Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 154

  • 35 362
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10 030
Забравих да си кажа мнението за Хасрет, ама нея все я оправдавам, нали съм жена  hahaha hahaha hahaha най я разбирам, макар че резките обрати в настроенията и решенията ѝ ми идват малко в повече, но нали при мен опита ( по-мекото определение на старостта  ooooh!) си казват думата. Не съм аз измислила поговорката: „Три пъти мери, един път режи“, но е много далеч от мисленето и действията на Хасрет. Да ви кажа, че тази прибързаност я забелязвам доста често и при други млади дами и господа, ooooh! с които ми се налага да общувам!  Peace Времето, опита и други фактори обаче, промениха и Хасрет, както всички ние се променяме.  Peace

# 706
  • Мнения: 4 535


Кой казва, че филмчето ни няма връзка с висшата мода  Grinning

Линка, а пък дъщерите ми казват, че съм красива Joy Joy Joy

# 707
  • Мнения: 10 030
Надин, красива си, разбира се!  Hug всички тук сме красиви!  Peace
Сериозно го твърдя!  Naughty
Аз общувам само с красиви хора, значи вие сте красиви!  Peace



И Ения, която открих благодарение на вас, красавици!  Heart Eyes Peace Simple Smile

Красавица!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




# 708
  • Мнения: 4 535


 Ирландката Ения, без ирландски "Бейлиз" не върви  Joy Joy Joy



А някой колажист, даже е прекалил с него hahaha

# 709
  • Мнения: 2 116
Цитат
А за интелекта на Несрин и тебе да питам: откъде разбра колко е голям  newsm78

Баги, Hug ами, предполагам го, нещо като вот на доверие и симпатия към всеки един от героите ни... Thinking
Аз, наистина към всеки един подхождам от позиция, че нещо има, а не че нещо няма... за да е един или друг в поведенията си, като емоции и реакции. newsm78
За Несрин наистина е по-лесно и предполагаемо, защото е израстнала в добра и изискана среда.
Има професия и занимания, за които също се предполага, че е необходим интелект, за да усвои и прилага уменията при реставрацията на картини, например. Peace
А и за мен, при по-богатите, не следва да им липсва нещо на всяка цена... Naughty

Имаше достатъчно факти в поведението на Несрин, а и в оценките на другите и останалите за нея, които ме карат, да смятам, че има интелект и то не малък, независимо от случаите в които той не само не проличава  Mr. Green ooooh! Crossing Arms ами е и повод да реша категорично, че липсва. newsm78 Joy
Ама, нали изхождам от презумция на невинен до доказване на противното... newsm78 Joy Wink

Цитат
Може да страда от липса на емпатия, или как то там се нарича чувството за споделяне, но тя никога не изходи егоистично към никого, винаги мислеше за семейството си, дори това да беше грешно, не разбиращо и не правилно. В нейните представи тя взимаше правилни и добри решения за всеки член. Не казвам, че е права. Разбира се, че не е. Нито я оправдавам. Само казвам, че човек, в стремежа си да помогне, слага грешни мисли и чувства на любимите си хора.  

Линка,  Hug
Мисля, че не съм успяла да се изразя точно... newsm78
Разбира се, че мислеше за семейството си, ама не по-далеч от собствените си, лични мисли за собственото си семейство...Линка, тук е  разликата... Peace
Да мислиш за семейството не изключва да намериш допирната и пресечната точка с мислите на всеки един, именно от семейството т. е на собствените с тези на останалите... Thinking
А, тя не го постигаше това, може и да е искала...това е едно, но фактите за мен са, че не го постигаше/поне до едни епизоди/ Peace
Според мен именно, Хасрет и отчасти Накие й помогнаха да успее да съпреживее, всички чувства на близките и обичани от нея хора. Това е емпатията, не споделяне, а съпреживяване на емоции и мисли... Peace
А, когато го можеш за тях, го можеш и за останалите, то е като умение за всички и по принцип...

Тук при Несрин/разбира се, според мен/ не ставаше дума за грешки в стремежа да помогнеш... Naughty
Става дума, за това, че тя не можеше да излезе от собствената си кожа и да влезе макар и за миг в тази на другите...на Мурат, на Етем, на Хасрет...на когото и да е... Peace

Линка,  Hug аз се радвам, че имаме и различия в мненията, понякога...това означвава, че сме истински, искрени в общуването си в темата...наистина би било много съмнително, ако винаги  и само се съгласяваме една с друга... Peace Laughing

А, това, че водим разумни и преди всичко уважителни дискусии, не само към различните си мнения, но и към нас самите-лично,  е най-ценно за мен в темата ни! Hug

Ето и дъгата има различни цветове, ама това я прави да е именно дъга и да е толкова красива, нали... Peace Heart Eyes Hug


Затова и писах скоро...с вас, тук, съм като под дъгата... Hug newsm51      love001

Последна редакция: пт, 16 мар 2012, 19:59 от margita9

# 710
  • Русе
  • Мнения: 6 503
И след Ения,  Peace още един клип за нашите Мурат и Хасрет!  Simple Smile



http://vbox7.com/play:bfc57f0c

# 711
  • Мнения: 2 116
Сега за около час, два изчезвам  Wink отивам да правя компания на любимците си и от Пепел от рози/КВФ... Peace Heart Eyes

До по-късно... 55 Scatter

# 712
  • Мнения: 10 030
Марги  Hug различните мнения са най-хубавото, което може да се случи на една тема!  Peace А когато са и придружени с разбиране и симпатия, е просто благодат и удоволствие!  Heart Eyes Hug Peace
Да се радваме на такова общуване!  Момичета!  Heart Eyes Hug





Оказва се, че не само аз не харесвам наболата брада на Джансел!  hahaha hahaha hahaha

Скрит текст:
Доказано: жените мразят бради
Дали мъжете трябва да са гладко бръснати, за да им върви с жените?

На всеки нормален мъж (или почти на всеки) в даден момент от неговия живот му пораства брада. Според скорошно изследване обаче излиза, че това не е особено полезна придобивка.

Екип учени, ръководени от канадеца Диксън и неговия колега от Нова Зеландия Пол Васи, цели да отговори на въпроса как точно биват възприемани хората с брада.

За целта са били подбрани 19 мъже, които цял живот са поддържали голяма брада. Впоследствие всеки един от тях е бил помолен да извърши немислимото – да се избръсне.

Учените са заснели своите избраници с и без брада с идеята да открият какви ще бъдат реакциите на 200 жени от различни националности и раси, когато видят снимките.

Всички представителки на нежния пол, без изключение, са заявили, че мъжете без брада изглеждат значително по-атрактивно. Според нежните създания мъжете с бради давали вид на по-възрастни.

Когато по-късно подобно изследване е било направено с мъже, мнозинството от тях споделили, че колегите им с обемиста брада изглеждали по-агресивни.

Според психолога от Нортумбрийския университет Ник Нейв биологичната предопределеност на мъжа да му расте брада няма нищо общо с това той да бъде атрактивен за жените.

"Мъжките лица и тела са създадени най-вече да сплашват останалите представители от мъжкия пол", казва Ник Нейв.

Споделеното от психолога съвпада с разпространената хипотеза, че мъжката брада се е развила преди всичко, за да отличава отделните мъжки екземпляри, когато са между представителки на нежния пол. А също, че брадата играе ролята на ясно изразено лицево комуникационно средство, сигнализиращо определена нагласа – била тя агресивна, или миролюбива.
http://inews.bg/%D0%9B%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%BD … 992_i.162318.html


# 713
  • Мнения: 2 195
За Несрин, не държа да е голяма бяла птица, само защото е от конака, но и не блести с някакъв особен интелект. А и в ПС със съпоставката махала-конак така представиха нещата, поне на пръв поглед. Ако се махне лустрото, с какво се различаваше Нескин от Гюлназ, например newsm78

Аз нали съм се захванала с колажистите, това не мога да го подмина, без да попитам каква е идеята му newsm78  Кръстила съм го :"дамата със стоманения поглед и дясното кроше"
Ами Туба, сякаш държи бокс, готова всеки момент да нанесе удар на всеки дръзнал да нападне младия прокурор Peace

# 714
  • Русе
  • Мнения: 6 503
И един от най-често срещаните колажи на Джансел, като Мурат - защо ли?  Thinking Много сериозен, нещо го тревожи май?  Thinking

# 715
  • Мнения: 2 195
И един от най-често срещаните колажи на Джансел, като Мурат - защо ли?  Thinking Много сериозен, нещо го тревожи май?  Thinking


Цвети, тревожи се да не направят дизито му затворен клуб hahaha hahaha hahaha
Ами харесват си го разплакан и разтревожен, нали са ни  комшийки, а тях сме ги набедили, че си падат по драмите. От друга страна, правят темата бутикова. Май се получава френска тема на Босфора  Thinking

# 716
  • Мнения: 4 535


Арабите са го ударили на сравнения, на ред са бащите...да се готвят майките Joy

# 717
  • Мнения: 10 030


Ето как сме почнали втори сезон!  Peace
По това време започва и Фатмагюл. Но явно нашата двойка се харесва повече.  Peace

Ами готини са, какво да кажа!  Heart Eyes
Ама много хора ги харесваме!  Mr. Green Пък това не говори добре за интелектуалното ни ниво.  #Crazy И все пак вече сме по-малко, отколкото тези, които харесват сега Фатмагюл.  Представяте ли си пък те какви са, като са толкова много!  hahaha hahaha hahaha

Доколкото ги познавам (познавам няколко лично  Peace) те са интелигентни и толерантни млади дами!  Peace Което трудно мога да кажа за други, не толкова толерантни, макар и млади дами!  Twisted Evil

Може би е  по-елитарно е да харесваш лорд Бекир или Кобра, предвид малкото количество фенове!  Mr. Green

Все пак си харесвам Муратко!  Crossing Arms

# 718
  • Русе
  • Мнения: 6 503
И един от най-често срещаните колажи на Джансел, като Мурат - защо ли?  Thinking Много сериозен, нещо го тревожи май?  Thinking


Цвети, тревожи се да не направят дизито му затворен клуб hahaha hahaha hahaha
Ами харесват си го разплакан и разтревожен, нали са ни  комшийки, а тях сме ги набедили, че си падат по драмите. От друга страна, правят темата бутикова. Май се получава френска тема на Босфора  Thinking

E, за това  newsm78 пък не се бях сетила.  Thinking Ама, елита си е елит, предпочитат бутици, пък ние сме по МОЛ-овете.  Joy Joy Joy Така си е по-весело  Wink сред повече хора -  hahaha няма скука!  Peace

# 719
  • Мнения: 4 535


Този колаж е като тест за МЕНСА, търси се връзка между Джансел и Одри Joy

Общи условия

Активация на акаунт