Детоксикацията на д-р Михайлов - тема № 9

  • 77 663
  • 667
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 940
привет на всички.
ЗАПОЧВАМЕ ли?
Изпих си вече солта, след това чаша сок от ябълки, минах през ВЦ и съм готова за нови подвизи.Успех на всички ви!

# 211
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 430
започваме и аз изпих солта, след малко започвам фрешчетата

# 212
  • София
  • Мнения: 276
Цитат на: *SoleiL* link=topic=646157.msg21866171#msg21866171 date=1336062282

И аз така си мислех,ама го няма.Поръчала съм на майка ми да ми изпрати от бг и ще се включа др месец.[b
Пие се само първия ден,нали? [/b]И по колко -1 пакетче ли?


Пие се сутрин- по 1 с.л. ( разтворена във вода или сок) - и трите дни.  За справка -погледни 1-та страница- много добре е обяснил Д-р Михайлов, да е жив и здрав!

# 213
  • Пловдив
  • Мнения: 928
Добро утро!  Simple Smile
Започнах и аз. Реших на фрешчета да съм днес. Приготвила съм си около 1 литър от грейпфрут, лимон, портокал за работа и следобед ще си взема още от близкия вреш бар.
Успешен  на всички!

Последна редакция: пт, 04 май 2012, 13:27 от Mira_V

# 214
  • София
  • Мнения: 1 501
Хайде и аз в кюпа. Днес се въздържам от ансола, по обясними причини, но утре......Заредила съм се със фрешчета за трите дни. Да са живи и здрави хората от Про маркет.

Успех.   bouquet

# 215
  • Мнения: 738
Привет и от мен, момичета!И аз стартирах тази сутрин, макар, че ми е доста странно -нещо неможах да се настроя психически, та да видим до къде ще издържа! ooooh!Иначе обезателно се притеглих сутринта, да не би после да не забележа загубата на някое грамче! Joy

# 216
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036


Имам въпрос. Понеже тук няма английска сол в аптеките, а аз имах останало на дъното количество колкото за първата сутрин, купих от тук нещо което казаха че е испанския вариант. Не е гадно като ансол-а, но са го подсладили и разредили, та трябва да го пиеш цяяяяяяяял ден. Въпросът е, че не ме води във вц-то. Или поне не като нашата си сол. Всичките му съставки са обезводняващи. Ще ги напиша ако има някой посветен, да каже:
Citorsal
Lactato calcio anhidro 0.0436 g
Sulfato magnesico anhidro 0.024 g
Acido citrico anhidro 0.032 g
Citrato sodico anhidro 0.258 g
Cloruru sodico anhidro 0.0585 g
Cloruro potasico anhidro 0.149 g
Fosfato sodico anhidro 0.071 g
Glucosa 5 g

Днес реших да обиколя аптеките да търся англ.сол.Казаха ми,че тук се казва carbonato de magnesio.Продава се в опаковка по 200гр в парафрмацията.Пие се по 1с.л. сутрин. Peace

Аз от днес съм на детокса.Ще карам на сезонни плодове. Peace

# 217
  • Мнения: 187


Имам въпрос. Понеже тук няма английска сол в аптеките, а аз имах останало на дъното количество колкото за първата сутрин, купих от тук нещо което казаха че е испанския вариант. Не е гадно като ансол-а, но са го подсладили и разредили, та трябва да го пиеш цяяяяяяяял ден. Въпросът е, че не ме води във вц-то. Или поне не като нашата си сол. Всичките му съставки са обезводняващи. Ще ги напиша ако има някой посветен, да каже:
Citorsal
Lactato calcio anhidro 0.0436 g
Sulfato magnesico anhidro 0.024 g
Acido citrico anhidro 0.032 g
Citrato sodico anhidro 0.258 g
Cloruru sodico anhidro 0.0585 g
Cloruro potasico anhidro 0.149 g
Fosfato sodico anhidro 0.071 g
Glucosa 5 g

Днес реших да обиколя аптеките да търся англ.сол.Казаха ми,че тук се казва carbonato de magnesio.Продава се в опаковка по 200гр в парафрмацията.Пие се по 1с.л. сутрин. Peace

Аз от днес съм на детокса.Ще карам на сезонни плодове. Peace

Господ здраве да ти дава, anita29! Благодаря!   bouquet
Отивам веднага, докато съм само на един чай все още.

# 218
  • Мнения: 12
привет на всички.
ЗАПОЧВАМЕ ли?

Започвам !  Hug На линия съм . Изпих си солта...сока... bowuu

# 219
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Започнах сутринта с англ. сол, след което продължавам на ябълки. Мислех да съм на варианта с грейпфрути, но си накупих страхотни зелени ябълки и съм много доволна в момента  Crazy Преди малко тренирах и сега преливам от енергия. Успех на всички в детокса!  Hug

# 220
  • Somewhere over the Rainbow
  • Мнения: 171
Привет, момичета! Влизам тук, за да ви питам: тази детоксикация единствено на пълнолуние ли може да се прави или и в другите фази на луната (напр.новолуние, първа четвърт и т.н.).

# 221
  • Мнения: 4 684
Привет, момичета! Влизам тук, за да ви питам: тази детоксикация единствено на пълнолуние ли може да се прави или и в другите фази на луната (напр.новолуние, първа четвърт и т.н.).
Само при пълнолуние. През някоя от другите фази само ако е наложително. Wink

# 222
  • на южното море, предпоследната палма у лево
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен!
Дотук 3 литра сок и 2 кафета . Бях леко притеснена как ще ми подейства английската сол,но всъщност нямах абсолютно никакъв проблем с нея (освен вкуса й). Имам си още цял литър сокче .
Пожелавам ви лека вечер и успешен детокс  Hug

# 223
  • Мнения: 187
Ето че първият ден е отметнат. Чувствам се съвсем нормално. Все още не пърхам, но пък и не съм гладна при все че днес цял ден съм в къщи и готвя.  Twisted Evil Единствено ми е студено, но няма как.

За съжаление усещам все още стомаха си пълен, но така е. Солта не ми подейства днес. Надявам се утре при втората лъжица да има ефект.  Crossing Arms

Лека нощ и до утре!  Hug

# 224
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 430
и моят първи ден мина изненадващо лесно и бързо
като изключим точенето на лиги докато готвех всичко беше супер
изпила съм 2 кафета + 2 литра фреш от грейпфрут
навъртях и 5 км в парка
смятам да си легна преди мъжО да е седнал да гледа сериали, че тогава ще извади шоколада

Общи условия

Активация на акаунт