Използвате ли суплементи (хранителни добавки) и какви? – 7

  • 41 003
  • 209
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 462
Реших да не си правя експерименти със здравето. Ако някой иска мога да му дам моята опаковка. Само едно хапче е изпито от него.   bouquet

# 121
  • Мнения: 2
здравейте на всички Simple Smile аз от близо месец пия http://www.fitnessmall.bg/biotech-thermo-drine-liquid-concentrate-500-ml има ли и други, които са го пробвали  Rolling Eyes

# 122
  • София
  • Мнения: 2 508
Здравейте, спортисти!

И аз се включвам в отбора.
По принцип спортувам, винаги съм спортувала. Не по много, но достатъчно.
Миналата година имах тежка травма и прекарах около 10 месеца в седене и нищоправене. Дойде и Коледа и ... разбирате, че напълнях. Сега се опитвам да сваля и отново да съм като себе си, но съм голям противник на диетите.
Съответно, тъй като никога не ми се е налагало да отслабвам (не и толкова) не знам какво да правя. Консултирах се с доста хора и ми препоръчаха L-Carnitine, съчетано с тренировките ми.
Моите тренировки са следните - почти всеки ден карам велосипед по около 20км различно натоварване - предимно е постоянно, много рядко има спускания, пък и аз мога да си го наглася. Веднъж - два пъти в седмицата ходя на аеробика и много се изморявам и потя.

Мислите ли, че ако пия по една доза преди тренировка, ще е ок? Имам предвид... достатъчно ли е натоварването?

# 123
  • Мнения: 1
Аз пих L - Carnitine 3 месеца заедно с тренировките и съм много доволна. Ефекта е видим. Само си избери по хубава и качествена фирма и повечко милиграми. Аз взимах течен за по - бързо усвояване.

# 124
  • Мнения: 4
И този сезон залагам на Slim Fx + Alcar  Grinning Просто като едно нещо работи не виждам смисъл да пробвам нови неща (поне на този етап).

# 125
  • Мнения: 1
В усвояването на течен или на капсули Л-Карнитин почти няма разлика, просто с  касулите по-точно ще си приемее  дозата..



http://power-beauty.com/shop/ultimate-liq-l-carnitine-2000-mg/

# 126
  • Мнения: 1
За Л карнитин четох статии, но не и лични мнения, ако може споделете - най - вече за странични ефекти и какво става след спирането му newsm78.
За ставите - ако може да препоръчате конкретен продукт, как да пазя коленете Rolling Eyes.
За ставите и хрущялите препоръчват глюкозамин, например http://www.iherb.com/Solgar-Glucosamine-Chondroitin-MSM-With-Est … ablets/22425?at=0

За Л-карнитина не съм чела да има странични ефекти, нито нещо да става след спирането му  Thinking Това е аминокиселина, която тялото само произвежда, но в малки количества. За това се налага набавянето му от др.  източници  Peace


Всъщност Л-карнитина има странични ефекти и бих казала че е опасно да се приема без надзор от специалист.
На мой познат му протече кръв от зърната и той много се уплаши. Аз ходя при една много приятна диетоложка в Натур хаус (до мол София), споделих и тя се зае с проблема. Оказа се че човека се е предозирал...и тотално си е объркал хормоните. Вече започнаха работа заедно и той сподели че се чувства добре(честно казано и според мен изглежда доста по-добре от преди) Работя на държавна работа. Отслабнах значително с Натур хаус и здравословното ми състояние е чувствително по-добре. Всичките ми колежки вече се зарибени покрай моите резултати,така че ще видим и при тях как ще се отрази здравословния начин на хранене. Горещо ви го препоръчвам, но от мен да знаете много е важно да попаднете при добри специалисти, защото никой не застрахован от това което се случи с моя познат.
Желая ви успех, мами. Пазете здравето си Simple Smile

# 127
  • Miami
  • Мнения: 413
Чудесна реклама направихте и това с кръвта от зърната също беше много добро  Crazy

# 128
  • София
  • Мнения: 2 508
Аз съм ходила само веднъж на консултация в Натур Хаус но не знам дали е същото - на Цар Асен...
Готини са, разбират си от работата, ама чак пък такава реклама не беше нужна Simple Smile

# 129
  • Мнения: 1
Това е реална история и аз бях ужасено, когато го научих. Иначе не се стремя да правя реклама... просто на мен тези хора наистина ми помогнаха, а виждам че и колежките ми са много доволни Simple Smile

# 130
  • Мнения: 4
Това е реална история и аз бях ужасено, когато го научих. Иначе не се стремя да правя реклама... просто на мен тези хора наистина ми помогнаха, а виждам че и колежките ми са много доволни Simple Smile
Мила, това с кръвта от зърната много разсмива даже не знам как успя да го измислиш.
Л-карнитина няма странични ефекти или ако има такива те няма да се проявят при нормална доза от  1-2 грама на ден, а да не говоря за ALCAR-a от който въобще нямам никакви оплаквания само позитивни неща.

# 131
  • Варна
  • Мнения: 1 860
Има ли ефект?

# 132
  • Мнения: 2 677
Една приятелка пи нещо с гарциния - ефект нямаше, а и страшно нервна беше през цялото време.

# 133
  • Мнения: 4
Това е реална история и аз бях ужасено, когато го научих. Иначе не се стремя да правя реклама... просто на мен тези хора наистина ми помогнаха, а виждам че и колежките ми са много доволни Simple Smile
Мила, това с кръвта от зърната много разсмива даже не знам как успя да го измислиш.
Л-карнитина няма странични ефекти или ако има такива те няма да се проявят при нормална доза от  1-2 грама на ден, а да не говоря за ALCAR-a от който въобще нямам никакви оплаквания само позитивни неща.
- 3 кг. мазнини този сезон Simple Smile Много съм доволна.

# 134
  • Мнения: 16
 Пила съм Lipozan (фетбърнър) и съм много доволна, но при мен имаше ефект само като го съчетавах с тренировки поне по 1 час на ден. Също така го комбинирах с L-karnitinе преди тренировка. Така изчистих малко от мазнинките за 1 месец макар на кг. да бях свалила само 3кг. Постоянно редувах мускулните групи, като включвах и кардио тренировки.  jump
 След това го пих, но не тренирах много много и нямаше никакъв резултат може би просто имах повече енергия. Явно действието му се отключва само при натоварване.

Общи условия

Активация на акаунт