Детоксикацията на д-р Михайлов - тема № 9

  • 71 325
  • 667
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 35
здравейте, случайно попаднах на темата и мисля да се пробвам, че имам нужда от сваляне на килограми и прочистване, само не разбрах кога се започва на новолуние ли?

# 31
  • София
  • Мнения: 1 462
здравейте, случайно попаднах на темата и мисля да се пробвам, че имам нужда от сваляне на килограми и прочистване, само не разбрах кога се започва на новолуние ли?

Здравей ginger^,

Добре дошла. Започва се на пълнолуние и по-точно два дни приди самото пълнолуние. Детокса продължава 3 дни. Например другия месец трябва да се започне на 4 април и да приключи вечерта на 6 април.

Успех   bouquet

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Бубалинка, леко раждане. Живо, здраво и сладко бебче и много здраве и късмет на всички ви!
И ако все още не си родила и не е планирано секцио - една изпитана многократно рецепта за по-бързо разкритие и безболезнено раждане: когато получиш контракциите си правиш 250- 300 мл чай от босилек - около 1 ч л сух босилек, ври 2-3 минути, ок 20 мин запарване и се изпива.
Успех  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 116
Аз съм мнооооого доволна от себе си този път. Захранването беше по учебник Wink

Аз кафе не пия и нямам нужда от него. А по време на детоксикацията и чайове не пия, а само димяща вода. Тя много ми помага, когато ме подгони глада Laughing

# 34
  • Мнения: 1 020
Запис, че ви изпуснах. Детоксвах този път, след 2 провалени предни детокса.

:*

# 35
  • Мнения: 35
Благодаря, Петяя за хубавото посрещане и за инфото, ще се пробвам, радвам се, че сте тук - сигурно ще имам въпроси, успех на всички Simple Smile

# 36
  • Мнения: 738
Здравейте, дами!Искам и аз да се включа във вашите редици!Изминалия детокс го изпълних на 100% като резултата беше -3,200кг-което страшно ме укоражи в борбата с килограмите!Спазвам доста то препоръките на д-р Михайлов и ще бъда плътно и на следващият детокс живот и здраве!Имам да свалям още доста, но най-накрая разбрбах, че бавно и славно е най-добре! Heart Eyes

Успешно раждане на бъдещата майка и безпроблемно кърмене желая-лично аз кърмих дъщеря си 2г и мисля, че заради това не успях да вляза във форма дълго време! Thinking

Ще ви следя занапред и ще се радвам да споделяме мнения в темата!Лек и успешен ден на всички!


           П.П.Аз и ще си лунувам едни път седмично докато дойде време за детокса! Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 107
Записвам се да следя, бях чела преди време доста по темата, но съм позабравила. Много искам да опитам, но в момента кърмя, и макар че знам, че могат да се съчетаят нещата, не ми се рискува.

# 38
  • На топло...
  • Мнения: 584
Забравих да напиша резултата - 3 кила скромно Party.
Вече съм на 90ДД, но съм си изчислила дните да мога поне два дни да детоксвам, дали ще се получи? Как мислите по-вещите?

Иначе за кърменето бях и аз скептична, но най-вече заради английската сол, опасявах се да не преминава в кърмата, но при дребуса нямаше никакви прояви, докато аз си ходех час по час.
Но не знам дали бих го приложила с малко бебе, може би съм преубедена, защото съм си намерила иначе начина за сваляне на каченото, без да се налага да съм 3 дни на сокове или плодове Peace...

Последна редакция: пн, 12 мар 2012, 16:54 от Нану

# 39
  • София
  • Мнения: 107
Нямам нужда да свалям килограми, слава богу  Peace, искам да опитам заради другите предимства. Мисля да поизчакам, защото не се виждам да издържа без храна 3 дни с две хлапета на главата Mr. Green

# 40
  • Мнения: 276
Здравейте, дали детоксикацията на д-р Михайлов е подходяща за диабетици, става дума за баща ми който е на инсулин?

# 41
  • Мнения: 738
Кибръли, незнам дали е подходяща точно във вашият случай, но доколкото е моята информация ще подейства благоприятно!Нека по-компетентните се включат с мнение! PeaceУспех!

Ревен, и аз съм с две хлапета у дома!Постоянно вървят е хапват нещо-добре, че ходя на работа, та успявам да въздържам апетита си само вечер когато сме заедно!Ако детокса се падне в почивните дни ще ми е направо невъзможно да го спазвам! Crazy

           П.П. Аз се настройвам психически за луната утре! Praynig

Хубави  спорен ден на всички дами!И повече минусчета!

# 42
  • Мнения: 276
goguna, благодаря за отговора, дано се включи още някой с мнение. Hug

Иначе и аз утре съм на лунната, аз си гледам малката и съм вкъщи, изкушения бол, но затова пък съм желязна и нищо не може да ме изкуши. Mr. Green

# 43
  • Мнения: 0
"Нашата Бубалина вече е майка на прекрасно бебче с тегло 3,200 и дължина 52 см.  Раждането е станало напълно естествено, без упойки и системи и е свършило за 2 часа. Половин час след полунощ (0,30 часа) са изтекли водите на Бубка. В 1,15 часа я приемат в болница и в 3,15 часа на 13 март 2012 година е родила своята прекрасна бебка Чавдара"  Да им е жива,здрава и с много успех в живота. baby

# 44
  • Мнения: 11 818
БубаЛина, честита дъщеричка! Да расте здрава, щастлива и красива Чавдара! Прекрасно име!

Общи условия

Активация на акаунт