Детоксикацията на д-р Михайлов - тема № 9

  • 77 661
  • 667
  •   2
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 1 544
Аз го правя и на новолуние и на пълнолуние. Даже по някой път и по един ден на четвъртинките.
Английска сол с диня и пъпеш.
Много добре ми се отразява.

# 616
  • София
  • Мнения: 4 254
Майка Зайка, така като те слушам, по всяко време може да се прави  Laughing Освен от утре да почна с английската сол, последен ден ми е на старата работа, дори да се изложа все  тая  Crazy

# 617
  • Мнения: 4
ПРИВЕТ МОМИЧЕТА!
Сигурно ще ме ругаете, но е спешно и нямям никакво време да се ровя. Опитах но не се получи.
Дъщеря ми има акне и се бори но за сега неуспешно.
Има ли някой който е имал ефект след детоксикация?
ЧАКАМ!    
БЛАГОДЯ ВИ!  
БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!

# 618
  • Мнения: 33
Според др. Михайлов, акнето се лекува успешно с детоксикация Simple Smile. Но нека се прави няколко пъти минимум, защото организма трябва сериозно да се почисти , което ще балансира хормоните Grinning

Бих си позволила да добавя и следната рецепта- половин кафяна лъжичка сода се пие сутрин и вечер разтворена в топло мляко и измиване на лицето със соден разтвор сутрин и вечер  bouquet

# 619
  • Мнения: 4 069
Според др. Михайлов, акнето се лекува успешно с детоксикация Simple Smile. Но нека се прави няколко пъти минимум, защото организма трябва сериозно да се почисти , което ще балансира хормоните Grinning

[/quote
И аз имам такива спомени. Peace

# 620
  • TX
  • Мнения: 604
помагат детоксикациите и за акне, също и рецепта която ми е препоръчвала дерматолог като съм имала такива проблеми в пуба, срещала съм такава и от д-ра
на литър пчелен мед /истински обаче/ 1 пакетче/50гр./ медицинска сяра от аптеката се взема, яде се по една супена лъжица може и два пъти на ден.  Прави се докато свърши меда около месец е.

# 621
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 764
привет момичета  Hug
Купих си книгата на д-р Михайлов и много искам да опитам детокс-а ,най-вече ,че според моите лекари в момента съм в хормонален дисбаланс след раждане ,който се изявява в това ,че не мога да си върна старите килограми... Ужасно е ... диета ,спорт ,но ефект  никакъв .
Утре ще опитам с вас , а сега отивам назад да чета  Simple Smile

# 622
  • София
  • Мнения: 940
привет момичета  Hug
Купих си книгата на д-р Михайлов и много искам да опитам детокс-а ,най-вече ,че според моите лекари в момента съм в хормонален дисбаланс след раждане ,който се изявява в това ,че не мога да си върна старите килограми... Ужасно е ... диета ,спорт ,но ефект  никакъв .
Утре ще опитам с вас , а сега отивам назад да чета  Simple Smile

мадам тиква след кое раждане? след второто, което е било преди 2 м ли? Предполагам знаеш, че на организма му е нужно известно време за да влезне отново в "релси"Simple Smile

# 623
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 764
 Tired моля те недей и ти , зная ,че е рано ,но предишният път ми беше много лесно, сега просто не става .... аз се заблудих малко с темата, но мисля ,че следващия път подходящ за детокс е около 28-ми .

# 624
  • TX
  • Мнения: 604
детоксикациите по схемата на Д-р Михайлов както е и темата на подфорума се правят по пълнолуние като се започва два дни преди пулнолунието и в самият ден , за месец август идното пълнолуние е 31 следователно се започва на 29, 30 и 31 на 1 септември захранване. Всичко останало са вариации и интерпретации на четящи на внтилатор;  и недотолкова вникващи в смисъла на темата.  Хубаво е между детоксите да има разтоварващи т.н.  плодово-оризов ден, за които някои използват дните на  фазите
Пиша този пост не с идеята да се уядам, а по скоро да не се вкарват в заблуждение хората интересуващи се от този метод на пречистване.
Simple Smile Имам предвид "абе еди каква фаза е аз ще пия един ансол че ми ... пък  дните на пълнолунието ...

# 625
  • Мнения: 0
Мурка,верен страж на детокса! Отново си на пост да пазиш основите, устоите и историята му Laughing  smile3501

# 626
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 764
 Peace

# 627
  • Мнения: 156
Здравейте. Въпросът ми е към по- консервативните детоксващи. Ние у дома правим вече два детокса с цитрусов сок и вода. Ефектът откъм килограми е удивителен, макар да намах вопиюща нижда да свалям. По- важно за мен е, че ми се регулира стомаха, а и апетита. Вече не ям толкова много сладко и месо, без това да ме мъчи или да ми липсва. Та, въпросът ми е, по колко пулпа оставяте като изстисквате сока? Аз веднъж оставих цялата, веднъж - съвсем малко и намирам, че има разлика как засища сока, а и по колко килограма се свалят. Вие как процедирате?

# 628
  • Мнения: 116
Здравейте, попаднах на кокосово Ги масло и ви питам може ли да се направи детокс с него.
Чудя му се защото не е домашно приготвено, но от друга страна съм чувала добри отзиви. Видях го в един био магазин.
Моля, ако сте чували нещо по въпроса - споделете!

# 629
  • Мнения: 33
маслото е добро, стига да можеш да го изпиеш топло и на гладно Mr. Green
Аз лично не можах и изпозвахме кутията да си готвим Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт