъв е крайния резултат? #Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 1 462
Здравейте,

Някакви отзиви от AX SLIM FX?

Къде е Поци? Нека да се включи с коментар по темата, той е спец.

Хубав ден.   bouquet

# 24
  • Мнения: 2
Божеееее, един и същ въпрос се задава през 2 отговора. Мили мами, не четете ли какво пише във форума?

# 25
  • Мнения: 3
doppelherz а-я са хубави витаминчета! Simple Smile

# 26
  • Мнения: 13
Здравейте,

Някакви отзиви от AX SLIM FX?

Къде е Поци? Нека да се включи с коментар по темата, той е спец.

Хубав ден.   bouquet

ЗДРАВЕЙТЕ

Напоследък не съм писала във форума, времето се поразхубави и прекарвам значително по-малко време у дома.Препоръчвам на всички да последвате моя пример, повече разходки, каране на велосипед, бягане или тренировка във фитнеса, ако не в залата, то и у дома може да си направите подходящи условия.Разбира се всичко това е свързано с малко парички и много, ама много желание от ваша страна;)
Май, че минаха близо две седмици от как съм започнала AX SLIM FX и с ръка на сърцето мога да кажа, че се чувствам прекрасно.Първата седмица започнах с едно хапче дневно, а втората по две на ден- едното сутрин на гладно преди да се кача на велото, а второто към 15.00ч.Нямам никакви проблеми със съня, но пия само едно кафе сутрин.Дори си заспивам сравнително рано, тоест нормално;)Имам настроение и енергия, без нервни състояние и безпокойство.Всяка сутрин  си правя тренировка у дома-  25мин.на велото, после още толква различни упражнения за дупето и краката, ръцете с подръчни средства;))Накрая завършвам с още 15 мин. на велото.Ставам мокра и в същото време освежена, вземам баня и т.н. по задачите за деня.Вярвайте ми не е толква непосилно и трудно.Просто не може само с добавки, добавките действат по направление, само и единствено, ако ги съчетаваме с физическа активност.
Постоянно чета по разни форуми, как масово се пият хапчета и по цял ден мацките стоят гладни и лежат ден по ден отброявайки календарните дни с надежда кантара да помръдне.Дори и да отслабнете..какво  ще стане като ги спрете- ами едно голямо нищо!!
Колкото до моята добавка, която в момента ми помага.. съм повече от доволна.Наистина доста ми е намален апетита, което ми помага да си спазван определен режим на хранене-  мин.4-ри пъти на ден през 3 часа, пия поне 2 литра чиста вода.Добавката ми помага да овладея слабостта си към сладкото, което ми беше голям проблем.Иначе хляб и газирано, както и алкохол не консумирам принципно, дори и преди:)Аз са себе си съм доволна, за две седмици съм свалила 3 килограма, което за мен е силен и стимулиращ старт.Тренировката, макар и не толкова натоварена се надявам да позасили допълнително метаболизма и да попречи на отпускането на тялото, както и да изгарям повече тлъстинки вместо мускулчета;)

Имам само един въпрос, на който така или иначе не получих отговор:трябва ли да се спре приема на добавката по време на МЦ или не?Надявам се този път някой, който има отношение по въпроса да ме осветли?!Благодаря ви много!!

# 27
  • Miami
  • Мнения: 413
Аз съм приемала Оксито и по време на МЦ. За тази добавка никъде не е написано, че трябва да се прекъсва по време на МЦ. Предполагам, че и за  AX SLIM FX важи същото. Не виждам причина да се спира приема в тези няколко дни  Peace

# 28
  • Мнения: 3
Имам останали 2 оксита от последният прием и някой, ако иска да свирка  Wink
Две опаковки, тоест две шишенца?Колко време ги пиеш и какъв е крайния резултат? #Crazy
Да, две шишенца! Пих го 2 месеца точно 2 опаковки, като резултата за мен беше много добър понеже свалих предимно от задник, крака и корем и почти запазих размерите на ръцете и гръдната обиколка. Сега пресата е много добре очертана. По време на приема имах много енергия и не чувствах глад. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 13
Аз съм приемала Оксито и по време на МЦ. За тази добавка никъде не е написано, че трябва да се прекъсва по време на МЦ. Предполагам, че и за  AX SLIM FX важи същото. Не виждам причина да се спира приема в тези няколко дни  Peace

Благодаря ви!Всеки момент очаквам гостите си, но не знаех как да реагирам, защото се притеснявах да не би от добавката да се откажат да дойдат..знам ли? newsm78
Но щом казвате, че сте нямали приблеми, а дори и никъде на указанието не е отбелязано да има връзка с МЦ?Ще продължа, макар покрай женските " емоции" днес се чувствам като пребита и една глава ме налегна!!Това само жените могат да го разберат?! #Crazy

# 30
  • на Земята
  • Мнения: 174
Аз си закупих Спирулина и коензим Q10.
Само се чудя,дали има фалшификати и как да разберем дали описаното отговаря на съдържанието,т.е.дали наистина е спирулина в пакетчето.Четох в една тем а,че има фалшив Акай бери и се зачудих дали и моите не са фалшиви.На сайта на фирмата имаха сертификат с анализ,но знае ли човек. Thinking

# 31
  • Мнения: 2
Аз си закупих Спирулина и коензим Q10.
Само се чудя,дали има фалшификати и как да разберем дали описаното отговаря на съдържанието,т.е.дали наистина е спирулина в пакетчето.Четох в една тем а,че има фалшив Акай бери и се зачудих дали и моите не са фалшиви.На сайта на фирмата имаха сертификат с анализ,но знае ли човек. Thinking

Има няколко фактора, които определят на 99% дали съдържанието отговаря на етикета: да са на популярна фирма, не някоя тотално непозната, да се предлагат на повече места и цените да са сходни при всички дилъри. Ако тези неща са налице, няма за какво да се притесняваш.

# 32
  • на Земята
  • Мнения: 174
На лице са.Благодаря! Peace

# 33
  • Мнения: 4
Спортни хранителни добавки -  преди и след тренировка креатин, глутамин, таурин, ВСАА, вечер преди лягане амино стронг. Ако искате да направите добро тяло са много добри. Въздействат върху естественото производство на хормони в тялото.
Ако взимате амино стронг не бива да консумирате въглехидрати преди това. За да стимулира отделянето на соматотропен хормон, не бива да имате високи нива на глюкоза. Този хормон от своя страна подмладява кожата и спомага клетъчното хранене като улеснява транспорта на аминокиселини вътре в клетката.

# 34
  • Мнения: 5
Имам останали 2 оксита от последният прием и някой, ако иска да свирка  Wink


Каква е цената?Simple Smile

# 35
  • Мнения: 3
Някой иска ли да се включи в поръчката на този продукт http://www.silabg.com/bg/6438-MUSCLETECH-Hydroxycut-Hardcore-X-120-Caps-.html но от чужбина ще дойде на 50лв/бр. при минимум 3бр. Аз ще взема 1бр.

Последна редакция: сб, 31 мар 2012, 11:24 от simpat

# 36
  • Мнения: 13
Някой иска ли да се включи в поръчката на този продукт http://www.silabg.com/bg/6438-MUSCLETECH-Hydroxycut-Hardcore-X-120-Caps-.html но от чужбина ще дойде на 50лв/бр. при минимум 3бр. Аз ще взема 1бр.
[/quot
а вие пили ли сте го преди и малко повече инфо?

# 37
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Някой иска ли да се включи в поръчката на този продукт http://www.silabg.com/bg/6438-MUSCLETECH-Hydroxycut-Hardcore-X-120-Caps-.html но от чужбина ще дойде на 50лв/бр. при минимум 3бр. Аз ще взема 1бр.

И аз съм навита да пробвам, ставаме 2  Simple Smile Пиша на лични  Flutter

# 38
  • Мнения: 3
До тук сме два броя.
Още един ??

# 39
  • Мнения: 3
Някой иска ли да се включи в поръчката на този продукт http://www.silabg.com/bg/6438-MUSCLETECH-Hydroxycut-Hardcore-X-120-Caps-.html но от чужбина ще дойде на 50лв/бр. при минимум 3бр. Аз ще взема 1бр.
[/quot
а вие пили ли сте го преди и малко повече инфо?
топи мазнините и изхвърля излишната вода от тялото

# 40
  • Мнения: 673
Имам само един въпрос, на който така или иначе не получих отговор:трябва ли да се спре приема на добавката по време на МЦ или не?Надявам се този път някой, който има отношение по въпроса да ме осветли?!Благодаря ви много!!
Малко късно отговарям, но няма никакъв проблем с добавките и МЦ. Не пречи и на спорта, стига да не се изпитват болка и/или дискомфорт, но дори тогава може да се спортува с по-умерени темпове. Лично аз съм ходила на тежки състезания в такова положение и е нямало проблеми.

# 41
  • Мнения: 13
Имам само един въпрос, на който така или иначе не получих отговор:трябва ли да се спре приема на добавката по време на МЦ или не?Надявам се този път някой, който има отношение по въпроса да ме осветли?!Благодаря ви много!!
Малко късно отговарям, но няма никакъв проблем с добавките и МЦ. Не пречи и на спорта, стига да не се изпитват болка и/или дискомфорт, но дори тогава може да се спортува с по-умерени темпове. Лично аз съм ходила на тежки състезания в такова положение и е нямало проблеми.
благодаря ти!!! Peace

# 42
  • Мнения: 13
Имам само един въпрос, на който така или иначе не получих отговор:трябва ли да се спре приема на добавката по време на МЦ или не?Надявам се този път някой, който има отношение по въпроса да ме осветли?!Благодаря ви много!!
Малко късно отговарям, но няма никакъв проблем с добавките и МЦ. Не пречи и на спорта, стига да не се изпитват болка и/или дискомфорт, но дори тогава може да се спортува с по-умерени темпове. Лично аз съм ходила на тежки състезания в такова положение и е нямало проблеми.
Явно си на ти с добавките?Препоръчай нещо добро за разбутване или събуждане на метаболизма, че кантара се закова и не иска да мръдне, въпреки всички усилия, които полагам..Принципно имам големи проблеми с него....докато започне да действа....но тая зима май е заспал дълбок сън и не иска и да ме чуе!!Имам  още 5 килца за влизане в нормални граници;)Желание не липсва, но явно трябва да добавя към Ax SLIM FX още нещо си?
Предварително благодаря ! Hug
 

# 43
  • Miami
  • Мнения: 413
Освен с добавки, метаболизма може да се "разбута" и с промяна в храненето и треировките  Peace
Примерно с въртене на въглехидратите и т.н.

# 44
  • Мнения: 13
Освен с добавки, метаболизма може да се "разбута" и с промяна в храненето и треировките  Peace
Примерно с въртене на въглехидратите и т.н.
Конкретен пример, ако е възможно?Промяна в храненето съм направила,а също  в домашни условия спортувам предимно кардио и разни упражнения, но явно нещо наистина трябва да се промени?благодаря Peace

# 45
  • Miami
  • Мнения: 413
Освен с добавки, метаболизма може да се "разбута" и с промяна в храненето и треировките  Peace
Примерно с въртене на въглехидратите и т.н.
Конкретен пример, ако е възможно?Промяна в храненето съм направила,а също  в домашни условия спортувам предимно кардио и разни упражнения, но явно нещо наистина трябва да се промени?благодаря Peace
http://www.bb-team.org/articles/1580_oformyane-chrez-vaglehidratna-rotatsiya
http://www.bb-team.org/articles/1569_vartene-na-barzi-i-bavni-va … drati-parva-chast
http://www.mma-bulgaria.com/statii/hranene-i-vazstanovyavane/var … na-vaglehidratite
http://www.muskulibg.com/razdeli/-mainmenu-101/790-kakvo-tryabva … na-vaglehidratite

http://spidersport.com/forum/viewtopic.php?t=745
http://www.bb-team.org/articles/1204_kak-da-izbegnem-zastoya
http://spidersport.com/weight-control.php

# 46
  • Мнения: 13
Освен с добавки, метаболизма може да се "разбута" и с промяна в храненето и треировките  Peace
Примерно с въртене на въглехидратите и т.н.
Конкретен пример, ако е възможно?Промяна в храненето съм направила,а също  в домашни условия спортувам предимно кардио и разни упражнения, но явно нещо наистина трябва да се промени?благодаря Peace
http://www.bb-team.org/articles/1580_oformyane-chrez-vaglehidratna-rotatsiya
http://www.bb-team.org/articles/1569_vartene-na-barzi-i-bavni-va … drati-parva-chast
http://www.mma-bulgaria.com/statii/hranene-i-vazstanovyavane/var … na-vaglehidratite
http://www.muskulibg.com/razdeli/-mainmenu-101/790-kakvo-tryabva … na-vaglehidratite

http://spidersport.com/forum/viewtopic.php?t=745
http://www.bb-team.org/articles/1204_kak-da-izbegnem-zastoya
http://spidersport.com/weight-control.php

Много благодаря за инфото.Ще се опитам да приложа някой неща, за които научавам "в действие"WinkДали да не си поръчам рибено масло? newsm78
Незная дали ще помогне в отслабването, но поне няма да навреди, предполагам?! Party

# 47
  • София
  • Мнения: 336
Здравейте  bouquet.
Не знам дали съм оцелила темата, но ще питам Flutter.
Тренирам 3 пъти на фитнес и 2 пъти на народни танци и искам да питам за мнението ви за Л картнитин и някакъв продукт за подсилване на ставите Rolling Eyes.
За Л карнитин четох статии, но не и лични мнения, ако може споделете - най - вече за странични ефекти и какво става след спирането му newsm78.
За ставите - ако може да препоръчате конкретен продукт, как да пазя коленете Rolling Eyes.
Благодаря ви предварително  bouquet.

# 48
  • София
  • Мнения: 98
Някой пробвал ли е OLIMP CLA /CLA, екстракт от зелен чай и Л-карнитин/. Искам нещо да ми помогне в изгарянето на мазнините и ускоряване на метаболизма. По принцим нямам време да спортувам а за КЛА-то пише че може да се приема и при ниска активност

# 49
# 50
  • Miami
  • Мнения: 413
За Л карнитин четох статии, но не и лични мнения, ако може споделете - най - вече за странични ефекти и какво става след спирането му newsm78.
За ставите - ако може да препоръчате конкретен продукт, как да пазя коленете Rolling Eyes.
За ставите и хрущялите препоръчват глюкозамин, например http://www.iherb.com/Solgar-Glucosamine-Chondroitin-MSM-With-Est … ablets/22425?at=0

За Л-карнитина не съм чела да има странични ефекти, нито нещо да става след спирането му  Thinking Това е аминокиселина, която тялото само произвежда, но в малки количества. За това се налага набавянето му от др.  източници  Peace

# 51
  • в колонките
  • Мнения: 510
         
         Нямам поглед за дадените хапчета,скарана съм с всякакви от този род,но се запитвам защо FDA разрешава аспартама и др.видове подсладители,за които също се знае,че са каркиногенни /раково образуващи/  newsm78. Диабетик съм и изборът ми не е особено голям от към "сладки" неща. Американците даже отричат и стевията. И последно - защо трябва да вярвам на FDA и американците слепешката,те самите си се самоубиват с безразборното си хранене и разрешените ГМО храни. Мнението си е мое,пак повтарям,че съм диабетик и НЕ употребявам никакви добавки,но ме хвана яд,че американците и тяхното FDA искат да управляват света /не,че не го правят,де.  Mr. Green
               На всички сънародници - Честита Цветница,весело изкарване на празника.  bouquet
                                              

# 52
  • Мнения: 51
Здравейте от доста време чета за какви ли не хапчета за отслабване,диети и подобни.Не сам пила хапчета,но с диети съм се опитвала,гладувала съм,яла съм какви ли не гадости,и ефекта е почти нулев  Cry ,но както и да е исках да ви попитам можете ли да ми кажете нещо относно този продукт http://www.sportfood-bg.com/shop/za-izgaryane-na-maznini/total-fat-burner-2.html  ,и дали упражнения в къщи (коремни преси,скачане на въже и др.) са достатъчни,като не ям слдки работи,не пия газирано,не ям хляб,чипсове,солети ,само от време на време ям по някой сандвич за закуска ,че на училище няма какво друго  да се яде  Laughing Laughing Laughing

# 53
  • Мнения: 13
Здравейте от доста време чета за какви ли не хапчета за отслабване,диети и подобни.Не сам пила хапчета,но с диети съм се опитвала,гладувала съм,яла съм какви ли не гадости,и ефекта е почти нулев  Cry ,но както и да е исках да ви попитам можете ли да ми кажете нещо относно този продукт http://www.sportfood-bg.com/shop/za-izgaryane-na-maznini/total-fat-burner-2.html  ,и дали упражнения в къщи (коремни преси,скачане на въже и др.) са достатъчни,като не ям слдки работи,не пия газирано,не ям хляб,чипсове,солети ,само от време на време ям по някой сандвич за закуска ,че на училище няма какво друго  да се яде  Laughing Laughing Laughing
Този продукт не ми говори нищо(както и сайта), не че имам претенции да съм запозната изцяло?!Но по-добре, ако ви се влагат пари в добавка ги насочете към някое изпитано и утвърдено име, което е по-скъпо и по ефективно.Ако до сега не сте ползвали никакви бърнъри може да пробвате със зелен чай(екстракт) и Л карнетин например?В "сила.бг" има добър арсенал продукти, както и компетентни лица, които да ви посъветват онлайн какво точно е подходящо за вашия случай.
При всички случай се консултирайте с човек, който е ползвал добавки и е наясно с тяхното действие и произход.
Аз лично съм ползвала и позлвам,  но не мисля че е правилно да ви ги препоръчвам, тъй като всяка добавка действа различно на всеки организъм, още повече че незная нищо за вас, вашия организъм, здравословно състояние, хранителен режим и т.н.Затова още веднъж ви препоръчвам да използвате онлайн услугите на специалистите в сферата;)
успех от мен!!
  animal085

# 54
  • София
  • Мнения: 336
Кори - благодаря за отговора  bouquet. Започнах калций, магнезий и цинк, скоро ще включа и Л - карнитин.

# 55
  • Мнения: 3
мисля да си взема бърнър , но имам един проблем . Пия хапчета за кръвно , защото ми е високо . И в момента вече съм на път да ги спра и не искам да се върна пак към хапчетата ,че съм на 25 . И не е хубаво да си пият . Малко се увлякох  Simple Smile . Четох че са термо и липотропен бърнър . Което разбрах е че липотропният не повишава темпер. в тялото и така не се натоварва сърцето и не дигаш кръвно .
този гледах Universal Super Cuts  , някои друг ще ми препоръчате ли ? Още не съм на 100% сигурен ,че ще го взема защото ме е шубе малко ама да знам .....
благодаря

# 56
  • Мнения: 13
За Л карнитин четох статии, но не и лични мнения, ако може споделете - най - вече за странични ефекти и какво става след спирането му newsm78.
За ставите - ако може да препоръчате конкретен продукт, как да пазя коленете Rolling Eyes.
За ставите и хрущялите препоръчват глюкозамин, например http://www.iherb.com/Solgar-Glucosamine-Chondroitin-MSM-With-Est … ablets/22425?at=0

За Л-карнитина не съм чела да има странични ефекти, нито нещо да става след спирането му  Thinking Това е аминокиселина, която тялото само произвежда, но в малки количества. За това се налага набавянето му от др.  източници  Peace
Като пиеше оксито два последователни месеца ли беше приема или направи пауза?А сл.като спря да го пиеш свалените килограми запазиха ли се?Чудя се дали сега да не пробвам др.бърнер или някаква др. комбинация за изгаряне на мазнинките и засилване на метаболизма?Някакви предложения? newsm78

# 57
  • Miami
  • Мнения: 413
След оксито направих пауза и пих един друг бърнър http://www.silabg.com/bg/1131-BSN-AtroPhex-98-Caps-.html обаче повече съм доволна от оксито. Сега привършвам отново една опаковка окси и съм свалила 7 кг. Мисля да направя отново пауза поне месец два и след това ще реша дали да пия нещо друго. Кг се запазват, ако се спазва хранителен режим, ако се яде безразборно няма начин да се запазят  Peace

# 58
  • Мнения: 13
След оксито направих пауза и пих един друг бърнър http://www.silabg.com/bg/1131-BSN-AtroPhex-98-Caps-.html обаче повече съм доволна от оксито. Сега привършвам отново една опаковка окси и съм свалила 7 кг. Мисля да направя отново пауза поне месец два и след това ще реша дали да пия нещо друго. Кг се запазват, ако се спазва хранителен режим, ако се яде безразборно няма начин да се запазят  Peace
А това между двете оксита(BSN) защо не ти допадна....не  е малко парички, не че е гаранция?!
Аз единсвено се притеснявам за ниското си кръвно, от AX SLIM нямах проблем с кръвното, но пък не свалих и колкото ми се искаше.явно ми трябва нещо по-силничко, затова се насочих към оксито, което много го хвалят за топене на мазнинките?Но при всеки е индивидуално май?!Така или иначе докато се реша да поръчам нещо ще направя пауза;)като чета из разните форуми ми направи впечатление, че все едни и същи добавки се коментират и хвалят или не тъолкова, при все че има още много имена на пазара(продукти)?!Не мога ад разбера всички ли пием едно и също, защото са най - добрия избор от всичко, което се предлага или като стадо овце ....един е казал че действат супер и всички след него като замаяни?!Не се изолирам, напротив в това число съм и аз де;)))
 Peace

# 59
  • Miami
  • Мнения: 413
От BSN очаквах повече, но нито ми намаляваше апетита както оксито, нито пък ми даваше енергията...
Аз също съм с ниско кръвно и не съм забелязала от оксито да ми става по-зле или да ми влияе на кръвното.
Може би  се коментират едни и същи продукти,защото са по нови на пазара  Thinking

# 60
  • Мнения: 13
От BSN очаквах повече, но нито ми намаляваше апетита както оксито, нито пък ми даваше енергията...
Аз също съм с ниско кръвно и не съм забелязала от оксито да ми става по-зле или да ми влияе на кръвното.
Може би  се коментират едни и същи продукти,защото са по нови на пазара  Thinking
HugЩе видим сл. две седмици от мислене какво съм измислила;)
Предполагам до тогава ще съм поръчала и започнала да пия следващия бърнер.А нещо допълнително към оксито, например добавки за подобряване състоянието на кожата, косата.....незная.???!!Ако си чувала някоя конкретна комбинация от витаминчета за жени събрано в едно на някоя марка? Thinking

# 61
  • Miami
  • Мнения: 413
Мисля да си взема за косата специално тези http://www.iherb.com/Country-Life-Maxi-Hair-90-Tablets/1714?at=0  Други добавки/витамини специално за жени не съм запозната  Peace
Напиши после какво си избрала и как ти действа  Hug

# 62
  • Мнения: 13
Мисля да си взема за косата специално тези http://www.iherb.com/Country-Life-Maxi-Hair-90-Tablets/1714?at=0  Други добавки/витамини специално за жени не съм запозната  Peace
Напиши после какво си избрала и как ти действа  Hug
Дам, като започна да пия нещо ще пиша  bowuu
Колкото до витамини за жени, предимно търся нещо, което да ми се отрази благотворно на кожата, че нещо май се е дехидратила, макар че пия много вода, тоест повече спрямо преди?!Не знам на какво се дължи, мажа се с кремчете, а имам участъци на лицето които си стоят супер сухи без значение с къв крем мажа.Затова ми се струва удачно да допълня с някакви добавки, с коензим ли, зелен чай ли..идея си нямам Simple Smile)))))) newsm78

# 63
  • Мнения: 13
Кори заедно с ОКСИТО приема ли някакви витамини,комплексни за жени...сещаш се?Или пък Л-КАРНЕТИН?

# 64
  • Miami
  • Мнения: 413
Не, не съм пила друго освен оксито.

# 65
  • Мнения: 3
Здравейте хубавици! Искам съвет за добавки,които да ползвам,целта ми е плоско коремче.Иначе съм слаба 173 см 52 кг,но си имам корем.... Ще ви бъда много благодарна,ако ми помогнете да вляза в форма за лятото.Иначе не ям сладко,тренирам всеки ден,спазвам режим,но шкемби не ще да се раздели с мен.... newsm78 Поздрави Hug

# 66
  • Мнения: 13
Здравейте хубавици! Искам съвет за добавки,които да ползвам,целта ми е плоско коремче.Иначе съм слаба 173 см 52 кг,но си имам корем.... Ще ви бъда много благодарна,ако ми помогнете да вляза в форма за лятото.Иначе не ям сладко,тренирам всеки ден,спазвам режим,но шкемби не ще да се раздели с мен.... newsm78 Поздрави Hug
Коремчето и т.н паласки са най-трудната част..поне при мен също е така.Доколкото знам мазнинките около талията се топят със активно кардио- бягане,вело и т.н...щом трениташ би трябвало да наблегнеш на именно такива "упражнения" за горене на тлъстинките под кожата, макар,че при твоите мерки се съмнявам да са много?!Да не би нещо неправилно да съчетаваш храните и часовете на хранене и да ти се получава издуване на коремчето?Пий повечко чиста водичка, яж по-малко поне 5 пъти на ден нещо подобно на разделно хранене стремейки се да избягваваш неправилните комбинации храни.А това, че не ядеш сладко не ти гарантира правилен начин на хранене, поне според мен?!Ако пиеш алкохол и газирани напитки....по-добре яж умерено шоколад отколкото първата комбинация, за да си във форма.
Ако въпроса ти е свързан с конкретна добавка за горене, от личен опит препоръчвам комбинация от кардио с огънчето на синтракс или оксито;)))Но все пак да не забравяме, че при всеки организъм различно действат, а и огромно значение има начина на хранене!!!
 Hug

# 67
  • Мнения: 13
Мисля да си взема за косата специално тези http://www.iherb.com/Country-Life-Maxi-Hair-90-Tablets/1714?at=0  Други добавки/витамини специално за жени не съм запозната  Peace
Напиши после какво си избрала и как ти действа  Hug
От седмица съм на оксито и се чувствам супер като енергия и притъпяване на глада;)Ако трябва да направя селекция на добавките на първо място слагам ОКСИТО, после ОГЪНЧЕТО и накрая AX SLIM FX.
Мисля, че при мен огънчето ми даваше най-много енергия, но пък на апетита не толкова, а оксито поне засега успешно комбинира и двете действия;)В края на месеца ще коментирам реални резултати сл.приключване на оксито.Първата седмица пия по едно на ден на гладно преди кардиото,а от втората смятам по две на ден;))))Проблем със съня или някакъв друг страничен ефект нямам!!Опитвам се да се храня по начесто и по-малко, а вода пия поне 3 литра дневно, което ми се отразява супер!!Всяка сутрин на гладно въртя педалите(активно) у дома-45мин.се потя, малко упражнения сл.това и после един хубав топъл и студен душ.Вярвайте ми страхотно е!!
Кори предложи някакъв  антицелулитен крем или гел за да е пълна програмата Joy?Сори за спама!!

# 68
  • Мнения: 3
Здравейте хубавици! Искам съвет за добавки,които да ползвам,целта ми е плоско коремче.Иначе съм слаба 173 см 52 кг,но си имам корем.... Ще ви бъда много благодарна,ако ми помогнете да вляза в форма за лятото.Иначе не ям сладко,тренирам всеки ден,спазвам режим,но шкемби не ще да се раздели с мен.... newsm78 Поздрави Hug
Коремчето и т.н паласки са най-трудната част..поне при мен също е така.Доколкото знам мазнинките около талията се топят със активно кардио- бягане,вело и т.н...щом трениташ би трябвало да наблегнеш на именно такива "упражнения" за горене на тлъстинките под кожата, макар,че при твоите мерки се съмнявам да са много?!Да не би нещо неправилно да съчетаваш храните и часовете на хранене и да ти се получава издуване на коремчето?Пий повечко чиста водичка, яж по-малко поне 5 пъти на ден нещо подобно на разделно хранене стремейки се да избягваваш неправилните комбинации храни.А това, че не ядеш сладко не ти гарантира правилен начин на хранене, поне според мен?!Ако пиеш алкохол и газирани напитки....по-добре яж умерено шоколад отколкото първата комбинация, за да си във форма.
Ако въпроса ти е свързан с конкретна добавка за горене, от личен опит препоръчвам комбинация от кардио с огънчето на синтракс или оксито;)))Но все пак да не забравяме, че при всеки организъм различно действат, а и огромно значение има начина на хранене!!!
 Hug


Благодаря ти за ценното припомняне.Принципно ям малко и много нередовно,понякога само веднъж на ден,но не пия газирано,само вода,а спорта е закон при мен,тренирам от 5 години и с упражнения не постигам нищо в коремната област.Кардио правя по 45 минути на степера вкъщи,силови и аеробни тренировки от сайта на fitnesinstruktor.За жалост имам ужасна лястовичка която се е появила и прави корема ми изглеждащ много мазен,паласки нямам,но отпред неприятна подутина с някаква неприятна цепка (както се казва лястовичка в долната част на корема).

# 69
  • Miami
  • Мнения: 413
тирамису, радвам се, че ти действа добре оксито  Hug Убедена съм, че ще имаш отлични резултати, предвид и това, че тренираш и се храниш правилно  Hug

Честно казано преди време съм ползвала антицелулитни гелове, обаче по-евтини, и не съм видяла абсолютно никакъв ефект от тях. Скоро си взех един Алмисан гел(пак евтин), обаче толкова много ми пари на краката, че едва го издържам, освен това съм с разширени вени и май не е много препоръчително да го ползвам, та го спрях. Нямам идея по-скъпите гелове дали ще помогнат. По-добре питай в темата за антицелулитните масажи  Peace

# 70
  • Мнения: 3
Има ли опасност л карнитина да ми стопи гърдите много?

# 71
  • Мнения: 242
Здравейте момичета! Записвам се тук, за да споделя моят опит.
Аз пия КСАНДРИН. По една таблетка дневно - сутрин. Пих го миналата година и сега пак. Имам около 4-5 излишни килограма. Пия го един месец - април, успявам да смъкна килограмите и ги задържам до ноември, декември. Тъй като начинът ми на хранене е отвратителен, през зимата трупвам отново. Намалява апетита чувствително. Сутрин закусвам мюсли с нискомаслено кисело мляко, на обяд черен хляб с обезсолено сирене, вечер салата с риба тон. Като страничен ефект - понякога ми съхне устата /трябва да се пие много вода, но аз не мога да се наливам много/ и от време на време ме гони безсъние /не съм сигурна дали е от хапчетата, защото по принцип съм като караконджул/. Купувам го от едно магазинче за хранителни добавки и ми струма 60 лева за 30 таблетки.

# 72
  • Мнения: 2 677
Колкото до витамини за жени, предимно търся нещо, което да ми се отрази благотворно на кожата, че нещо май се е дехидратила, макар че пия много вода, тоест повече спрямо преди?!Не знам на какво се дължи, мажа се с кремчете, а имам участъци на лицето които си стоят супер сухи без значение с къв крем мажа.Затова ми се струва удачно да допълня с някакви добавки, с коензим ли, зелен чай ли..идея си нямам Simple Smile)))))) newsm78
Тирамису, препоръчвам ти Есенциални мастни киселини или Течно злато, ако искаш на лични ще ти пиша фирмата, за да не е реклама. Кожата ми е страхотна откакто ги започнах (редувам ги).
Това вместо запис  Peace Иначе едва сега откривам темата - здравейте всички, ще ми е интересно да ви чета  Hug

# 73
  • София
  • Мнения: 982
здравейте да ви запитам дали би дал добър резултат http://www.silabg.com/bg/6438-MUSCLETECH-Hydroxycut-Hardcore-X-120-Caps-.html + 4 пъти седмично зумба

# 74
  • Мнения: 227
lepidopteria , преди няколко години пиех въпросното хидроксикът, бях го взела от САЩ. След няколко седмици прием имах ужасни странични ефекти - сърцебиене, безсъние (спях по 3-4 часа на нощ), тремор на крайниците и др. Спрях го и скоро след това видях репортаж, че се изтегля от мрежата, защото имаше случаи с чернодробни заболявания след приема. Имаше общо 23 заболели и 1 смъртен случай. Смъртния случай беше на човек с вече съществуващо чернодробно заболяване, който беше приемал таблетките. Честно казано не отслабнах от тях, но тренировките във фитнеса ми бяха 4-5 пъти по-добри, отколкото без хапчетата. Предполагам че ако бях продължила да ги пия щеше да има огромен успех. Но определено не си заслужава риска за здравето.
Тези сега са нова серия и се водят пречистени от онези вредни вещества, но съм сигурна че и без опасност за черния дроб пак ще си има страничните ефекти, които съм описала по-горе.
Аз да ви попитам, има ли нещо, което мога да пия за подтискане на апетита? Само че ми трябва да е нещо, с което да не е задължително спорт или фитнес. Нещо хич нямам време за движение Embarassed
Хубава вечер  Hug

# 75
  • София
  • Мнения: 982
Evridika мерси

# 76
  • Miami
  • Мнения: 413
Аз да ви попитам, има ли нещо, което мога да пия за подтискане на апетита? Само че ми трябва да е нещо, с което да не е задължително спорт или фитнес. Нещо хич нямам време за движение Embarassed
Хубава вечер  Hug
Преди да си купя OxyELITE Pro изчетох темите и видях, че може да се пие дори и без да тренираш. Така го пиех и аз. Подтиска апетита и дава енергия. Препоръчвам все оксито, защото друг бърнър от този клас не съм пила и не мога да дам мнение.

# 77
# 78
  • Miami
  • Мнения: 413
Ex, тъкмо си намерих перфектния фет бърнър и той се оказа с вредна съставка  Sad  Сега поне ще пробвам огънчето.

# 79
  • Мнения: 13
Ex, тъкмо си намерих перфектния фет бърнър и той се оказа с вредна съставка  Sad  Сега поне ще пробвам огънчето.
Браво бе, кво правим сега? Outta Joint

# 80
  • Miami
  • Мнения: 413
тирамису, ти твоето окси не го ли изпи вече?

# 81
  • Мнения: 13
тирамису, ти твоето окси не го ли изпи вече?
Не, незная точно колко ми остават, но мисля половината съм изпила или малко повече от половината опаковка?!Но се притеснх с тези новини, макар, че лично аз нямам никакви оплаквания, дори точно обратното...слава на бога!!

# 82
  • Мнения: 4
Пробвайте с Thermo Speed Extreme на Olimp Simple Smile
Добавката почти не се усеща като странични гадни действия и е на сравнително ниска цена Simple Smile

# 83
  • Miami
  • Мнения: 413
Пробвайте с Thermo Speed Extreme на Olimp Simple Smile
Добавката почти не се усеща като странични гадни действия и е на сравнително ниска цена Simple Smile
Black Arrow, благодаря за предложението   bouquet
И въпрос към теб  - сега започнах Fyre, след него трябва ли да правя почивка или мога да си взема приемерно Thermo Speed Extreme?

# 84
  • Vraca
  • Мнения: 133
Употребявали ли сте хранителни добавки План В,План Q,План Е и подобни от серията,производител Plameca, вносител Херба медика, съдържащи Фазеоламин, и какъв беше резултата ви?

# 85
  • София
  • Мнения: 1 462
Здравейте,

Някой да е ползвал този продукт http://www.fitnes-bg.com/fitnes_magazin/Reflex/Sida_Cordifolia_%96_Reflex/

Благодаря. Хубав ден.

# 86
  • Мнения: 103
Моля ви ,кажете ми за Липозана от къде да си го купя и колко струва?
Благодаря!

# 87
  • София
  • Мнения: 30 175
здравейте,

искам да ви попитам за отзиви за Total Fat Burn. Моя роднина е много доволна, но аз искам да имам няколко източника на информация. В интернет няма почти никакви мнения  Rolling Eyes

# 88
  • Мнения: 1 434
Записвам  се да  ви  чета , от днес съм на Fyre .Нямам оплаквания  спазвам   хранителен режим  по зоната и   тренирам всеки ден . Цел  - 4кг-  5кг  Praynig

# 89
  • Мнения: 1 455
здравейте,

какво бихте ми препоръчали като добавка преди или след джогинг? Започнах да тичам по 3-4 пъти в седмицата, чувствам се тонизирана, но проблема е, че не издържам дълго. Ще ми се да правя поне 1.5ч. кросове из природата, но на 20тата минута ме заболява в дясно под ребрата и се налага да си почивам, после пак да побягам и така губя удоволствието.
Искам да си купя нещо за издържливост, както и за изчистване на мазнините, имам да смъквам 5-8 кг до желаното тегло, спазвам Ниско-въглехидратна.
Давайки препоръки, имайте предвид, че съм в чужбина и повечето от продуктите, които коментирате не откривам тук. Напишете генеричното име и приблизителното съдържание на активната съставка, както и кога да се взема точно.

Много благодаря за съветите, ще са ми от полза Hug Hug Hug

# 90
  • Miami
  • Мнения: 413
Може би ти трябва повече тренинг - първо 20 мин, после 30, после 40... и така до 1,5ч  Simple Smile
За добавките може да започнеш например с Л-карнитин течен, 20 мин преди тренировка.

# 91
  • Мнения: 4
Оксито е слабо...пий си Огънчето

# 92
  • Мнения: 258
Здравейте,

Преди 4-5 години, по препоръки във форумите ползвах продукт за подобряване на метаболизма, който сега не мога да открия, защото не помня точното име, но се надявам някой да го е виждал и да ми помогне с информация:

Натурален продукт за засилване обмяната на веществата - сок от портокал или грейпфрут (сигурна съм, че беше едно от двете) в индивидуални опаковки (малки пакетчето от
 фолио, събрани в картонена кутия на цена до 50 лв. за цялата кутия), които се разтварят в чаша вода 30 мин. преди хранене.

Надявам се някой да отговори на въпроса ми, защото вече няколко дни ровя в нета и не откривам абсолютно нищо такова  newsm78.

Предварително благодаря

# 93
  • Мнения: 25


Може ли да ми дадете сайта от който си поръчвате OxyELITE Pro?. Може да ми пишете на ЛС

# 94
  • Мнения: 4
Привет, привет Simple Smile

Всеки ми дава различни препоръки относно L carnitin-a Grinning,  един казва - взимай по две таблетки сутрин, или преди транировка... друг ми казва - взимай по две сутрин, обед и вечер. Ъ? Преди около месец свърших една опаковка, стигна ми за 15 дни, като взимах по 2 сутрин, обед и вечер. Свалих яко килца, видимо, но от около месец съм спряла фитнеса, поради разни причини (местене от чужбина в БГ и такива разни)... Та сега нямам търпение да подновя транировките и плуването (отиваха ми общо около 4-5 часа на ден, ако съчетавах фитнес и плуване), та питам, какъв L carnitin да си взема, каква марка и дали можете да ми препоръчате някакви други добавки за разграждане на мазнини? Като попитам батковците във фитнеса, вечно спорят помежду си и не знам вече кого да слушам, аз съм просто едно едно неуко и нахъсано девойче, дето много държи да изгуби 4-5 кила от себе си Mr. Green Благодаря  Hug

# 95
  • София
  • Мнения: 30 175
някой ползвал ли е thermo caps asl?

# 96
  • Мнения: 258
Привет, привет Simple Smile

Всеки ми дава различни препоръки относно L carnitin-a Grinning,  един казва - взимай по две таблетки сутрин, или преди транировка... друг ми казва - взимай по две сутрин, обед и вечер. Ъ? Преди около месец свърших една опаковка, стигна ми за 15 дни, като взимах по 2 сутрин, обед и вечер. Свалих яко килца, видимо, но от около месец съм спряла фитнеса, поради разни причини (местене от чужбина в БГ и такива разни)... Та сега нямам търпение да подновя транировките и плуването (отиваха ми общо около 4-5 часа на ден, ако съчетавах фитнес и плуване), та питам, какъв L carnitin да си взема, каква марка и дали можете да ми препоръчате някакви други добавки за разграждане на мазнини? Като попитам батковците във фитнеса, вечно спорят помежду си и не знам вече кого да слушам, аз съм просто едно едно неуко и нахъсано девойче, дето много държи да изгуби 4-5 кила от себе си Mr. Green Благодаря  Hug


Един въпрос относно L КАРНИТИНА може ли?
 L КАРНИТИН има смисъл да се пие само когато се спортува, нали? Пиеш ли го в дните без спорт, ако изобщо имаш такива?

Последна редакция: пт, 09 ное 2012, 17:06 от water

# 97
  • Мнения: 4
 Grinning

Не, не го пия в дните без спорт и изобщо няма такива  Grinning Спрях да спортувам по едно време, следователно спрях и L карнитина. Сега отново поднових фитнеса, но все още не съм си взела карнитин, не знам защо се мотам... В джима ми предлагат ампули, но според думите на инструктора, сърцето ми вечер можело да прави "дум дум" от тях и малко не ми се ще  Mr. Green Та си се мотам още и въпросът си остава Wink

# 98
  • Мнения: 183
Аз започнах да взимам Lady Health Slim.
Капсули с L- карнитин, Африканско манго и Зелен чай. За месец съм свалих 4 кг. Не ходя на фитнес, но пък по цял ден съм в движение. Доволна съм като цяло, защото много се "ослушвах" за странични ефекти, но не би  Peace. В аптеката казаха, че се произвеждат в БГ.
Някой друг пие ли ги, че ми е интересно?

# 99
  • Мнения: 25
Здравейте,някой може ли да ми даде линк към по старите теми?Благодаря!

# 100
  • Мнения: 1
Здравейте на всички, включвам се и аз )
Според мен хранителните добавки трябва да бъдат от типа биологичноактивни продукти за да имат някакъв резултат. Всичките консерванти които се добавят в храните ни и така наречените витамини никак не са полезни за здравето ни. Аз лично използвам продукти на Green world и за сега съм доволна от тях и се чувствам много добре.

# 101
  • Мнения: 2 677

Здравей, а преди това взимала ли си нещо, което да изчисти натрупаните шлаките от организма, защото според мен каквото и да пием за да отслабваме, това е първото от което трябва да започнем. Ако отговора е да моля те да споделиш Simple Smile

Много е вярно! Все едно да готвим нова манджа в неизмита тенджера  Peace

# 102
  • Мнения: 1


Здравей, а преди това взимала ли си нещо, което да изчисти натрупаните шлаките от организма, защото според мен каквото и да пием за да отслабваме, това е първото от което трябва да започнем. Ако отговора е да моля те да споделиш Simple Smile

Много е вярно! Все едно да готвим нова манджа в неизмита тенджера  Peace


Да, много добре казано! Харесва ми примера ти! Каквото и да слагаме вътре си е чисто хабене на продуктите без никакъв резултат или по-скоро с плачевен резултат

# 103
  • Miami
  • Мнения: 413
Разяснете нещо за тези шлаки  Rolling Eyes Какво представляват,къде се трупат, с какво се чистят? За пръв път чувам, че трябва да се чистят шлаки, преди да си купя фет бърнър  Thinking

# 104
  • Мнения: 183
Ами нищо не съм взимала преди това за изчистване.
Тези капсули ги взимах преди няколко месеца де, сега нищо не взимам, защото съм бременна Heart Eyes.

# 105
  • Мнения: 2 677
Шлаките се натрупват в храносмилателната ни система най вече заради начина ни на хранене и влошеното качество на храната ни - оцветители, консерванти, овкусители - цялата тази химия няма как да се преработи от организма и обикновено се "затлачва" из червата, черния дроб също се претоварва в опита да се справи.
Много и различни са методите за детоксикация на организма, пиша ти на лични  Peace

Последна редакция: пт, 07 дек 2012, 11:35 от fata_morgana

# 106
  • Мнения: 37
За шлаките има едно алое на Хербалайф,много е добро,пречиства целия организъм,аз съм много доволна от продуктите им,миналото лято чрез тях,здравословно хранене и вода свалих общо 30см за месец и нещо и си оправих проблемите с бъбреците.Те са само на билкова основа и са вълшебни  Heart Eyes Но за съжаление са скъпички и не мога да си ги позволя  Cry http://www.espowerfood.com/details_bg.php?product_id=38 Някой пробвал ли е това? Аз от днес го започнах (съжалявам ако сте го обсъждали,но нямам време да изчета всички теми). Има ли ефект и как да го пия?

# 107
  • Мнения: 1
Аз в момента пия ацетил л-карнитин на Примафорс в комбинация с Термо Лийн и съм повече от доволна, успях да се стегна малко. Има какво да се желае още, но свалих и няколко килца Simple Smile))

# 108
  • Мнения: 1
Здравейте !!! Започнах да пия ето този фет бърнар  http://fitness1.bg/tight-xtreme/  !! Инструктора ми каза, че е страшно добър и ще има страхотен ефект, опасявам се само да е прекалено силен за мен!!! На опаковката пише по една капсула дневно за хора под 90 кг (аз съм 74 кг), но инструктора ми каза да пия по две на ден-сутрин и вечер  newsm78!!! Бихте ли дали мнението си за него ако го познавате !!! Поздрави

# 109
  • София
  • Мнения: 1 462
Здравейте, имам въпрос за Syntrax Fyre. Възможно ли е да предизвика треперене, замайване и сърцебиене и то само от 1 хапче?

# 110
  • Miami
  • Мнения: 413
Може да. И на мен ми се е случвало, после свикнах, нямах такива оплаквания.

# 111
  • София
  • Мнения: 1 462
Може да. И на мен ми се е случвало, после свикнах, нямах такива оплаквания.
Благодаря за бързия отговор. Много се притесних. Ще спра кафето сутрин и ще пробвам да взимам по 1 харче 2-3 дни пък после ще увелича на 2. Имаше ли резултат от него и след колко време дойде той?

След колко време преминават тези оплаквания след като ги получи - час, два? На опаковката пише, че сваля кръвното, аз по принцип съм с ниско такова.

Последна редакция: чт, 11 апр 2013, 14:17 от Петяя

# 112
  • Miami
  • Мнения: 413
Има ефект, обаче трябва хранителен режим да се спазва и също е хубаво и да се тренира  Peace
Да, ограничи кафето, докато  приемаш фет бърнъра.
Ами при мен след 30-40 мин отшумяваше това разтреперване. И аз съм с ниско кръвно, но не съм имала проблеми в това отношение.

# 113
  • София
  • Мнения: 1 462
Има ефект, обаче трябва хранителен режим да се спазва и също е хубаво и да се тренира  Peace
Да, ограничи кафето, докато  приемаш фет бърнъра.

Три пъти в седмицата съм на фитнес, два пъти на народни танци, а ноякога и на плуване. Диета нисковъглехидратна прилагам.

# 114
  • Miami
  • Мнения: 413
Супер, значи трябва да има ефект, сподели после като го свършиш  Simple Smile ( и аз започнах два пъти в седмицата народни танци  Grinning )
Аз отдавна не съм пила фет бърнър, обаче съм зациклила на едни кг и не мърдам  Sad Сега пак се замислям да си взема нещо, но се чудя Огънчето или някой друг бърнър  Thinking

# 115
  • София
  • Мнения: 1 462
Супер, значи трябва да има ефект, сподели после като го свършиш  Simple Smile ( и аз започнах два пъти в седмицата народни танци  Grinning )
Аз отдавна не съм пила фет бърнър, обаче съм зациклила на едни кг и не мърдам  Sad Сега пак се замислям да си взема нещо, но се чудя Огънчето или някой друг бърнър  Thinking
Аз се чудя дали не направих грешка като го взех това чудо. В момента се чувствам отврътително. Едно треперене, едно чудо, ръцете ми са ледени  ooooh! ooooh!

# 116
  • Мнения: 2 677
На твое място не бих пила повече, ако се чувствам така. Организма ти ясно сигнализира, че нещо не е наред. Не съм съгласна, че трябва да продължаваш докато свикнеш  Peace

# 117
  • София
  • Мнения: 1 462
На твое място не бих пила повече, ако се чувствам така. Организма ти ясно сигнализира, че нещо не е наред. Не съм съгласна, че трябва да продължаваш докато свикнеш  Peace

 Hug Съгласна съм с теб, но ще пробвам последно утре сутрин без да пия кафе. Днес го комбинирах. Ако и без кафето се чувствам така ще ги махна.

# 118
  • Miami
  • Мнения: 413
Е, аз чак толкова зле не съм се чувствала, само леко напрежение и треперене.
Повечето мощни фет бърнъри предизвикват такъв ефект/дефект  Peace

# 119
  • Бургас
  • Мнения: 458
Аз два пъти досега съм пила Огънчето,но нищо не усещам резистентна ли съм на тези бърнари и аз незнам,дори съм го пила къ 19 часа и после си лягам и спя като пън,а да не говорим,че по цял ден пия кафе.Всичко е до организъм,но ако не се чувстваш добре по-добре не експеремнтирай със себе си.Вземи си липотропен бърнър в кобинация с карнетин.

# 120
  • София
  • Мнения: 1 462
Реших да не си правя експерименти със здравето. Ако някой иска мога да му дам моята опаковка. Само едно хапче е изпито от него.   bouquet

# 121
  • Мнения: 2
здравейте на всички Simple Smile аз от близо месец пия http://www.fitnessmall.bg/biotech-thermo-drine-liquid-concentrate-500-ml има ли и други, които са го пробвали  Rolling Eyes

# 122
  • София
  • Мнения: 2 498
Здравейте, спортисти!

И аз се включвам в отбора.
По принцип спортувам, винаги съм спортувала. Не по много, но достатъчно.
Миналата година имах тежка травма и прекарах около 10 месеца в седене и нищоправене. Дойде и Коледа и ... разбирате, че напълнях. Сега се опитвам да сваля и отново да съм като себе си, но съм голям противник на диетите.
Съответно, тъй като никога не ми се е налагало да отслабвам (не и толкова) не знам какво да правя. Консултирах се с доста хора и ми препоръчаха L-Carnitine, съчетано с тренировките ми.
Моите тренировки са следните - почти всеки ден карам велосипед по около 20км различно натоварване - предимно е постоянно, много рядко има спускания, пък и аз мога да си го наглася. Веднъж - два пъти в седмицата ходя на аеробика и много се изморявам и потя.

Мислите ли, че ако пия по една доза преди тренировка, ще е ок? Имам предвид... достатъчно ли е натоварването?

# 123
  • Мнения: 1
Аз пих L - Carnitine 3 месеца заедно с тренировките и съм много доволна. Ефекта е видим. Само си избери по хубава и качествена фирма и повечко милиграми. Аз взимах течен за по - бързо усвояване.

# 124
  • Мнения: 4
И този сезон залагам на Slim Fx + Alcar  Grinning Просто като едно нещо работи не виждам смисъл да пробвам нови неща (поне на този етап).

# 125
  • Мнения: 1
В усвояването на течен или на капсули Л-Карнитин почти няма разлика, просто с  касулите по-точно ще си приемее  дозата..



http://power-beauty.com/shop/ultimate-liq-l-carnitine-2000-mg/

# 126
  • Мнения: 1
За Л карнитин четох статии, но не и лични мнения, ако може споделете - най - вече за странични ефекти и какво става след спирането му newsm78.
За ставите - ако може да препоръчате конкретен продукт, как да пазя коленете Rolling Eyes.
За ставите и хрущялите препоръчват глюкозамин, например http://www.iherb.com/Solgar-Glucosamine-Chondroitin-MSM-With-Est … ablets/22425?at=0

За Л-карнитина не съм чела да има странични ефекти, нито нещо да става след спирането му  Thinking Това е аминокиселина, която тялото само произвежда, но в малки количества. За това се налага набавянето му от др.  източници  Peace


Всъщност Л-карнитина има странични ефекти и бих казала че е опасно да се приема без надзор от специалист.
На мой познат му протече кръв от зърната и той много се уплаши. Аз ходя при една много приятна диетоложка в Натур хаус (до мол София), споделих и тя се зае с проблема. Оказа се че човека се е предозирал...и тотално си е объркал хормоните. Вече започнаха работа заедно и той сподели че се чувства добре(честно казано и според мен изглежда доста по-добре от преди) Работя на държавна работа. Отслабнах значително с Натур хаус и здравословното ми състояние е чувствително по-добре. Всичките ми колежки вече се зарибени покрай моите резултати,така че ще видим и при тях как ще се отрази здравословния начин на хранене. Горещо ви го препоръчвам, но от мен да знаете много е важно да попаднете при добри специалисти, защото никой не застрахован от това което се случи с моя познат.
Желая ви успех, мами. Пазете здравето си Simple Smile

# 127
  • Miami
  • Мнения: 413
Чудесна реклама направихте и това с кръвта от зърната също беше много добро  Crazy

# 128
  • София
  • Мнения: 2 498
Аз съм ходила само веднъж на консултация в Натур Хаус но не знам дали е същото - на Цар Асен...
Готини са, разбират си от работата, ама чак пък такава реклама не беше нужна Simple Smile

# 129
  • Мнения: 1
Това е реална история и аз бях ужасено, когато го научих. Иначе не се стремя да правя реклама... просто на мен тези хора наистина ми помогнаха, а виждам че и колежките ми са много доволни Simple Smile

# 130
  • Мнения: 4
Това е реална история и аз бях ужасено, когато го научих. Иначе не се стремя да правя реклама... просто на мен тези хора наистина ми помогнаха, а виждам че и колежките ми са много доволни Simple Smile
Мила, това с кръвта от зърната много разсмива даже не знам как успя да го измислиш.
Л-карнитина няма странични ефекти или ако има такива те няма да се проявят при нормална доза от  1-2 грама на ден, а да не говоря за ALCAR-a от който въобще нямам никакви оплаквания само позитивни неща.

# 131
  • Варна
  • Мнения: 1 787
Има ли ефект?

# 132
  • Мнения: 2 677
Една приятелка пи нещо с гарциния - ефект нямаше, а и страшно нервна беше през цялото време.

# 133
  • Мнения: 4
Това е реална история и аз бях ужасено, когато го научих. Иначе не се стремя да правя реклама... просто на мен тези хора наистина ми помогнаха, а виждам че и колежките ми са много доволни Simple Smile
Мила, това с кръвта от зърната много разсмива даже не знам как успя да го измислиш.
Л-карнитина няма странични ефекти или ако има такива те няма да се проявят при нормална доза от  1-2 грама на ден, а да не говоря за ALCAR-a от който въобще нямам никакви оплаквания само позитивни неща.
- 3 кг. мазнини този сезон Simple Smile Много съм доволна.

# 134
  • Мнения: 16
 Пила съм Lipozan (фетбърнър) и съм много доволна, но при мен имаше ефект само като го съчетавах с тренировки поне по 1 час на ден. Също така го комбинирах с L-karnitinе преди тренировка. Така изчистих малко от мазнинките за 1 месец макар на кг. да бях свалила само 3кг. Постоянно редувах мускулните групи, като включвах и кардио тренировки.  jump
 След това го пих, но не тренирах много много и нямаше никакъв резултат може би просто имах повече енергия. Явно действието му се отключва само при натоварване.

# 135
  • Мнения: 4
В момента пробвам комбинацията от African Mango, Raspberry ketones, Cayenne и CLA. Този път опитвам съставки, които не стимулират твърде много нервната система и в същото време ускоряват метаболизма.

# 136
  • Мнения: 1
Аз от CLA-то също съм доволна. Горната комбинация от всичките съставки не съм пробвала, но трябва да има доста голям ефект, щом аз само от Кла останах очарована. Само че работещите дози са малко по-големи от тези, които са описани на етикета. Аз пиех този на Амикс, в който има и зелен чай.

# 137
  • Мнения: 4
Аз от CLA-то също съм доволна. Горната комбинация от всичките съставки не съм пробвала, но трябва да има доста голям ефект, щом аз само от Кла останах очарована. Само че работещите дози са малко по-големи от тези, които са описани на етикета. Аз пиех този на Амикс, в който има и зелен чай.
В момента приемам по 3 гр. CLA (както пише по етикет). Според теб с още колко трябва да ги увелича, за да работят максимално добре ?

# 138
  • Мнения: 1
Ами аз го взимах по 5-6 гр., което е двойно, но пък бях чела, че по-високите дози могат да имат негативен ефект върху черния дроб, не знам колко е доказано. Мисля, че 4-5 гр. до 6 ще е ок.

# 139
  • Мнения: 31
И аз съм използвала бърнъри - термогенни, но прочетох една статия за тях, в която пишеше, че съдържат хром пиколинат, а той причинява рак Sad

# 140
  • Мнения: 1
Това е интересна информация. Дай си източниците. Аз лично нямам подобни сведения. Даже така на прима виста не се сещам за термогенен фет бърнър, който да има хром в състава си. Слагат го в липотропните и то като ко-фактор за инсулина. Бях пила един подобен преди на Амикс липотропик и беше хубав.

# 141
  • София
  • Мнения: 30 175
здравейте момичета,

някой да има опит с довабките на Super diet?

# 142
  • Мнения: 2 677
И аз съм използвала бърнъри - термогенни, но прочетох една статия за тях, в която пишеше, че съдържат хром пиколинат, а той причинява рак Sad
За първи път чувам такова нещо, може ли източник?

# 143
  • Мнения: 31
http://www.bgstuff.net/zdrave/drugi/8944-%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D1%8 … D0%BD%D0%B0%D1%82

Това е момичета, извинявайте за бавното включване от моя страна

# 144
  • Мнения: 1
Аз пия фет бърнър на Амикс, които не съдържа хромиев пиколинат, съчетавам го в ацетил L-карнитин и съм доволна от ефекта. Определено усещам повече енергия и имам чувството, че като се кача на колелото мога да въртя с часове.  newsm10
Иначе взимам и протеин на Syntrax, витамини на Хайа, и омега 3-6-9 за ставите Grinning това за заръките на треньора ми поне.  smile3503

# 145
  • Мнения: 1
Здравейте!
Продавам ефективни хапчета за отслабване!
Моля, нека заинтересованите да ми пишат на лично съобщение за повече информация! : )

# 146
  • София
  • Мнения: 6 353
Момичета, споделете мнения за AX Slim FX, колебая се между него и OxyELITE Pro Thinking

# 147
  • Мнения: 13
Момичета, споделете мнения за AX Slim FX, колебая се между него и OxyELITE Pro Thinking
Момичета, споделете мнения за AX Slim FX, колебая се между него и OxyELITE Pro Thinking
пила съм и двете, от OxyELITE Pro имах мног по-добри резултати, тоест сваляне на килограми.AX Slim FX по-скоро притъпява глада за сладко и храна като цяло, което помага при всеки опит за огрничаване на калорийния прием с цел сваляне на килограми.Но от към енергия е нула!Много по-доволна останах от Оксито-енергия и топене на килограми, разбира се трябва и движение.

# 148
  • Мнения: 1
Момичета, споделете мнения за AX Slim FX, колебая се между него и OxyELITE Pro Thinking

Старата версия на Оксито работеше много добре. След това му махнаха работещата съставка и сега лежат на стари ларви. Относно Слим ЕФЕКС не виждам смисъл да се дават толкова пари за нещо толкова елементарно. Всичко е въпрос на маркетинг.

# 149
  • Мнения: X
Преди съм ползвала Fyre около половин опаковка + народни танци, нямаше особен ефект. После се наложи да ги спра. Сега се колебая какво да взема и с какъв спорт да го съчетая. Обаче определено от него ми ставаше на моменти зле, главоболие, световъртеж. Загледах се в сайтовете в някакви бърнъри на фирма амикс като цена са по-поносими от fyre-a и уж в коментарите пише, че не се чувстваш толкова зле от тях.

# 150
  • Бургас
  • Мнения: 458
Sunflowerss сигурно знаеш ам ааз да си кажа бърнарите се делят на две групи термогенни и липотропни.Вторие не предизвикват никакви странични ефекти и задължително се съчетават със спорт например доколкото съм чувала Липо 6 е добър от тази група

# 151
  • Мнения: 1
Sunflowerss сигурно знаеш ам ааз да си кажа бърнарите се делят на две групи термогенни и липотропни.



Вторие не предизвикват никакви странични ефекти и задължително се съчетават със спорт

А първите с какво се съчетават??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes



например доколкото съм чувала Липо 6 е добър от тази група

А например да си чувала, че Липо6 съдържа кофеин, който действа термогенно?
Лично аз от Липо6 съм имала страхотно главоболие и не можах да изпия и половината опаковка, а повярвайте ми пила съм доста неща и то доста силнички.

Вариантите на Амикс са доста изгодни. Даже имат един продукт, който е изцяло липотропен и няма такива съставки, които да тормозят нервната система, което си е доста важно, особено ако имаш време да тренираш само вечер като мен.

# 152
  • Мнения: X
Elia изчела съм всичко за двата вида, но и за двата си трябва спорт иначе ефект никакъв.
Предполагам и с една опаковка ефекта няма да е голям, а и когато имаш само 5-6 кила за сваляне е още по-трудно.
choki_moki кой от всичките е изцяло липотропния, не можах да разбера от описанията им?

# 153
  • Бургас
  • Мнения: 458
Разбира се,че и за двата трябва спорт,но терногените са по-ефективни и горят мазнини дори и при ежедневната физическа натовареност,това имах в предвид.

# 154
  • Мнения: 1
Намерих продукта. Казва се AMIX Lipotropic Fat Burner. Не се сещам за друг продукт, който да съдържа само липотропни съставки  thumbsup

# 155
  • Мнения: 31
А когато се спре приема на бърнъри, нали се сещате, че ако не спортувате и не спазвате хранителен режим мазнинките се връщат?!

# 156
  • Мнения: 31
Намерих продукта. Казва се AMIX Lipotropic Fat Burner. Не се сещам за друг продукт, който да съдържа само липотропни съставки  thumbsup


Съдържа обаче таурин, който всъщност не е много безобидна съставка, особено ако не се внимава с дозировката ... предизвиква язви, повишава кръвното налягане, пулса ... Гъррр

# 157
  • Мнения: 1
Намерих продукта. Казва се AMIX Lipotropic Fat Burner. Не се сещам за друг продукт, който да съдържа само липотропни съставки  thumbsup


Съдържа обаче таурин, който всъщност не е много безобидна съставка, особено ако не се внимава с дозировката ... предизвиква язви, повишава кръвното налягане, пулса ... Гъррр

Не вярвам да е предозиран в този продукт, а и таурин се слага за да се успокои сърцето. Много хора си мислят, че таурина се използва като енергетик, а той всъщност има точно обратната функция. Също така тази киселина се  свързва с  аминокиселините в жлъчката използвани за усвояване на мазнини и мастно разтворими витамини. Именно заради тази си функция се използва като добавка към фет бърнърите.

# 158
  • Мнения: 31
Намерих продукта. Казва се AMIX Lipotropic Fat Burner. Не се сещам за друг продукт, който да съдържа само липотропни съставки  thumbsup


Съдържа обаче таурин, който всъщност не е много безобидна съставка, особено ако не се внимава с дозировката ... предизвиква язви, повишава кръвното налягане, пулса ... Гъррр

Не вярвам да е предозиран в този продукт, а и таурин се слага за да се успокои сърцето. Много хора си мислят, че таурина се използва като енергетик, а той всъщност има точно обратната функция. Също така тази киселина се  свързва с  аминокиселините в жлъчката използвани за усвояване на мазнини и мастно разтворими витамини. Именно заради тази си функция се използва като добавка към фет бърнърите.

Не искам да споря с теб по отношение свойствата на таурина, особено в частта за "успокоение на сърцето". Всеки си има мнение, което е вследствие я на прочетено, я на чуто от телевизията или приятели, или пък лично изпитано ... моето пък е от майка ми, която смея да кажа има понятие от биохимия, защото е педиатърка ... Но както и да е ... всеки си е прав за себе си, аз само споделих мнение и държа отново да подчертая, че не го правя за да се заяждам  Simple Smile

# 159
  • Мнения: 2 028
Здравейте!
Извинявам се, ако не съм попаднала в правилната тема, но не намерих по-подходяща. Преди две седмици ъгълчетата на устните на мъжа ми се цепнаха и болката е много неприятна. Маже с крем Здраве и други подръчни материали, но без успех. Четох, че това може да бъде признак за анемия или диабет, но смятам да оставим изследванията за по-нататък, защото се съмнявам да страда от подобни заболявания. В нета пише, че може да се дължи на липса на витамини от Б групата и затова започнах да търся подходящи добавки. Първата на която попаднах беше таза:
 https://www.google.bg/search?q=vitamin+b+kompleks&client=fir … BB-20%3B500%3B282 , но като прочетох какво съдържа и колко много се оплакват от страничните ефекти, се ужасих. Ще съм ви благодарна, ако ме насочите към кои добавки да се ориентирам.   bouquet

Последна редакция: вт, 29 окт 2013, 12:16 от ina-mina

# 160
  • Мнения: 31
Здравейте!
Извинявам се, ако не съм попаднала в правилната тема, но не намерих по-подходяща. Преди две седмици ъгълчетата на устните на мъжа ми се цепнаха и болката е много неприятна. Маже с крем Здраве и други подръчни материали, но без успех. Четох, че това може да бъде признак за анемия или диабет, но смятам да оставим изследванията за по-нататък, защото се съмнявам да страда от подобни заболявания. В нета пише, че може да се дължи на липса на витамини от Б групата и затова започнах да търся подходящи добавки. Първата на която попаднах беше таза:
 https://www.google.bg/search?q=vitamin+b+kompleks&client=fir … BB-20%3B500%3B282 , но като прочетох какво съдържа и колко много се оплакват от страничните ефекти, се ужасих. Ще съм ви благодарна, ако ме насочите към кои добавки да се ориентирам.   bouquet

Ина, защо наистина първо не се консултирате с лекар? Според мен, не бива да се експериментира със здравето с разни добавки, защото може организмът му да няма нужда от тях. А и лекар ще ви ориентира най-добре на база кръвни изследвания или нещо подобно, както и ще ви предпише необходимото. Пожелавам Ви да се оправи и да споделите добри резултати

# 161
  • Мнения: 2 028
Така е, съгласна съм, но този проблем се появява в студените месеци, освен това той има навика точно тогава да си облизва устните и реших, че вероятно на това се дължат раничките. Но след като минаха 2 седмици и няма подобрение, реших да потърся решение, изключващо кремове и мазила. Много е трудно да го накарам даже да помисли за лекар.  ooooh!

# 162
  • Мнения: 31
Така е, съгласна съм, но този проблем се появява в студените месеци, освен това той има навика точно тогава да си облизва устните и реших, че вероятно на това се дължат раничките. Но след като минаха 2 седмици и няма подобрение, реших да потърся решение, изключващо кремове и мазила. Много е трудно да го накарам даже да помисли за лекар.  ooooh!

Дааа, това с посещението на лекаря е доста голям проблем, за съжаление при доста хора. Защо не пробваш тогава с витамини, ама от тези ефервесцентните. Аз например пия "Супрадин", а понякога редувам със "Саностол" (когато ми е свършило първото и си "крада" от на детето)

# 163
  • Мнения: 1
Това се получава от липса на витамини. Не се страхувай за Б-комплекса. Даже си е много добър вариант. Прочети малко за действието на Б витамините в организма и ще разбереш, че няма как да навредиш на съпруга си с тях. Може дори да съчетаете с вит. C, пчелно млечице, вит. А и D...
само гледай да не са от тези разтворимите, те не се усвояват от организма.

# 164
  • Мнения: 2 028
Благодаря на всички за отговорите! Раничките най-накрая се оправиха и то от само себе си, но все пак ще взема нещо за профилактика.  Simple Smile

# 165
  • Мнения: 31
Това се получава от липса на витамини. Не се страхувай за Б-комплекса. Даже си е много добър вариант. Прочети малко за действието на Б витамините в организма и ще разбереш, че няма как да навредиш на съпруга си с тях. Може дори да съчетаете с вит. C, пчелно млечице, вит. А и D...
само гледай да не са от тези разтворимите, те не се усвояват от организма.


Я да чуем за разтворимите витамини как не се усвояват  Laughing Laughing Laughing на мене ми е интересен този принцип как водоразтворим витамин от група В не се усвоява  Thinking Thinking това всъщност би било и интересно за фармацевтичните компании, както и за милионите потребители на ефервесцентни таблетки.

# 166
  • Мнения: 1
Това се получава от липса на витамини. Не се страхувай за Б-комплекса. Даже си е много добър вариант. Прочети малко за действието на Б витамините в организма и ще разбереш, че няма как да навредиш на съпруга си с тях. Може дори да съчетаете с вит. C, пчелно млечице, вит. А и D...
само гледай да не са от тези разтворимите, те не се усвояват от организма.


Я да чуем за разтворимите витамини как не се усвояват  Laughing Laughing Laughing на мене ми е интересен този принцип как водоразтворим витамин от група В не се усвоява  Thinking Thinking това всъщност би било и интересно за фармацевтичните компании, както и за милионите потребители на ефервесцентни таблетки.


А какво ще кажеш за мастноразтворимите витамини като А,Д,К,Е????
Или на тези опаковки, на които пише "Мултивитамини" мастноразтворимите отсъстват?
99% от всички разтворими витамини са некачествени, ниско дозирани и формите на витамините са с възможно най-ниската усвояемост. Как иначе ще си обясниш цена от 2 лева за 20 дози...Прочети повече: http://www.bb-team.org/forums/viewthread/42389#ixzz2jbFQLM62

# 167
  • Мнения: 31
Това се получава от липса на витамини. Не се страхувай за Б-комплекса. Даже си е много добър вариант. Прочети малко за действието на Б витамините в организма и ще разбереш, че няма как да навредиш на съпруга си с тях. Може дори да съчетаете с вит. C, пчелно млечице, вит. А и D...
само гледай да не са от тези разтворимите, те не се усвояват от организма.


Я да чуем за разтворимите витамини как не се усвояват  Laughing Laughing Laughing на мене ми е интересен този принцип как водоразтворим витамин от група В не се усвоява  Thinking Thinking това всъщност би било и интересно за фармацевтичните компании, както и за милионите потребители на ефервесцентни таблетки.


А какво ще кажеш за мастноразтворимите витамини като А,Д,К,Е????
Или на тези опаковки, на които пише "Мултивитамини" мастноразтворимите отсъстват?
99% от всички разтворими витамини са некачествени, ниско дозирани и формите на витамините са с възможно най-ниската усвояемост. Как иначе ще си обясниш цена от 2 лева за 20 дози...Прочети повече: http://www.bb-team.org/forums/viewthread/42389#ixzz2jbFQLM62

Изгради собствено мнение, базирано на по-големи капацитети от ББ тийм. Не че обиждам писанията на авторите на статииките, де, но повечето са оттук-оттам попреписани, къде разбрани, къде не. Въпрос на интерпретация. Дай медицинска обосновка, ако имаш нужното образование, все пак.
А и ти бе дала съвет само за витамин Б, ако не ме лъже паметта  Laughing и беше "преценила", че човекът няма нужда от мастноразтворими  Laughing Ама то човешкото тяло има нужда само от определени неща, а не от комплексни  Thinking
Колкото до цените на мултивитамините, тези които струват 2 лева, не струват. Тук става въпрос за фармацевтични компании, а не Кенди-та (което освен с асоциация за бонбони, с друго не го свързвам).

# 168
  • Мнения: 1
Това се получава от липса на витамини. Не се страхувай за Б-комплекса. Даже си е много добър вариант. Прочети малко за действието на Б витамините в организма и ще разбереш, че няма как да навредиш на съпруга си с тях. Може дори да съчетаете с вит. C, пчелно млечице, вит. А и D...
само гледай да не са от тези разтворимите, те не се усвояват от организма.


Я да чуем за разтворимите витамини как не се усвояват  Laughing Laughing Laughing на мене ми е интересен този принцип как водоразтворим витамин от група В не се усвоява  Thinking Thinking това всъщност би било и интересно за фармацевтичните компании, както и за милионите потребители на ефервесцентни таблетки.


А какво ще кажеш за мастноразтворимите витамини като А,Д,К,Е????
Или на тези опаковки, на които пише "Мултивитамини" мастноразтворимите отсъстват?
99% от всички разтворими витамини са некачествени, ниско дозирани и формите на витамините са с възможно най-ниската усвояемост. Как иначе ще си обясниш цена от 2 лева за 20 дози...Прочети повече: http://www.bb-team.org/forums/viewthread/42389#ixzz2jbFQLM62

Изгради собствено мнение, базирано на по-големи капацитети от ББ тийм. Не че обиждам писанията на авторите на статииките, де, но повечето са оттук-оттам попреписани, къде разбрани, къде не. Въпрос на интерпретация. Дай медицинска обосновка, ако имаш нужното образование, все пак.
А и ти бе дала съвет само за витамин Б, ако не ме лъже паметта  Laughing и беше "преценила", че човекът няма нужда от мастноразтворими  Laughing Ама то човешкото тяло има нужда само от определени неща, а не от комплексни  Thinking
Колкото до цените на мултивитамините, тези които струват 2 лева, не струват. Тук става въпрос за фармацевтични компании, а не Кенди-та (което освен с асоциация за бонбони, с друго не го свързвам).



Със сигурност мнението ми не е базирано само на прочетени писания по форуми.
Не живея под стъклен капак и съм пробвала бая неща и сама мога да преценя кое действа и кое не. Не си спомням някога през съзнателния си живот да съм отричала мастноразтворимите витамини, но явно си ме разбрала на криво. Не виждам кому е нужно да давам медицинска обосновка. Все пак не съм лекар, а и ако някой има нужда от такава едва ли ще седне да чете форуми. По вероятно е да отиде до най-близкия кабинет, само че хората са наясно, че дори и лекарите пробутват лекарства на определени фирми, без значение дали те са ефикасни или не.

# 169
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Да ви похваля Хром пиколинат. Мисля че е много подходящ при диети. Сега го пия и съм много доволна а съм пила какво ли не. Друг път при диета се чувствам слаба, вие ми се свят и чувствам постоянно глад. При приемането на хром тези симптоми ги няма. Дава страхотна енергия, няма виене на свят и притъпява глада.

# 170
  • Бургас
  • Мнения: 458
Нещо имаше негативно за този хрома,ама не се сещам newsm78

# 171
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Негативно четох в една статия, но няма доказателства че е от него, а и хората които са го пили уж са предозирали сериозно. Примерно вместо 200 мг. дневно са приемали по 2000

# 172
  • Мнения: 2 677
Пила съм няколко пъти Коензим Кю 10 с хром пиколинат и съм много доволна. Точно 200 мг има в дневната доза  Peace

# 173
  • Мнения: 1
Здравейте.До сега не съм писала в темата,но я изчетох прилежно.
Въпросите ми са към по-опитните с добавките за сваляне на килограми.
156см съм, 75кг. След раждането така и не успях са сваля излишните килограми.От 4 месеца тренирам в домашни условия на кростренажор по 50 мин и от 85кг стигнах тези 75кг., но имам още много за сваляне.От около месец пия това http://dm-fitnes.com/american-strong-labs-mega-termo-caps-100caps-p-89.html .Започнах го с голямо недоверие,но като че ли има ефект - свалянето стана малко по-бързо, позагубих апетит, пия повече вода.Негативния ефект идва явно от кофеина - вдигам кръвното.
Въпроса ми е: да взема ли още една опаковка от това чудо, дали според вас е добър избор?
Втория ми въпрос е:кой е по-удачния вариант - термо бърнър или комбинация от L-карнитин, синефрин и аспирин?

# 174
  • Мнения: 6 564
Ползвам - зелена енергия водорасли и коластра.  Пия по 2 на ден, поддържаща доза.

В този ред на мисли, понеже съм срещала противоположни мнения, искам да попитам и тук. Редно ли е хранителните добавки да се пият целогодишно? Някои казват - да, няма проблем, те са добавки, не са лекарства. Други са на противоположното мнение - че все така трябва да се правят почивки. Не се ли адаптира така организмът прекалено много и в един момент, ако се спрат, може да има обратен ефект и имунната система да отслабне.  Rolling Eyes
Какво е вашето мнение или вашия опит?

# 175
  • Мнения: 2 677
ReName, вкъщи пием продуктите на Аквасорс от три години, само хубави неща мога да кажа за тях. Не съм забелязала негативен ефект върху хора, които са ги спрели. За мен са начин да обогатя здравословното хранене на семейството ми.
stelyna, не мисля, че е редно да правиш експерименти със здравето си. Има и по-здравословни начини да се свалят килограми  Peace

# 176
  • Мнения: 6 564
ReName, вкъщи пием продуктите на Аквасорс от три години

И аз пия от техните продукти, притеснява ме ефектът да не е обратен като се спрат за известно време  Thinking

# 177
  • Мнения: 2 677
Спокойно, не е  Hug

# 178
  • Варна/Сливен
  • Мнения: 26
Здравейте нова съм в темата изчетох почти всичко каквото сте написали, но не можах да намеря това което ме интересува,ако е питано се извинявам за въпроса. Въпроса ми е следния имам да свалям 10 кг. След раждането в мом съм на хранителен режим,който спазвам много стриктно. Отделно пия продукта на Аква сорс "Лесно начало" от 2 седмици,започнах да тренирам 5 дена в седмицата като редувам каланетика,пилатес и боди уърк микс като в дните които има пилатес и каланетика 30-40 мин правя кардио тренировки. За по ефективно сваляне на килограните започнах да приемам и Липотропик фет бърнар на Амикс сутрин преди тренировка по 3 капсули и вечер непосредствено преи да си легна по 2 капсули. По принцип съм с ниско кръвно и от 2 дена т.е от както взимам фет бърнара ми пада повече кръвното и най вече долмата граница. Та след толкова много прелюдия въпроса ми е възможно ли е да е от фет бърнара започвам да усещам леко главоболие и напрежение в тъпанчетата ми. Моля ако някой го е ползвал този продукт да сподели мнение и дали му се случвало нещо подобно .
Благодаря за отговора предварително. Хубав и усмихнат ден!  Simple Smile

Последна редакция: нд, 30 мар 2014, 13:45 от semruna

# 179
  • Мнения: 5
Рибеното масло е най-добрата добавка към храната за по-добра фигура. Ако се добавят и кардио и диета нещата стават фантастични  Grinning

# 180
  • Мнения: 1
Някой има ли мнение за този fat burner http://www.allmaxnutrition.com/products-type/rapidcuts-femme/ .. Благодаря, предварително Simple Smile

# 181
  • Мнения: 1
От години използвам Омега 3 и ябълков пектин и холестеролът ми спадна без да спазвам диета.

# 182
  • Мнения: 6 564
А някой използва ли хималайска сол?

# 183
  • Мнения: 2 677
Само такава използваме вкъщи  Peace

# 184
  • Мнения: 6 564
А пиете ли "Соле", аз всъщност него имах предвид.
Но като стана въпрос за тази готварската, за този вид какво ви е мнението?

# 185
  • Мнения: 2 677
Да, много го уважаваме Солето вкъщи Simple Smile  Но го правя с по-големи кристали от показаните. Използваме го за миене на зъби, също за пиене сутрин на гладно по една чаша, за почистване на лице, прочистване на синуси(с нети).
Вземам само от тази на Аквасорс. В по-евтини марки съм намирала люспи и парченца тухла.

# 186
  • Мнения: 4
Някой ползвал ли е хималайската сол на Green Master?

# 187
  • Мнения: 93
Здравейте! Някой знае ли някакви добавки за наддаване на тегло, че твърде много и бързо свалих? Чудя се протеини ли да пия на прах, що ли? Вземам витамин B, но не виждам промяна.

# 188
  • Мнения: 2 677
Вместо протеини, пробвай с това: http://anhira.com/pdf/Aq_SuperEnergy.pdf

# 189
  • Мнения: 213
Да се включа и аз... та за добавките...задължителни са ми : Омега 3 и вит Д( само през зимата обаче), сега лятото- Магнезий с Ц и Е, Хиалуронова киселина на таблетки, Биотин...

Тренирам много и се храня стриктно, но въпреки това мисля, че тялото и организма има нужда от допълнение под формата на витамини (колкото и да не ми се иска), но истината е, че в днешно време въобще не знаеш какво хапваш, освен ако баба ти не е го е отгледала.. Peace



п.с. Взимала съм преди години фет бърнъри..ама тогава когато въобще не знаех за какво става въпрос... а имам предвид , че са пълен шит за тялото и организма ви. Хубавото хапване и многото движение е истината ...другото само бели може да докара Peace

Последна редакция: чт, 03 юли 2014, 23:51 от *Semora*

# 190
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
запис сега ами се спи
утре ще чета
  Grinning

# 191
  • Мнения: 260
Само рибено масло пия.

# 192
  • Мнения: 9
Здр,искам да попитам за лечебните гъби.Някой ако знае нещо ,ако е ползвал да пише.Ние сме с диагноза остеосарком.Минахме химии,операции.Всичко беше наред една година,сега се видя петно на рамото.Чувала съм че много помагат.

# 193
  • Мнения: 2 820
В момента пия Омега 3.

# 194
  • Мнения: 6 564

Как ти се отразява? Аз съм си поръчала и ги чакам, но мисля да ги почвам на есен  Peace

# 195
  • Мнения: 2 820
Пия ги втори месец, но не съм и много редовна в приема. Не съм забелязала и някаква промяна.

# 196
  • Мнения: 2
Пила съм и Омегата, и най-различни витамини и минерали, но напоследък стомахът ми взе да дава "заето" и затова се спрях на това -http://www.harmonyonlife.com/. Въпрос на избор!

# 197
  • София
  • Мнения: 38 604
Включвам се в темата. Работя с добавки. Давам консултации всякакви.
Аз лично трябва да си накупя, ама нещо отлагам.

# 198
  • Мнения: 6 564
Работя с добавки. Давам консултации всякакви.


Посъветвайте ме в такъв случай. Искам да започна приеме на омега 3 и селен от есента. Как точно да ги пия, кое след кое, първо да свърша едното и после другото предполагам. Селенът ми  е 100 бройки като дневната доза е по 1 на ден, значи грубо за 3 месеца ще ми стигне. Омегата са 200 капсули при мин. дневна доза 2 на ден, тоест пак грубо за 3 месеца ще имам. Аз си мислех да започна с омегата - 3 месеца и после селен 3 месеца и почивка, тъкмо ще мине есенно-зимния период. Според вас?
Мерси   bouquet

# 199
  • София
  • Мнения: 38 604
Можеш да ги пиеш заедно - няма противопоказания.

# 200
  • Мнения: 6 564
Това е хубаво.
Но не мисля да се "засилвам" чак толкова, пък и едно по едно ще стигнат за повече време.
Благодаря за мнението, пак ще се допитвам при нужда   bouquet  bouquet

# 201
  • Мнения: 20 179
Момичета, имам едно питане, и много ще се радвам ако дадете мнение по въпроса. Pешила e да пие някакви добавки за отслабване и се е спряла на Fyre, видяла , че Румяна Илиева ги препоръчва. http://fitnesinstruktor.com/%D1%85%D0%B0%D0%BF%D1%87%D0%B5%D1%82 … 0%B5%D1%80%D0%B0/

Иначе е на хранителен режим и спортува от доста време, ефект за сега няма и иска да попие нещо. Какво мислите за Fyre-то, аз дори не бях чувала за тях. Дали са качествени, притеснява ме да не се окажат някои прекалено вредни?

Последна редакция: вт, 19 авг 2014, 21:47 от Lemy

# 202
  • София
  • Мнения: 38 604
Виж в интернет за съставките na FYRE.
Тук не ми дава да публикувам линк.

С две думи - това е фетбърнър, съдържа кафе и много се потиш от него.
Основна съставка е Колеус Форсколи, който не е нещо особено.
Освен това е 65 лв. Има и малко по-евтини бърнъри /20-30 лв/ с подобни съставки или без кофеин.

# 203
  • Мнения: 20 179
L'Agent, благодаря ти.
Ти какво би ми препоръчала?

# 204
  • Мнения: 2
Здравейте, имам проблеми с жлъчката, в същото време и доста наднормени килограми. Съветвах се с д-р Пашкулев и той ми обясни, че Килолек би помогнал за потискане на апетита и обмяната на веществата, а една от съставките Л- таурина прави жлъчната течност по-малко вискозна /разрежда я, и намалява вероятността за утайки/.
L'Agent ще съм ти благодарна, ако си кажеш твоето мнение...

# 205
  • София
  • Мнения: 38 604
За жлъчката и обмяната на веществата бих препоръчала ензими - поотделно или заедно.
И магарешки трън.
А, в Килолек има 2 ензима и други хубави неща - значи е добре.
Има и полски хвощ - той помага за отводняване.

За фетбърнъри - вижте сайта на Сила. Има много голямо разнообразие, няма да препоръчвам определен, само гледайте да е без възбуждащи вещества - кофеин, таурин и пр.

# 206
  • Мнения: 1 034
За фетбърнъри - вижте сайта на Сила. Има много голямо разнообразие, няма да препоръчвам определен, само гледайте да е без възбуждащи вещества - кофеин, таурин и пр.

Тауринът пък какво толкова пречи?  newsm78

morfey
, таурин на прах можеш да си вземеш и отделно на съвсем прилична цена на прах.

# 207
  • Мнения: 7
ЗДравейте, някой иска ли да делим този стак, понеже е много изгоден
http://nitrotiger.com/products/2-br.-slim-fx-56-caps--product_21376.html
пишете ми на ЛС Hug

# 208
  • Мнения: 922
Здравей, Поци!
Мойта питанка е следната : С мъжа ми тренираме във фитнеса ,понякога бягаме.Аз съм по-напреднала.Свалих 20 кг, искам да сваля още мин. 5, той трябва да свали поне 10-15 .Понякога не остава време да готвим вечер след тренировка и работа и мисля да пробвам с протеин( не всеки ден, само от време на време, вместо храна).Обаче като започнах да чета и се обърках кой вид протеин е най-добре да си вземем- сурватъчен или яйчен (мисля , че беше другия).Започнахме от няколко дни и една протеинова диета ( нисковъглехидратна )Ако имаш някакви други съвети и предложения - чета с дете очи. Simple Smile
Благодарско в аванс!

# 209
  • Мнения: 1 274
В момента съм на вълна суплементи. Извадих миналогодишното бъзово вино и купих една билкова смес. Друг път са ми давали ефект. Записвам се да следя.

Общи условия

Активация на акаунт