Използвате ли суплементи (хранителни добавки) и какви? – 7

  • 40 964
  • 209
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 984
Evridika мерси

# 76
  • Miami
  • Мнения: 413
Аз да ви попитам, има ли нещо, което мога да пия за подтискане на апетита? Само че ми трябва да е нещо, с което да не е задължително спорт или фитнес. Нещо хич нямам време за движение Embarassed
Хубава вечер  Hug
Преди да си купя OxyELITE Pro изчетох темите и видях, че може да се пие дори и без да тренираш. Така го пиех и аз. Подтиска апетита и дава енергия. Препоръчвам все оксито, защото друг бърнър от този клас не съм пила и не мога да дам мнение.

# 77
# 78
  • Miami
  • Мнения: 413
Ex, тъкмо си намерих перфектния фет бърнър и той се оказа с вредна съставка  Sad  Сега поне ще пробвам огънчето.

# 79
  • Мнения: 13
Ex, тъкмо си намерих перфектния фет бърнър и той се оказа с вредна съставка  Sad  Сега поне ще пробвам огънчето.
Браво бе, кво правим сега? Outta Joint

# 80
  • Miami
  • Мнения: 413
тирамису, ти твоето окси не го ли изпи вече?

# 81
  • Мнения: 13
тирамису, ти твоето окси не го ли изпи вече?
Не, незная точно колко ми остават, но мисля половината съм изпила или малко повече от половината опаковка?!Но се притеснх с тези новини, макар, че лично аз нямам никакви оплаквания, дори точно обратното...слава на бога!!

# 82
  • Мнения: 4
Пробвайте с Thermo Speed Extreme на Olimp Simple Smile
Добавката почти не се усеща като странични гадни действия и е на сравнително ниска цена Simple Smile

# 83
  • Miami
  • Мнения: 413
Пробвайте с Thermo Speed Extreme на Olimp Simple Smile
Добавката почти не се усеща като странични гадни действия и е на сравнително ниска цена Simple Smile
Black Arrow, благодаря за предложението   bouquet
И въпрос към теб  - сега започнах Fyre, след него трябва ли да правя почивка или мога да си взема приемерно Thermo Speed Extreme?

# 84
  • Vraca
  • Мнения: 133
Употребявали ли сте хранителни добавки План В,План Q,План Е и подобни от серията,производител Plameca, вносител Херба медика, съдържащи Фазеоламин, и какъв беше резултата ви?

# 85
  • София
  • Мнения: 1 462
Здравейте,

Някой да е ползвал този продукт http://www.fitnes-bg.com/fitnes_magazin/Reflex/Sida_Cordifolia_%96_Reflex/

Благодаря. Хубав ден.

# 86
  • Мнения: 103
Моля ви ,кажете ми за Липозана от къде да си го купя и колко струва?
Благодаря!

# 87
  • София
  • Мнения: 30 206
здравейте,

искам да ви попитам за отзиви за Total Fat Burn. Моя роднина е много доволна, но аз искам да имам няколко източника на информация. В интернет няма почти никакви мнения  Rolling Eyes

# 88
  • Мнения: 1 434
Записвам  се да  ви  чета , от днес съм на Fyre .Нямам оплаквания  спазвам   хранителен режим  по зоната и   тренирам всеки ден . Цел  - 4кг-  5кг  Praynig

# 89
  • Мнения: 1 455
здравейте,

какво бихте ми препоръчали като добавка преди или след джогинг? Започнах да тичам по 3-4 пъти в седмицата, чувствам се тонизирана, но проблема е, че не издържам дълго. Ще ми се да правя поне 1.5ч. кросове из природата, но на 20тата минута ме заболява в дясно под ребрата и се налага да си почивам, после пак да побягам и така губя удоволствието.
Искам да си купя нещо за издържливост, както и за изчистване на мазнините, имам да смъквам 5-8 кг до желаното тегло, спазвам Ниско-въглехидратна.
Давайки препоръки, имайте предвид, че съм в чужбина и повечето от продуктите, които коментирате не откривам тук. Напишете генеричното име и приблизителното съдържание на активната съставка, както и кога да се взема точно.

Много благодаря за съветите, ще са ми от полза Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт