Запитване относно раждането и вагината

  • 27 762
  • 171
  •   1
Отговори
# 105
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 882
Викаш - ражда и я хвърляш, а? hahaha

# 106
  • Мнения: 1 340
...даже след секцио вагината се уголемява многократно.

 Shocked, не думай!
Как става това?

Моята вагина си е същата след секциото, аз поне разлика не намирам. Хем бях с пролапс на едната влагалищна стена, защото бебето беше едро, а матката и вътрешният таз много малки.


Лъжеш, за да прецакаш и други да се минат да раждат и после да им скапеш секса?!

# 107
  • Мнения: 15 379
_Gabrielle_, не, не лъжа.
Аз и по-напред в темата писах - като вагината е скапана, има скалпел. Отиваш, свиват и толкоз. Че даже и не е скъпо.

# 108
  • София
  • Мнения: 6 477
Не лъжете жената - разбира се, че промяна има, даже след секцио вагината се уголемява многократно.
И от какво се уголемява вагината при секцио?!  newsm78 newsm78 newsm78
Бре, учила съм някога малко биология ама като не е минавало нищо през нещо как то се уголемява?! ooooh! ooooh! ooooh!
При раждалите със секцио даже хименът не се разкъсва изцяло както е при вагинално раждалите жени, какво ти уголемяване?!

# 109
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 882
О, Господи! Толкова ли не можете да усетите иронията, бе хора?! ooooh!
Малко чувство за хумор помага.  Wink

# 110
  • Мнения: 1 310
Е, усеща се де! Joy Peace
Аз само се хиля с вас и с глупостта на някои хора. Whistling

# 111
  • Мнения: 15 379
О, Божества! Вагина и хумор са взаимоизключващи се, дами.

# 112
  • Мнения: 64
Не мога да се въздържа и се записвам в забавата и аз...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Аз си мислех, че най-големия ми проблем ще са безсънните нощи и липсата на време, а и килата също- а то какво се оказа... Дупе да ми е яко! И вагина! Joy

# 113
  • София
  • Мнения: 23 112
Не изчетох цялата тема, първият пост ми беше предостатъчен.
Към авторката - рано ти е за дете.  Peace Първо порасни и тогава се притеснявай за състоянието на вагината си, в следствие от секцио. 

# 114
  • Мнения: 57
Ей големи притеснения за една нищо и никаква вагина.

# 115
  • Мнения: 403
Хората се притесняват за какво ли не, ето някои за вагината си, някои за гърдите си... такива неща съм чувала вече, че се чудя как някои жени въобще стават майки... Все съм си мислела, че децата са безкрайна радост, че бихме дали всичко за тях, а на скоро една позната се изказа така "не стига, че малкия цербер ти взима витамините девет месеца, ами и после  с това кърмене те довършва, а и на всичкото отгоре циците ти висват. Това с кърменето са обсолютни митове..."
Аз съм на 100 % за кърменето, но все пак всеки си решава дали да кърми или не, всяка жена има право на собствено решение за себе си и за детето, ама ей този коментар "малкия цербер" просто ме уби и се чудя как може.
Честно дами вече нищо не ме учудва....

# 116
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Аз пък да ви кажа много държа на кърменето и изобщо всичко,което е добро за детето и винаги ще го поставям преди себе си,но....въпреки това не мога да забравя,че съм и жена освен майка и определено  ме е грижа за промените,които биха настъпили с тялото ми.Това прави ли ме лоша майка  Thinking ?

# 117
  • Мнения: X
О, ако почнем темата с кърменето  ooooh! Naughty по-добре да си се върнем на вагинката  Mr. Green наскоро една позната ми каза, че са я зашили от епизиотомията повече отколкото е била преди  Mr. Green така че може и да има промени, ама честно казано въобще не ми пука  Mr. Green

# 118
  • Мнения: 6 274
Хич не ми се и четат 8 страници, то само първия пост е достатъчен, за да се хване човек за главата,.
Дам, при секциото вагината се оребрява ужасно и необратимо!
При нормалното раждане ставаш като кофа!
А тези, които са родили по три, четири и повече деца, са за ожалване, гОрките!
Тях като ги изписват от Родилното не им подаряват букети, а чували - да си носят карантиите в тях, че тая яма нищо не държи, 'начи!
И последно, но не по важност - ограничете френската любов до минимум!
Щото пък от нея почва да се оребрява устата, после се разширява ли, разширява и накрая почва да му изпада на човек акъла от там!
Опасно е, шъ знаете!

# 119
  • Мнения: 403
Аз пък да ви кажа много държа на кърменето и изобщо всичко,което е добро за детето и винаги ще го поставям преди себе си,но....въпреки това не мога да забравя,че съм и жена освен майка и определено  ме е грижа за промените,които биха настъпили с тялото ми.Това прави ли ме лоша майка  Thinking ?

Въобще не те прави лоша майка, наистина не трябва да забравяме и себе си, но ти сама си го казваш "всичко,което е добро за детето"...

Джуличка поста ти е уникален  Laughing Просто ме уби. По темата с трите  и повече деца, незнам жените от ромски произход как са като раждат по 13-14 - 20 деца....

Общи условия

Активация на акаунт