Семейство Бикови са "Женени с деца в България"

  • 15 511
  • 190
  •   1
Отговори
# 15
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Да се запиша и аз към тайфата  Crazy Hug

О Стефания Колева Thinking,а с червена коса ли ще е  Rolling Eyes JoyИначе и на мен нещо фамилията не ми допада,но тава да е кусура Mr. Green

# 16
  • Мнения: 434
Точно,и аз на нея я направих. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 9 193
На всичко българско и родно давам един шанс /един епизод не ме ли грабнат...клик  Mr. Green
Стефания ми е дотегнала като физиономия / като актриса си е едн а  и съща 100 роли да играе все е еднотипна, сори

# 18
  • Мнения: 1 211
Стефания има страшно богат опит в сериали. Може би в последните години, тя е актрисата с най - много роли в сериали. Затова я взимат, защото знае как да си върши работата и е естествена пред камера. Друг е въпроса, че наистина на хората им е омръзнало все нея да гледат. Това обаче на мен не ми пречи. Харесвам я, а ако сериала е добър ще го гледам. Сега ми е по - интересно мъжа кой ще е? Иначе смятам да дам шанс на сеpиала, пък да видим.

# 19
  • Мнения: 2 558
Казаха ли официално, че ще е Стефания Колева, че днес прочетох някъде за другото спрягано име - Ернестина Шинова  newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 2 840
Казаха ли официално, че ще е Стефания Колева, че днес прочетох някъде за другото спрягано име - Ернестина Шинова  newsm78
Гласът в рекламата е на Еренестина според мен, но тя има по-голяма дъщеря, не 8-годишна.

# 21
# 22
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862


# 23
  • Мнения: 4 519
Засега ме дразни, че всичко е 1:1. Дано поне актьорите се справят добре с ролите си и със ситуациите.

# 24
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Я вижте само мебелите на нашите. Те богаташи май..  hahaha hahaha  А Пеги и Ал стоят на доста опърпано диванче.  Whistling Mr. Green

# 25
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Стефания има страшно богат опит в сериали. Може би в последните години, тя е актрисата с най - много роли в сериали.
Кои са тези "много сериали"- "Тя и той" за друг не се сещам.
Иначе е неуместно сравнението- представени по този начин- живеещи в къща, с куче и две деца- това за България си е висок стандарт, не е като пародия на Американската мечта. Нашите трябваще да са в двустайна панелка или още по-зле, в 45кв. маломерен двустаен с 2 деца, куче и болнава свекърва, а тъщата и сестрата на булката в близкото село.

# 26
  • Мнения: 2 558
И "Клиника на третия етаж"  Peace

# 27
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Иначе е неуместно сравнението- представени по този начин- живеещи в къща, с куче и две деца- това за България си е висок стандарт, не е като пародия на Американската мечта. Нашите трябваше да са в двустайна панелка или още по-зле, в 45кв. маломерен двустаен с 2 деца, куче и болнава свекърва, а тъщата и сестрата на булката в близкото село.
   hahaha hahaha hahaha
Напълно вярно...  Те като гледам тънат в лукс. Какво да се оплакват. Гледай напред и себе си..   Mr. Green Mr. Green

# 28
  • Мнения: 328
Гледах едно видео по повод стартирането на сериала и ми направи впечатление не само мебелировката, тип американска къща от преди някое и друго десетилетие (визирам тапетите, перденцата над кухненската мивка и други типични неща за Щатите, но не и за България), но и опита на режисьора да копира възможно най-много от поведението, жестовете и тоалетите от оригинала. Може сериалът да се окаже интересен, но мен още от сега ме глождят съмнения, тъй като декорите и вида на персонажите ми напомнят на американска история, нямаща общо с БГ. Но да не избързвам все пак...ще им дам 1-2 епизода шанс Mr. Green

# 29
  • Мнения: 12 666
Да се запиша и аз тук, интересно ми е. Свиркайте кога ще почне. Знам, че и руснаците имат такъв, не съм го гледала. .

Общи условия

Активация на акаунт