Използвате ли суплементи (хранителни добавки) и какви? – 7

  • 41 003
  • 209
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 677
Шлаките се натрупват в храносмилателната ни система най вече заради начина ни на хранене и влошеното качество на храната ни - оцветители, консерванти, овкусители - цялата тази химия няма как да се преработи от организма и обикновено се "затлачва" из червата, черния дроб също се претоварва в опита да се справи.
Много и различни са методите за детоксикация на организма, пиша ти на лични  Peace

Последна редакция: пт, 07 дек 2012, 11:35 от fata_morgana

# 106
  • Мнения: 37
За шлаките има едно алое на Хербалайф,много е добро,пречиства целия организъм,аз съм много доволна от продуктите им,миналото лято чрез тях,здравословно хранене и вода свалих общо 30см за месец и нещо и си оправих проблемите с бъбреците.Те са само на билкова основа и са вълшебни  Heart Eyes Но за съжаление са скъпички и не мога да си ги позволя  Cry http://www.espowerfood.com/details_bg.php?product_id=38 Някой пробвал ли е това? Аз от днес го започнах (съжалявам ако сте го обсъждали,но нямам време да изчета всички теми). Има ли ефект и как да го пия?

# 107
  • Мнения: 1
Аз в момента пия ацетил л-карнитин на Примафорс в комбинация с Термо Лийн и съм повече от доволна, успях да се стегна малко. Има какво да се желае още, но свалих и няколко килца Simple Smile))

# 108
  • Мнения: 1
Здравейте !!! Започнах да пия ето този фет бърнар  http://fitness1.bg/tight-xtreme/  !! Инструктора ми каза, че е страшно добър и ще има страхотен ефект, опасявам се само да е прекалено силен за мен!!! На опаковката пише по една капсула дневно за хора под 90 кг (аз съм 74 кг), но инструктора ми каза да пия по две на ден-сутрин и вечер  newsm78!!! Бихте ли дали мнението си за него ако го познавате !!! Поздрави

# 109
  • София
  • Мнения: 1 462
Здравейте, имам въпрос за Syntrax Fyre. Възможно ли е да предизвика треперене, замайване и сърцебиене и то само от 1 хапче?

# 110
  • Miami
  • Мнения: 413
Може да. И на мен ми се е случвало, после свикнах, нямах такива оплаквания.

# 111
  • София
  • Мнения: 1 462
Може да. И на мен ми се е случвало, после свикнах, нямах такива оплаквания.
Благодаря за бързия отговор. Много се притесних. Ще спра кафето сутрин и ще пробвам да взимам по 1 харче 2-3 дни пък после ще увелича на 2. Имаше ли резултат от него и след колко време дойде той?

След колко време преминават тези оплаквания след като ги получи - час, два? На опаковката пише, че сваля кръвното, аз по принцип съм с ниско такова.

Последна редакция: чт, 11 апр 2013, 14:17 от Петяя

# 112
  • Miami
  • Мнения: 413
Има ефект, обаче трябва хранителен режим да се спазва и също е хубаво и да се тренира  Peace
Да, ограничи кафето, докато  приемаш фет бърнъра.
Ами при мен след 30-40 мин отшумяваше това разтреперване. И аз съм с ниско кръвно, но не съм имала проблеми в това отношение.

# 113
  • София
  • Мнения: 1 462
Има ефект, обаче трябва хранителен режим да се спазва и също е хубаво и да се тренира  Peace
Да, ограничи кафето, докато  приемаш фет бърнъра.

Три пъти в седмицата съм на фитнес, два пъти на народни танци, а ноякога и на плуване. Диета нисковъглехидратна прилагам.

# 114
  • Miami
  • Мнения: 413
Супер, значи трябва да има ефект, сподели после като го свършиш  Simple Smile ( и аз започнах два пъти в седмицата народни танци  Grinning )
Аз отдавна не съм пила фет бърнър, обаче съм зациклила на едни кг и не мърдам  Sad Сега пак се замислям да си взема нещо, но се чудя Огънчето или някой друг бърнър  Thinking

# 115
  • София
  • Мнения: 1 462
Супер, значи трябва да има ефект, сподели после като го свършиш  Simple Smile ( и аз започнах два пъти в седмицата народни танци  Grinning )
Аз отдавна не съм пила фет бърнър, обаче съм зациклила на едни кг и не мърдам  Sad Сега пак се замислям да си взема нещо, но се чудя Огънчето или някой друг бърнър  Thinking
Аз се чудя дали не направих грешка като го взех това чудо. В момента се чувствам отврътително. Едно треперене, едно чудо, ръцете ми са ледени  ooooh! ooooh!

# 116
  • Мнения: 2 677
На твое място не бих пила повече, ако се чувствам така. Организма ти ясно сигнализира, че нещо не е наред. Не съм съгласна, че трябва да продължаваш докато свикнеш  Peace

# 117
  • София
  • Мнения: 1 462
На твое място не бих пила повече, ако се чувствам така. Организма ти ясно сигнализира, че нещо не е наред. Не съм съгласна, че трябва да продължаваш докато свикнеш  Peace

 Hug Съгласна съм с теб, но ще пробвам последно утре сутрин без да пия кафе. Днес го комбинирах. Ако и без кафето се чувствам така ще ги махна.

# 118
  • Miami
  • Мнения: 413
Е, аз чак толкова зле не съм се чувствала, само леко напрежение и треперене.
Повечето мощни фет бърнъри предизвикват такъв ефект/дефект  Peace

# 119
  • Бургас
  • Мнения: 458
Аз два пъти досега съм пила Огънчето,но нищо не усещам резистентна ли съм на тези бърнари и аз незнам,дори съм го пила къ 19 часа и после си лягам и спя като пън,а да не говорим,че по цял ден пия кафе.Всичко е до организъм,но ако не се чувстваш добре по-добре не експеремнтирай със себе си.Вземи си липотропен бърнър в кобинация с карнетин.

Общи условия

Активация на акаунт